Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2014- ] Webasto - instalacja / dołożenie (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=257455)

feniu 23-01-2017 21:58

Webasto - instalacja / dołożenie
 
Witajcie,

Jako, że auto się nie dogrzewa zimą wpadłem na cudowny pomysł, że dołożę webasto :)

Kupiłem cały zestaw wymontowany z rozbitego mk5 i bardzo chciałbym to uruchomić u siebie ale potrzebuję waszej pomocy :)

Jutro będzie operacja wsadzamy zestaw do samochodu, co nie powinno być większym problemem ale kompletnie nie mam pojęcia jak to podłączyć elektrycznie... :(

Piecyk oczywiście cyfrowy, mam do tego jeszcze telestart t100 z pilotem, pompki paliwa i wody, tłumik, wydech

Proszę znawców tematu i modów o pomoc :)
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] , @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] , @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] , @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] , @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] , @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

cattani75 23-01-2017 22:34

Odp: Webasto - instalacja / dołożenie
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] , a może najprościej podjechać do jakiegoś punktu, gdzie instalują Webasto? Tam goście robią to pewnie z zamkniętymi oczami. :-)
Synca Trzeciego nie było w tym rozbitym mondeo?

feniu 23-01-2017 22:48

Odp: Webasto - instalacja / dołożenie
 
Cytat:

Napisał cattani75 (Post 2734124)
gdzie instalują Webasto

Dokładnie tam będą mi to zakładać ale powiedzieli, że nie podejmują się podłączenia cyfrowego pieca.

S3 nie miał jeszcze ;)

lsulima 24-01-2017 00:10

Odp: Webasto - instalacja / dołożenie
 
A z auta z którego masz webasto możesz pozyskać instalację elektryczną? Ewentualnie VIN tego samochodu.

feniu 24-01-2017 06:36

Odp: Webasto - instalacja / dołożenie
 
1 załącznik(i)
Teoretycznie wiązkę mogę pozyskać ale swojej nie będę zamieniać.
Mam vin od auta z fabrycznie założonym webasto ale za dużo nie piszą o podłączeniu.

Jedyny schemat jaki jest to ten:

lsulima 24-01-2017 07:06

Odp: Webasto - instalacja / dołożenie
 
Jak chcesz mieć jak z fabryki to można z fabrycznej instalacji wypiąć potrzebne przewody zrobić z niej wiązkę i dopiąć do Twojej obecnej. Drugie wyjście to na podstawie tego schematu wykonać wiązkę. Sprawa bez problemu do ogarnięcia. Gdyby nie odległość mógłbym Ci to zrobić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

feniu 24-01-2017 08:51

Odp: Webasto - instalacja / dołożenie
 
Dobra informacja jest taka, że mam większość wiązki u siebie - super! - :) Brakuje tylko 1 masy po stronie samochodu (od pompy wody) więc chyba nie jest źle :)

Zobaczymy co dalej z podłączeniem telestartu...

feniu 24-01-2017 16:39

Odp: Webasto - instalacja / dołożenie
 
4 załącznik(i)
Prace w toku, wrzucam pierwsze zdjęcia :)

Przemol1974 24-01-2017 17:47

Odp: Webasto - instalacja / dołożenie
 
Cytat:

Napisał feniu (Post 2734644)
Prace w toku, wrzucam pierwsze zdjęcia

Instalacja w nadkolu była?. Latem sprawdzę czy też coś tam mam. Jeśli brak to czego szukać, gdzie jest wpinana?:)

feniu 24-01-2017 17:55

Odp: Webasto - instalacja / dołożenie
 
Jutro zrobię zdjęcie z większej perspektywy ale przy grozi / kielichu pasażera.

Szkoda tylko, że pomimo posiadania tej głównej wtyczki od pieca to nie ma dalszych części wiązki do pompy paliwa i wody.
Może @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] coś podpowiesz? :-)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.