Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Hyde-Park (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Kradzież "na koło" (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=307465)

wojtekjanus 20-03-2020 15:27

Kradzież "na koło"
 
2 załącznik(i)
Post z Facebooka:

Ewa Zulawnik jest w mieście Piaseczno.
8 godz.

Uwaga, uwaga!!!
Chciałabym ostrzec wszystkich z okolic Piaseczna i nie tylko. Wczoraj około godziny 11:30 miałam próbę kradzieży mojego samochodu na parkingu przy ul Sierakowskiego na tzw koło. Nie doszło do kradzieży tylko i wyłącznie dzięki czujności sąsiadki z kancelarii geodezyjnej gdyż widząc dziwne zachowanie 2 mężczyzn zadzwoniła na policję. Patrol przyjechał o dziwo w 5 minut i zostali panowie spisani i pewnie wtedy odstąpili od napaści na mnie. Do opony wkręcili mi śrubę o długości 5 cm, którą przymocowana była taśma do gumowej listwy, która podczas jazdy uderzała o nadkole i błotnik. Chodziło o to aby kierowca wysiadł z samochodu. Sprawa została zgłoszona na policję i szukamy innych osób którym przydarzyło się to samo. Sprawcy to dwaj Gruzini i mamy ich namiary. Proszę podajcie ten post dalej .... może ktoś ? Coś ?
Pozdrawiam

kacper69 22-03-2020 16:47

Odp: Kradzież "na koło"
 
ale jakie auta teraz biorą?
I już na letnich gumach?

tomiik 22-03-2020 17:01

Odp: Kradzież "na koło"
 
a co to ma do tematu po prostu uważaj i tyle g:D

kaan1 25-03-2020 20:18

Odp: Kradzież "na koło"
 
Cytat:

Napisał kacper69 (Post 3236530)
I już na letnich gumach?

Dziwi Cię to? W tym roku w lutym w Zakopanym była cała masa przyjezdnych turystów na letnich opona bo "jest efekt cieplarniany" i przyzwyczajeniami z jazdy w mieście. Przy pierwszy opadzie śniegu (a w ciągu tygodnia było ich kilka - w sumie spadło 0.5 merta świeżego śniegu) goście nie mogli ruszyć ze skrzyżowania i podjechać pod najmniejsze wzniesienia na odśnieżonej nawierzchnii. Oczywićie sporo SUVów. Ze spokojem można było ich ominąć bez najmniejszego uślizgu kół przy 2WD i 4 letnich zimówkach.

Rafał A.(antek) 27-03-2020 08:55

Odp: Kradzież "na koło"
 
Cytat:

Napisał kaan1 (Post 3237451)
bez najmniejszego uślizgu kół przy 2WD i 4 letnich zimówkach.

A to jakiś nowy specjalny model opon :) na letnie zimy :)

kaan1 28-03-2020 13:04

Odp: Kradzież "na koło"
 
Cytat:

Napisał Rafał A.(antek) (Post 3237734)
A to jakiś nowy specjalny model opon :) na letnie zimy :)

Zjadło "-" 4-letnie - mające cztery lata ,więc juz stare i o gorszej przyczepności

Rafał A.(antek) 28-03-2020 14:23

Odp: Kradzież "na koło"
 
Cytat:

Napisał kaan1 (Post 3238011)
mające cztery lata

to takie znaczenie tego tekstu nie przyszło mi do głowy, jak to ortografia, interpunkcja i gramatyka ma znaczenie.

Marek 29-03-2020 06:57

Odp: Kradzież "na koło"
 
1 załącznik(i)
Cytat:

Napisał Rafał A.(antek) (Post 3238025)
jak to ortografia, interpunkcja i gramatyka ma znaczenie

Przeglądając wczoraj Olx...:)

Rafał A.(antek) 29-03-2020 11:53

Odp: Kradzież "na koło"
 
Bywają ludzie jak ja, z wrodzoną dysleksją, i muszę się pilnować bo potrafię zamieniać litery i zgłoski (np s na z i odwrotnie itp) bywają tacy co nie przykładają do tego wagi, inni się spieszą albo piszą z telefonu, a są też tacy co piszą gwara jakąś, albo maja 3 klasy podstawówki... i piszą jak słyszą, litera to litera.
Natomiast niuanse czasem są ważne, jak np znaki interpunkcyjne, czy prawidłowe pisanie jednostek (KM a km)
Jak to, co kolega ma w podpisie: jest różnica zrobić komuś łaskę a laskę... :)

no_fear 31-03-2020 13:45

Odp: Kradzież "na koło"
 
Cytat:

Napisał kaan1 (Post 3237451)
Dziwi Cię to? W tym roku w lutym w Zakopanym była cała masa przyjezdnych turystów na letnich...

o to to to 8)

a były miejsca i momenty że i świeże zimóweczki wymiękały -> no ja nie dałem rady podjechać "Salamandrą" :oops: hahaha
trzeba było zrobić szybki odwrót i zmienić pojazd na 4x4 8)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.