Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|wielkopolska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=155)
-   -   "Biała" lista warsztatów w Wielkopolsce (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=179169)

Miroo 30-03-2013 18:20

"Biała" lista warsztatów w Wielkopolsce
 
Cześć

Jestem tu nowy i chciałem się dowiedzieć gdzie najlepiej naprawiać forda w Poznaniu i okolicach?

Do jakiego elektryka najlepiej, do którego lakiernika etc...

Wpisujmy tutaj poniżej najlepsze warsztaty z których usług jesteśmy zadowoleni wg wzoru:
- nazwa,
- lokalizacja i kontakt do warsztatu,
- co robią,
- co zrobili u forumowicza, w jakim modelu i za ile,
- poziom zadowolenia.

W ten sposób w prosty sposób stworzymy "białą listę" warsztatów do których warto jeździć z autkami...

Szetland 04-04-2013 19:21

Odp: "Biała" lista warsztatów w Wielkopolsce
 
Jak dla mnie super pomysł, sam nie mam kogo polecić jak byłaby czarna lista wówczas mam jeden warsztat :)

Arturo71 10-04-2013 10:47

Odp: "Biała" lista warsztatów w Wielkopolsce
 
Polecam "Moto Center service BOSH " Białe Piątkowo koło Miłosławia. Nie ma mowy o naciąganiu czy nieuczciwych praktykach. Naprawiam tam od wielu lat.

zgredzik 15-04-2013 12:38

Odp: "Biała" lista warsztatów w Wielkopolsce
 
Witam.Ja naprawiam auta u mechanika na ul.Kaczej w Poznaniu,na Kopaninie-P.Bielawski.Polecam,uczciwy,terminowy i nie naciąga na kasę.Mogę polecić gdyby ktoś chciał.Mój kontakt to [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...].W skali 1-5 to dam mu 4,9.

droopsio 17-04-2013 08:39

Odp: "Biała" lista warsztatów w Wielkopolsce
 
Foltyn serwis na Starołęce (Bystra). Robiłem już u nich kilka rzeczy i zawsze ok

magdalena30 22-04-2013 17:35

Odp: "Biała" lista warsztatów w Wielkopolsce
 
a robił ktoś, gdzieś klimatyzację ?? Chodzi mi o sprawdzenie , ewentualną diagnozę czy też dopełnienie czynnika ???
Nie znam się na tym za bardzo ale wiem, że słabo chłodzi i zapewne potrzebna jest jakaś kontrola.

jarecki70 22-04-2013 18:21

Odp: "Biała" lista warsztatów w Wielkopolsce
 
Klimę można zrobić chociażby w Feuervert na Ratajach.

Miroo 25-04-2013 14:48

Odp: "Biała" lista warsztatów w Wielkopolsce
 
Po dzisiejszej wizycie z poważnym problemem (pojawiał mi się w dziwny sposób komunikat "Silnik Usterka") po czym znikał i nie było śladu - polecam elektryka, który sprawę "rozkminił" - też go wziąłem z forum tutaj:

Autoelektryk Plenzler Jan - ze Starołęki (z łatwością znajdziecie go w necie).

Polecam i pozdrawiam

jastu 25-04-2013 21:28

Odp: "Biała" lista warsztatów w Wielkopolsce
 
Klimę zawsze robiłem w Alpo w Luboniu - kasowali potwornie, ale nie zawiedli ani razu - zwykle jeździłem tam z jakimś problemem. Robili mi dwa poprzednie samochody. W moim Fordzie działa ok, muszę tylko gdzieś gdzie jest taniej na czyszczenie i dobicie czynnika się wybrać :oops:

przemo_1981 29-04-2013 19:10

Odp: "Biała" lista warsztatów w Wielkopolsce
 
Cytat:

Napisał Miroo (Post 2002797)
Po dzisiejszej wizycie z poważnym problemem (pojawiał mi się w dziwny sposób komunikat "Silnik Usterka") po czym znikał i nie było śladu - polecam elektryka, który sprawę "rozkminił" - też go wziąłem z forum tutaj:

Autoelektryk Plenzler Jan - ze Starołęki (z łatwością znajdziecie go w necie).

Polecam i pozdrawiam

Znam i tam jeżdżę - oczywiście polecam. Jan po elektronice w pojazdach na politechnice zajmuje się kompem itp a jego ojciec elektryk samochodowy - niezły duet.

Od niego dostałem namiary na Krzysztofa Książkiewicza z Bystrej, którego także polecam ([Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...])


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.