Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Fusion - Mondeo USA] Sync 2 - Nie słychać rozmówcy na głośnomówiącym (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=297498)

Qwee 20-06-2019 21:29

Sync 2 - Nie słychać rozmówcy na głośnomówiącym
 
Witam,

Mam spolszczony Sync 2 v16180 i działa wszystko poza słyszeniem rozmówcy podczas próby rozmowy w systemie głośnomówiącym (połączenie bluetooth)
Co ciekawe działa odtwarzanie muzyki przez bluetooth oraz rozmówca słyszy mnie podczas rozmowy, jednak ja już jego nie.
Przywracanie Sync 2 do ustawień fabrycznych oraz wielokrotne próby rozparowania oraz ponownego parowania urządzeń nic nie dało. Próby z innymi telefonami (Android, iOS) dały identyczny rezultat.
Czy spotkał się już ktoś z podobnym problemem? Jakieś pomysły jak to rozwiązać?

leszcz 20-06-2019 21:35

Odp: Sync 2 - Nie słychać rozmówcy na głośnomówiącym
 
Cytat:

Napisał Qwee (Post 3144743)
Czy spotkał się już ktoś z podobnym problemem? Jakieś pomysły jak to rozwiązać?

dokładany był S2 ?

Qwee 20-06-2019 21:41

Odp: Sync 2 - Nie słychać rozmówcy na głośnomówiącym
 
Cytat:

Napisał leszcz (Post 3144746)
dokładany był S2 ?

Z tego co wiem to nie.

tedi_k 20-06-2019 22:02

Odp: Sync 2 - Nie słychać rozmówcy na głośnomówiącym
 
Cytat:

Napisał Qwee (Post 3144747)
Z tego co wiem to nie.

A czy próbowano "podgłośnić" w trakcie rozmowy telefonicznej? Głośność każdego źródła dźwięku (radio, CD, telefon itp.) ustawia się odrębnie...

Qwee 20-06-2019 22:33

Odp: Sync 2 - Nie słychać rozmówcy na głośnomówiącym
 
Cytat:

Napisał tedi_k (Post 3144755)
A czy próbowano "podgłośnić" w trakcie rozmowy telefonicznej? Głośność każdego źródła dźwięku (radio, CD, telefon itp.) ustawia się odrębnie...

Tak, próbowałem zwiększyć głośność zarówno na radiu jak i telefonie, jednak nie przynosi to żadnego efektu.

tedi_k 20-06-2019 22:36

Odp: Sync 2 - Nie słychać rozmówcy na głośnomówiącym
 
Cytat:

Napisał Qwee (Post 3144766)
... nie przynosi to żadnego efektu.

No to trzeba podjechać. Zerknę.

tedi_k 21-06-2019 21:22

Odp: Sync 2 - Nie słychać rozmówcy na głośnomówiącym
 
Ciekawy przypadek. Sync2 oryginalny z fabryki. ACM oryginalny z fabryki. Po zaczytaniu fabrycznych As Build'ów na dowolnym telefonie nie słychać w głośnikach rozmówcy.
Muzyka po BT z dowolnego telefonu gra.
ACM miał dziwny as build - jakby pod Sync1. Fabrycznie.
Oryginalnie, w USA w tym Sync2 wgranych było kilka pakietów (patchy), których ID widziałem pierwszy raz na oczy i nie miałem ich w swoich zasobach.

Podejrzewam, że ten Sync2 ma jakiegoś dziwnego VIPa i ten VIP nie bardzo sobie radzi z softem 16128. Jak wiadomo Sync2 dość często nie przeżywa ogrywania VIPa, więc zaleciłem raczej wymianę tego Sync2 na coś bardziej "standardowego"...

Na dniach mam zamieniać Sync2 na Sync3 w Galaxy, więc właściciel tego wyjętego Sync2 raczej się ucieszy, że może go za parę groszy zbyć "od ręki"...:one:

tedi_k 09-07-2019 23:28

Odp: Sync 2 - Nie słychać rozmówcy na głośnomówiącym
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] - wspomniana w poście powyżej wymiana Sync2 na Sync3 się odbyła i cały komplet Sync2 w wersji z navi został "w moim śmietniku", bo zlecający wymianę upierał się, że nie ma co zrobić z tą "kupą żelastwa" i nie ma na nią miejsca "w swoim śmietniku"... Jak coś, to można pomyśleć o zamianie na ten działający w pełni egzemplarz z fabryczną navi...

kazio56 19-01-2021 20:01

Odp: Sync 2 - Nie słychać rozmówcy na głośnomówiącym
 
tedi_k chciałem zapytaj czy pomogłeś rozwiązać problem użytkownikowi, mam ten sam problem nie słychać rozmówcy podczas połączenia. Wszystkie pozostałe funkcje yt, spoty, etc działają podczas połączenia rozmówca mnie słyszy ja jego nie coś podpowiesz ?

Jupik76 13-04-2022 15:45

Odp: Sync 2 - Nie słychać rozmówcy na głośnomówiącym
 
Witam.Rozwiązał ktoś problem? Mam to samo w sync 3


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.