Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|mazowiecka (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=126)
-   -   Ważna informacja dla osób ze strefy mazowieckiej i nie tylko. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=117024)

Wojtek 10-12-2010 15:18

Odp: Spot mazowieckie , spot cykliczny
 
Proszę uważnie przeczytać.

Do wszystkich ze strefy mazowieckiej i nie tylko.

Żeby to było jasne.
Nic nie robimy na siłę. Jeżeli ktoś z Was nie ma chęci się integrować po za Forum , to nic w tym złego. Nikt na Forum z tego powodu nie będzie inaczej traktowany.
Nasze spotkania mają na celu spotkanie , spędzenie trochę czasu w miłym towarzystwie. Czasami miło się spotkać i poznać na żywo. Znamy się z Forum , ale miło jakbyśmy tworzyli grupę ludzi , którzy się rozumieją i znają. Możecie mi wierzyć , ale takie znajomości na spotach potrafią trwać bardzo długo.
Obecność na spotach lokalnych i ogólnopolskich nie jest obowiązkowa.
Na naszych spotkaniach , nie ma gorszych , lepszych. Nie ma znaczenia czym przyjedziesz. My nie szpanujemy autami , spojlerami itp.
Liczy się człowiek , nie maszyna.
Ja zaliczyłem już wiele spotkań/spotów/zlotów i tego co tam przeżyłem nigdy nie zapomnę. Ludzi , których tam poznałem - bezcenne.
Wiek na spotach nie ma znaczenia. Ilość postów na Forum , też nie ma znaczenia. To , że jesteś nowa/nowy na Forum , też nie ma znaczenia. Każdy z nas kiedyś zaczynał swoją przygodę z FCP.
Wiem jak to jest.
" przyjadę na spot , nikogo nie znam , nie będę miał o czym rozmawiać , tworzą się grupki osób , a ja będę stał sam z boku..." Nic bardziej mylnego. My spotykamy się dla Was , nie dla frekwencji. Nie na pokaz.

Zapewniam Was , że warto spróbować. Jak się Wam nie będzie podobało , nic się nie stanie. Nie jesteśmy gburami , ważniakami , bo jesteśmy już jakiś czas na Forum...

Mam nadzieję , że mój post rozwieje wszystkie Wasze wątpliwości.

Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych.

ps. Jeżeli macie jakieś pytania to zapraszam do pisania w naszej strefie.
Zawsze też chętnie służę pomocą na PW.

m_g 10-12-2010 18:45

Odp: Ważna informacja dla osób ze strefy mazowieckiej i nie tylko.
 
ok już widzę :)


Podpisuje się pod twoją mową "rencami" i nogami :wink:


Wojtek mógłbyś to umieścić w dziale zloty także ?

jagrall 10-12-2010 22:26

Odp: Spot mazowieckie , spot cykliczny
 
Cytat:

Napisał Wojtek (Post 1556217)
przyjadę na spot , nikogo nie znam , nie będę miał o czym rozmawiać , tworzą się grupki osób , a ja będę stał sam z boku...

święte słowa. jak ktoś przyjedzie pierwszy raz na zlot to czasem sam jakoś tak nie stara się nawet zintegrować. to błąd. każdy kiedyś zaliczył pierwszy zlot. przyjedziesz na drugi, trzeci, to już cię będą ludziska kojarzyć i zawsze będzie o czym pogadać.

benny86 10-12-2010 22:29

Odp: Ważna informacja dla osób ze strefy mazowieckiej i nie tylko.
 
Może lepiej na początek zaliczyć lokalny spot, a potem jakaś grubsza imprezka typu Kryspinów?:)

Wojtek 11-12-2010 18:56

Odp: Ważna informacja dla osób ze strefy mazowieckiej i nie tylko.
 
