Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Sierra (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=111)
-   -   [Sierra 1987-1993] Czy wszyscy miłośnicy scierrki juz zapomnieli o tym forum ;) (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=210137)

J@nkes 21-08-2014 17:15

Czy wszyscy miłośnicy scierrki juz zapomnieli o tym forum ;)
 
Witajcie.

Czy już wszyscy miłośnicy sierry zapomnieli o tym dziale na naszym forum ford club polska, wszyscy już odeszli na SF??

Koledzy nikt nic nie robi, nie przerabia, nie opisuje??

Od maja nikt nic nie napisał :(

kat 21-08-2014 18:04

Odp: Czy wszyscy miłośnicy scierrki juz zapomnieli o tym forum ;)
 
przeciez wiesz Jankes jak jest ,sierra to niszowe auto i na ulicy to mega zadkosc,na sf siedza fanatycy,a ci ktorzy tutaj zagladali byli z przypadku chyba

Mitaro 23-08-2014 15:47

Odp: Czy wszyscy miłośnicy scierrki juz zapomnieli o tym forum ;)
 
Nie ma czasu na zabawę. Ja utknąłem ze swoim projektem. Stanęło na tym że jeździ po swapie na 2.0 16v i dalej nic nie tknąłem. Poskładałem go tylko, żeby można było wyjechać.
Teraz to mam dwójkę dzieci i muszę zapieprzać na rodzinę a nie bawić się w garażu. Dopadła mnie rutyna życia po trzydziestce :(

kat 23-08-2014 19:56

Odp: Czy wszyscy miłośnicy scierrki juz zapomnieli o tym forum ;)
 
no wiesz,ja mam 42 i nie daje sie i nie dałem temu co napisales

jak w wieku 30 lat uznajesz,ze to juz nie ten czas,to co bedzie za 10-15 lat?

Marek 23-08-2014 20:16

Odp: Czy wszyscy miłośnicy scierrki juz zapomnieli o tym forum ;)
 
Cytat:

Napisał kat (Post 2259103)
jak w wieku 30 lat uznajesz,ze to juz nie ten czas,to co bedzie za 10-15 lat?

Dom,trójka dzieci i nowe Audi na podjeździe :P

Mitaro 24-08-2014 18:31

Odp: Czy wszyscy miłośnicy scierrki juz zapomnieli o tym forum ;)
 
No wiesz Kat, mi się ukróciło. Dawniej miałem więcej czasu i więcej zarabiałem. Teraz mam [cenzura] prace i dorabiam sobie w garażu, dlatego nie mogę sobie pozwolić żeby rozebrać sierrkę i grzebać przy niej nawet z pół roku. Musze mieć wolne stanowisko, bo kasiora jest potrzebna.
Poza tym nie mam wogóle żadnego dobrego kumpla, który by miał podobnego [cenzura] na punkcie aut i lubił grzebać. Zawsze we dwóch robota idzie szybciej niż robisz sam. A ja zawsze sam targałem silniki, wyciągałem skrzynie, robiłem blacharkę i malowałem. Dlatego cholernie mi się nie chce blokować garażu, bo wiem że jak zacznę z ta blacharką to popłynę z czasem. A jak wiadomo sierrka każdego kto nie dotknął nic, to jest do kapitalnego remontu. Trzeba auto rozebrać do szkieletu karoserii, zajrzeć w każdą dziurę, wymienić zużyte części, wypiaskować podwozie, zrobić blacharkę, wypiaskować zawieszenie, pomalować, złożyć do kupy i cieszyć się z jazdy. A potem to ja mogę sobie testować turbo wstawiać i bawić się w inne tuningi. Na razie to stoi mi złom za 500zł w garażu który dobrze że jeździ. Ale zaraz mu wypadnie tylna belka, bo tak już zeżarło mi mocowania w podłużnicach.
Niby mam wszystkie potrzebne narzędzia i warunki aby zrobić wszystko, a jednak nie mam czasu na tą zabawę.
No nic. Może wygram w totka, to się zamknę w garażu i tylko mi żarcie będą dowazić, póki nie wyjadę. Chyba że za te 10 - 15 lat, mój syn mi pomoże skończyć to padło :)

jarhel74 27-08-2014 19:40

Odp: Czy wszyscy miłośnicy scierrki juz zapomnieli o tym forum ;)
 
Jak wygrasz w totka, to przywieziesz sobie z zagrabanicy igiełkę, której nie będziesz musiał reanimować. Bywają takowe. I wtedy tylko modzenie z mocą i zrobieniem pod siebie ewentualnie. Ja też czekam na wygraną i wtedy kupię sobie jakąś ładną mk1 i wrócę do korzeni (do dziś żałuję , że sprzedałem swoją babcię, ale wtedy nie było warunków,żeby ją przetrzymać parę lat).

kat 29-08-2014 11:07

Odp: Czy wszyscy miłośnicy scierrki juz zapomnieli o tym forum ;)
 
Mitaro! bardziej mi chodzilo o to,ze jak sam napisales masz 30,a twoja wypowiedz zabrzmiala jak 50 latka.
Rutyna,dzieci,zapieprzanie itd

30 lat chlopie to mlodosc.

Dzieci nie przeszkadzaja w osiaganiu celów,chyba,ze zona jest hetera i kaze siedziec w domu i patrzec w tv,byle co,byle przy niej,bo takie tez są.

Na szczescie mnie dzieci i zony hetery nie dotyczą,ufff

Brak kasy jak najbardziej rozumiem

wtomeks 01-09-2014 15:25

Odp: Czy wszyscy miłośnicy scierrki juz zapomnieli o tym forum ;)
 
Cytat:

Napisał Marek (Post 2259108)
Dom,trójka dzieci i nowe Audi na podjeździe :P

Może dlatego tutaj tak jest , bo mało miłośników fordów.

Tylko albo nie-właściciele fordów albo marzyciele o krowim łańcuchu :)

J@nkes 01-09-2014 16:00

Odp: Czy wszyscy miłośnicy scierrki juz zapomnieli o tym forum ;)
 
A może jest tak że ford nie możne wypuścić modelu który stanie sie kultowy jak sierra 2.0 Cossie :)

Ale tak myslac mamy focusy st ;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:56.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.