Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford S-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=153)
-   -   [S-MAX 2006-2015] Przeróbka Titanium na pakiet ST (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=278032)

Lightman 14-03-2018 08:18

Przeróbka Titanium na pakiet ST
 
Cześć!
Co prawda był już ten temat ale potrzbuję pilnie Waszej pomocy:

1. Potrzebuje podwójny tłumik.
Czy same końcówe tłumiki podejdą od MK2 ? Orurowanie mogę przerobić, byle by pierwszy odcinek nie kolidował z elementami podwozia.
Intercars rozklada rece nie mają prawego tłumika
Korzystam z katalogu ze strony:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Wychodzi na to że buda przed liftem ma podwójny wydech w wersji 2.2, 2.3 i 2.5
Czy orientuje sie ktoś gdzie mozna kupić lewy i prawy nowy (moze coś podjedzie od mondeo), lub jakąś gotową używkę, moze macie jakies konkretne linki z aukcji , sklepow online.

2. lotka na klapie długa ze swiatłem stop- chciałbym zmienić ten element również czy lotka pasuje od wersji młodszych do mojego s maxa. Dach bede foliował 3m w połysku czarnym wiec nie widzę przeszkód aby zmienić lotce również kolor - prośba o linki i pomoc w dobraniu tego elementu

3. progi komplet - mam już tylny zderzak pomalowany w kolor na podwójny wydech, oraz przód z atrapą i dokładką dolną od ST czy macie jakiś namiar na komplet progów do do smax a w rozsądnych pieniądzach?

jujor 14-03-2018 13:22

Odp: S-Max przeróbka Titanium na pakiet ST
 
Cytat:

Napisał Lightman (Post 2948894)
2. lotka na klapie długa ze swiatłem stop- chciałbym zmienić ten element również czy lotka pasuje od wersji młodszych do mojego s maxa. Dach bede foliował 3m w połysku czarnym wiec nie widzę przeszkód aby zmienić lotce również kolor - prośba o linki i pomoc w dobraniu tego elementu

Sam jestem ciekawy bo poluję na taką lotkę ;)

Cytat:

Napisał Lightman (Post 2948894)
3. progi komplet - mam już tylny zderzak pomalowany w kolor na podwójny wydech, oraz przód z atrapą i dokładką dolną od ST czy macie jakiś namiar na komplet progów do do smax a w rozsądnych pieniądzach?

Allegro/OLX...ja kupiłem komplet oryginalnych progów nowych + dokładki na nadkola - słowem komplet do pomalowania za 1000 zł

Do skompletowania pakietu titanium S potrzebuję lotki klapy bagażnika i z tym widzę jest największy problem :(

mcsiu 14-03-2018 14:22

Odp: S-Max przeróbka Titanium na pakiet ST
 
Cytat:

Napisał jujor (Post 2949041)
Allegro/OLX...ja kupiłem komplet oryginalnych progów nowych + dokładki na nadkola - słowem komplet do pomalowania za 1000 zł

To są jakieś dokładki na nadkola? może ktoś zaprezentować jak to wygląda na samochodzie? Orginalnie nie widziałem żadnych dokładek tylko listwy progowe

jujor 14-03-2018 14:51

Odp: S-Max przeróbka Titanium na pakiet ST
 
może się źle wyraziłem, ale w tej aukcji masz komplet na bok:

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

mcsiu 14-03-2018 15:06

Odp: S-Max przeróbka Titanium na pakiet ST
 
O rozumiem, ta "listwa" jest w 2 częściach i sumie zachodzi na nadkole nieco. Dzięki :)

cliner 14-03-2018 16:27

Odp: Przeróbka Titanium na pakiet ST
 
Lotki na tył robią w Polsce, ale także u sąsiadów za Odrą.Była akcja grupowego zakupu lotek na forum.Ta wersja custom wygląda nawet nieźle.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

jujor 14-03-2018 16:43

Odp: Przeróbka Titanium na pakiet ST
 
Tak, ja taki komplet wyrwałem nowy za 1000 więc trzeba czekać na okazje

mariuszb55 14-03-2018 17:08

Odp: Przeróbka Titanium na pakiet ST
 
Cytat:

Napisał jujor (Post 2949135)
Tak, ja taki komplet wyrwałem nowy za 1000 więc trzeba czekać na okazje

Ubiegłeś mnie - też się na niego czaiłem...

Ad 1
Tłumik s max [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Co prawda polift ale wydaje mi się, że powinno być to samo.

wredny.. 14-03-2018 19:21

Odp: Przeróbka Titanium na pakiet ST
 
bardzo ciekawy temat bo ja też myślę o czymś takim;) zobaczymy jak ię sprawy dalej potoczą:)

MAG 14-03-2018 19:46

Odp: Przeróbka Titanium na pakiet ST
 
Lotka klapy długa...
Nie ma czegoś takiego - ori lotka jest tylko jedna i jest identyczna od początku do końca produkcji MK1.

Kupić ją jest prosto - serwis i trochę ponad tysiąc złotych...

Wydech z MK2 nie pasuje p&p.
Trzeba szukać wydechu z S-Maxa, Galaxy albo Mondeo MK4 z wersji silnikowych 2,0 EcoBoost, 2,5turbo, 2,3i oraz 2,2tdci.
Nie ma znaczenia czy przed czy polift...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.