Nasze Forum FCP nie jest zwykłym Forum motoryzacyjnym.
Nie jesteśmy i nie będziemy jak inni.
Na większości udziela się tylko i wyłącznie porad technicznych. To się staje monotonne.
Administratorzy zakładając FCP mieli nadzieję na stworzenie czegoś szczególnego.
I ja przyznam , że w 100% to Im się udało.
W większości nie jesteśmy anonimowi i nie znamy się tylko po nickach...
Nasze Forum jest jednym z największych i najbardziej poczytnych w internecie.
Dlatego od samego początku istnienia , kładziony był nacisk również na integrację wśród użytkowników. Skoda , że część osób mieszka po za granicami kraju , bo chętnie bym niektóre nicki poznał osobiście.
Zachęcam do przybywania na spoty/zloty. Atmosfera panująca na takich spotkaniach jest bezcenna.
Mogą to potwierdzić użytkownicy , którzy są stałymi bywalcami naszych " integracji ".

TOMAS 11-12-2010 19:02

Odp: Spot mazowieckie , spot cykliczny
 
Cytat:

Napisał jagrall (Post 1556438)
święte słowa. jak ktoś przyjedzie pierwszy raz na zlot to czasem sam jakoś tak nie stara się nawet zintegrować. to błąd. każdy kiedyś zaliczył pierwszy zlot. przyjedziesz na drugi, trzeci, to już cię będą ludziska kojarzyć i zawsze będzie o czym pogadać.

Święta słowa :one:

Agnesqa 11-12-2010 19:09

Odp: Ważna informacja dla osób ze strefy mazowieckiej i nie tylko.
 
Cytat:

Napisał Wojtek (Post 1556842)
Skoda , że część osób mieszka po za granicami kraju

jest jeden taki, co i na zlot przyjedzie g:D

Emis 11-12-2010 19:10

Odp: Ważna informacja dla osób ze strefy mazowieckiej i nie tylko.
 
Ja również się podepnę do słów Wojtka.Mimo,że nie jestem z tej strefy ale też znamy się osobiście.
Powiem również,że nie ma się czego obawiać,rozmowy zaczynają się na rozmaite tematy i nigdy nie ma końca,zawsze jest wspólna zabawa,wspólne rozmowy.Nikt nikogo nie odtrąca.
Przeżywa się nie zapomniane chwile.
Nie byłam jeszcze na dużym spocie z brygadą FCP,ale mam nadzieję,że kiedyś to nastąpi.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

dzimi75 11-12-2010 19:11

Nawiązując do wypowiedzi Wojtka zgadzam się z jego wypowiedzią w 100% powiem tak aktywny jestem ze dwa miesiące choć wcześniej byłem na forum tez ale się nie udzielałem :)Ale zadomowiłem się i uważam ze tu chodzi o zgranie :) Żeby się łączyć razem nie tylko jak jest potrzeba ale tez spotkać się poznać na żywo wypić piwko zjeść coś i pogadać:)A co w tym najwazniejsze jest mozecie spotkac kogos i samemu podziekowac jak kiedys ci ktos pomógł na forum gdy tego potrzebowałes:) A zaznaczam nie byłem jeszcze na zadnym spociei jade na swój pierwszy a jak praca mi nie bedzie kolidowac to jade na ogólnopolski spot Kryspinów:) Nie ma sie czego bac poznac sie mozna :)na czacie pogadac i tu chodzi o INTEGRACJE ludzi:)

Cytat:

Napisał Agnesqa (Post 1556853)
jest jeden taki, co i na zlot przyjedzie g:D

aga czy myslisz o tym Klubowiczu?komik

m_g 11-12-2010 19:20

Odp: Ważna informacja dla osób ze strefy mazowieckiej i nie tylko.
 
Więc jaka konkluzja się nasuwa LUDZIE Z FCP ŁĄCZMY SIĘ :mrgreen: i nie bójcie się , że macie 0 postów , jeździcie oplem,fordem,czy rdzawym maluchem , zapraszamy :),ważne są wasze chęci i to co wymagamy to pozytywne nastawienie ,a nawet gdy będzie negatywne my je postaramy się zmienić:)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.