Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2011-2014] Listwy zgarniajace chrom (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=288194)

Badziak 04-11-2018 17:39

Listwy zgarniajace chrom
 
1 załącznik(i)
Witam

Probowalem przegladnac internety i nie znalazlem. Odstaje mi listwa chromowa jak na zdjęciu (drzwi byly malowane i lakiernik ja pewnie uszkodził). Ktos zna link do jakiegos materiału albo ma jakos tutorial jak ja zdemontowac. Bardziej mnie natomiast interesuje montaz nowej. Nie chce uszkodzic tych zaczepow. To sie poprostu wciska?
Pozdrawiam

kriski 04-11-2018 23:27

Odp: Listwy zgarniajace chrom
 
Kup używaną listwę ( tylko sprawną ), sam się połapiesz co i jak.

gibaj 05-11-2018 15:45

Odp: Listwy zgarniajace chrom
 
Nie możesz podkleic?

mastachaz 05-11-2018 17:23

Odp: Listwy zgarniajace chrom
 
ktora ci potrzebna ?

Badziak 05-11-2018 22:27

Odp: Listwy zgarniajace chrom
 
Lewa tylna. Ale juz kupilem czekam az przyjdzie. Kleic nie chce pewnie po chwili zaraz puści a i spasowanie nie bedzie idealne. Mastachaz masz doswiadczenie w ściąganiu i zakładaniu ?
Edit. Przeszukalem internety i polskie i zagraniczne i nie ma. Plus kazdy na te listwy mowi inaczej :)

arturek 06-11-2018 07:27

Odp: Listwy zgarniajace chrom
 
Cytat:

Napisał Badziak (Post 3051487)
[...]
Plus kazdy na te listwy mowi inaczej :)

W katalogu Forda jest określenie:
listwa wzdłuż dolnej linii szyb bocznych w kolorze polerowanego aluminium

pozdrawiam
Arturek

wojtekn 06-11-2018 15:37

Odp: Listwy zgarniajace chrom
 
Cytat:

Napisał Badziak (Post 3050776)
Witam

Probowalem przegladnac internety i nie znalazlem. Odstaje mi listwa chromowa jak na zdjęciu (drzwi byly malowane i lakiernik ja pewnie uszkodził). Ktos zna link do jakiegos materiału albo ma jakos tutorial jak ja zdemontowac. Bardziej mnie natomiast interesuje montaz nowej. Nie chce uszkodzic tych zaczepow. To sie poprostu wciska?
Pozdrawiam

Listwy zgarniajace chrom co :?:

Popraw tytuł :!!:

mastachaz 06-11-2018 19:33

Odp: Listwy zgarniajace chrom
 
Cytat:

Napisał Badziak (Post 3051487)
Lewa tylna. Ale juz kupilem czekam az przyjdzie. Kleic nie chce pewnie po chwili zaraz puści a i spasowanie nie bedzie idealne. Mastachaz masz doswiadczenie w ściąganiu i zakładaniu ?
Edit. Przeszukalem internety i polskie i zagraniczne i nie ma. Plus kazdy na te listwy mowi inaczej :)

tak sciagałem u siebie chrom i z st te gumowe na moje oko nic sie nie pokrzywilo najlepiej jest opuscic szybe i wtedy ciagniesz , zatrzask jest tylko z jednej strony trzeba miejsce w miejsce , bo inaczej sie pognie.

Badziak 07-11-2018 08:59

Odp: Listwy zgarniajace chrom
 
Super dzięki :) a kolega wyzej pisał o klejeniu, robiles juz tak? I jak to zrobić? Czyblepier do jakiegos blacharza/szklarza?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.