Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [MKIII] dziwne szarpanie podczas jazdy na 1 biegu (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=41126)

Morpho 31-03-2008 16:54

[MKIII] dziwne szarpanie podczas jazdy na 1 biegu
 
ostatnio zauwazyłem, ze jak wrzuce 1 bieg, i pozwalam autku sie swobodnie toczyc, to cos nim szarpie okropie. Jak w slucham sie w glos silnika to slysze ze pracuje rowno, a mimo to cos szarpie. Dodatkowo jak wejde w obroty okolo 1100( na luzie) to zaczyna strasznie trasc i cos tam slysze dziwnego. Od paru dni nie slysze tego efektu, ale pojawil sie ponownie szarpanie na 1 biegu np podczas jazdy z gorki. Dodam ze sprzeglo mi nie drga jak je wcisne , chyba ze mam wcisniety gaz, i lekko dodykam sprzegla. na luzie jak wciskam sprzeglo to 0 drgan na nim nie ma. Myslalem ze to moze kolo dumasowe, ale teraz sam nie wiem...

Morpho 01-04-2008 17:11

Re: [MKIII] dziwne szarpanie podczas jazdy na 1 biegu
 
Wie moze ktos cos ??:( pewnie jak zwykle nikt :P

SrebnaStrzała 02-04-2008 17:28

Re: [MKIII] dziwne szarpanie podczas jazdy na 1 biegu
 
Ja mam podobny problem... Jak jadę załóżmy z 2k obrotów na 1 i puszcze pedał gazu to szarpie jakbym zmienił z 5 na 3 przy prędkości z 90km/h. Czy to wina turbodziury, blov-off by tutaj pomógł?

Mattcabb 08-04-2008 21:27

Re: [MKIII] dziwne szarpanie podczas jazdy na 1 biegu
 
Morpho, podjedź na test diagnostyczny. [link=http://renfor-serwis.ovh.org/index.php?option=com_content&task=view&id=10&Itemi d=12:keljt9ra]Tutaj[/link:keljt9ra] masz szczegóły.

kicaj 08-04-2008 21:48

Re: [MKIII] dziwne szarpanie podczas jazdy na 1 biegu
 
Cytat:

Napisał Mattcabb
Morpho, podjedź na test diagnostyczny. [link=http://renfor-serwis.ovh.org/index.php?option=com_content&task=view&id=10&Itemi d=12:3pc2uxww]Tutaj[/link:3pc2uxww] masz szczegóły.

a co to?? jakas kryptoreklama??

Mattcabb 08-04-2008 23:34

Re: [MKIII] dziwne szarpanie podczas jazdy na 1 biegu
 
ma niedaleko, to dlaczego miałbym go nie poinformować o darmowym teście?

karex 09-04-2008 07:15

Re: [MKIII] dziwne szarpanie podczas jazdy na 1 biegu
 
Mattcabb, hmmm nie mogę tego pozostawić bez uwagi.
Na przyszłość jak już to proponuj coś takiego przez PW. Widzisz problem jest w tym, że jesteś na forum od niedawna, inaczej się ma sytuacja, gdy ktoś jest pewien czas i jest już "znany" wtedy i my mu bardziej "ufamy".
Ja tutaj nie twierdzę, że Ty na pewno pracujesz w tej firmie i coś z tego masz. Sam jakbym się dowiedział o takiej akcji w mojej okolicy to bym trąbił o tym "na lewo i prawo".

Mattcabb 09-04-2008 12:33

Re: [MKIII] dziwne szarpanie podczas jazdy na 1 biegu
 
nie chcę się spierać o zasady ideologiczne forum (szczególnie, że jestem tu od niedawna) i rozumiem, że reklama nie jest mile widziana. Sprawa wygląda jednak tak, że temat dotyczy konkretnego problemu, który być może uda się rozwiązać za friko. To czy jestem osobą postronną, pracownikiem czy właścicielem tej firmy nie powinno mieć znaczenia, jeżeli nie staram się Wam nic sprzedać. Rozumiem, że rozdawanie czegoś za darmo może być akcją przyciągania klienta do siedziby, ale w tym konkretnym przypadku chodzi o co innego.
Z moich informacji wynika, że jednego dnia może odbyć się najwyżej 4-5 testów, więc dlaczego nie miałby w tym uczestniczyć ktoś z forum? Ktoś kto ma blisko i makonkretny problem z samochodem?
Rozumiem też, że jestem tutaj nowy, przez co ciężko uwierzyć w moje poczucie ścisłej przynależności do wspólnoty forum oraz bezinteresowności, co będę starał się nadrobić.

kicaj 09-04-2008 16:05

Re: [MKIII] dziwne szarpanie podczas jazdy na 1 biegu
 
Cytat:

Napisał Mattcabb
nie chcę się spierać o zasady ideologiczne forum (szczególnie, że jestem tu od niedawna) i rozumiem, że reklama nie jest mile widziana. Sprawa wygląda jednak tak, że temat dotyczy konkretnego problemu, który być może uda się rozwiązać za friko. To czy jestem osobą postronną, pracownikiem czy właścicielem tej firmy nie powinno mieć znaczenia, jeżeli nie staram się Wam nic sprzedać. Rozumiem, że rozdawanie czegoś za darmo może być akcją przyciągania klienta do siedziby, ale w tym konkretnym przypadku chodzi o co innego.
Z moich informacji wynika, że jednego dnia może odbyć się najwyżej 4-5 testów, więc dlaczego nie miałby w tym uczestniczyć ktoś z forum? Ktoś kto ma blisko i makonkretny problem z samochodem?
Rozumiem też, że jestem tutaj nowy, przez co ciężko uwierzyć w moje poczucie ścisłej przynależności do wspólnoty forum oraz bezinteresowności, co będę starał się nadrobić.

nie gniewaj sie - to ja zaczalem to drazyc...
fajnie ze komus dales cynk o darmowym WDSie ale forma byla troche zbyt krotka, i ty tez masz "krotki staz" na forum, tak ja zauwazyl karex,
dodatkowo jestem dosc ciety na wszelkiego rodzaju kryptoreklame, spam.
wiec jeszcze raz nie gniewaj sie, przepraszam i pozdrawiam

Mattcabb 09-04-2008 20:42

Re: [MKIII] dziwne szarpanie podczas jazdy na 1 biegu
 
spoko. Sam jestem przeciwnikiem wszelkiego rodzaju spamu. sobie życzę większej rozwagi, a reszcie Twojego refleksu.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.