Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|lubuska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=166)
-   -   Gdzie naprawiacie swoje Fordziki? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=79408)

Timon83 25-09-2009 09:42

Gdzie naprawiacie swoje Fordziki?
 
Hejka,

Podobny temat chyba jest na forum ogólnym, ale tam widzę, że królują warsztaty z Warszawy i okolic...
Pytanie jak w temacie, czyli gdzie robicie swoje Fordziki, kogo polecacie, kogo omijacie szerokim łukiem? Czy robił ktoś już auto w nowopowstałym serwisie w Zielonej Górze przy Batorego?

Thomas310 25-09-2009 12:01

Odp: Gdzie naprawiacie swoje Fordziki?
 
Ja osobiście wybieram ABC na Miodowej lub Ben-Service w Sulechowie. Co do serwisów to jestem zrażony

Timon83 25-09-2009 12:41

Odp: Gdzie naprawiacie swoje Fordziki?
 
No właśnie muszę gdzieś podjechać, bo coś jak zapalam z rana to mi dość mocno dymi na biało/szaro i nie wiem czy to coś poważnego czy mogę z tym spokojnie jeździć...

jajcyk 04-10-2009 18:55

Odp: Gdzie naprawiacie swoje Fordziki?
 
Na czarno to mogą być wtryski, a na siwo to gdzieś turbina łapie powietrz, ja na poważne problemy radzę podjechać do Diesel System Serwis. Naprawa układów wtryskowych Diesel, diagnostyka komputerowa Wilkowo, 11

skuż 29-10-2009 22:22

Odp: Gdzie naprawiacie swoje Fordziki?
 
Polecam Warsztat w specjalizacji ''ford'' na Batorego przed Głównym serwisem Forda. ja serwisuje swoje auto od paru lat i jestem zadowolony.Naprawia na oryginałach i wcale niej est źle cenowo,polecam:one:

Krzysiek 29-10-2009 22:34

Odp: Gdzie naprawiacie swoje Fordziki?
 
Kumpel był u niego jakiś czas temu z Mondeo, padł mu wtrysk.
Powiedzieli jemu na miejscu, że koszt nowego 1800zł, gdzie w ASO Forda, 50 metrów wyżej 1500zł :shock:

Czy aż takie rozbieżności cenowe są nie mam pojęcia, taka dygresja mi się przypomniała i nasunęła jak przeczytałem o tym warsztacie Forda. W żaden sposób nie mam zamiaru dyskredytować tego warsztatu, bo też słyszałem, że są dobrzy, kwestia tylko cenowo wiec podejrzewam, że zawsze można się "dogadać" ;)

Yaro_ZG 12-11-2009 11:39

Odp: Gdzie naprawiacie swoje Fordziki?
 
Witam
szczerze polecam warsztat z batorego przed autoryzowanym serwisem Forda,
robiłem i robie tam wszystkie moje fordy, obecne Mondeo i fieste,
jak i wcześniejsze modele.
koloeś jest bardzo dobry ma kompa robi na orginalnych częściach, sprawnie szybko,
jak coś to zawsze można podjechać żeby popatrzył i doradził.
a propos wtrysków to robiłem je w Świbodzinie w Diesel-Trzebniak.
pozdro

Krzysiek 12-11-2009 11:44

Odp: Gdzie naprawiacie swoje Fordziki?
 
A co wymieniałaś dokładniej, końcówki wtrysków czy całe poszły do regeneracji, ew. nowe :?:

Yaro_ZG 12-11-2009 11:47

Odp: Gdzie naprawiacie swoje Fordziki?
 
wtryski poszły do regeneracji, wymieniono rozpylacze, wygenerowano do nich nowy program sterujący, i dostałem rok gwarancji

Krzysiek 12-11-2009 13:29

Odp: Gdzie naprawiacie swoje Fordziki?
 
Chyba wszystkie 4 regenerowałeś, cenowo? 3 tysiące?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.