Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Mondeo MK4 - czy to nie jest czasem auto kogoś z forumowiczów ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=300632)

Kamiya 09-09-2019 23:18

Mondeo MK4 - czy to nie jest czasem auto kogoś z forumowiczów ?
 
Witam

Przeglądając ogłoszenia trafiłem na taki egzemplarz MK4
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Auto ciekawe wg mnie - szczególnie że moje MK3 powoli powinienem zmienić na nowszy model :) W związku z tym pytanie : czy to aby nie jest auto kogoś z forumowiczów ? Ewentualnie co sądzicie o cenie za ten egzemplarz.

Marcian 10-09-2019 09:52

Odp: Mondeo MK4 - czy to nie jest czasem auto kogoś z forumowiczów ?
 
Cytat:

Napisał Kamiya (Post 3172296)
Witam

Przeglądając ogłoszenia trafiłem na taki egzemplarz MK4
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Auto ciekawe wg mnie - szczególnie że moje MK3 powoli powinienem zmienić na nowszy model :) W związku z tym pytanie : czy to aby nie jest auto kogoś z forumowiczów ? Ewentualnie co sądzicie o cenie za ten egzemplarz.


Zobacz, że nawet interwały wymian oleju skracał do 15 tys. km co na plus. Ta cena pokazuje ile jest warte auto z pewną historią, przebiegiem itp. - i teraz sobie porównać od handlarzy z allegro te ekstra igły.

Cena spora - ale trochę napewno można urwać. W szczególności, że coś mogło być malowane [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

czeslaw555 10-09-2019 12:39

Odp: Mondeo MK4 - czy to nie jest czasem auto kogoś z forumowiczów ?
 
Silnik już rzadko spotykany. Co do ceny, jest jaka jest. Jak trafiam na Litwie, z ich salonu , czyli tam kupione, to sprzedają taniej bo tam Ford nie jest zbyt lubiany

Kamiya 11-09-2019 18:53

Odp: Mondeo MK4 - czy to nie jest czasem auto kogoś z forumowiczów ?
 
Dzięki za uwagi. Na razie i tak poza budżetem chyba będzie.
W sumie mam problem z wyborem czy szukać Mondeo MK4 benzyna 2.0 145KM pod LPG czy 2.0 TDCi. Czy po prostu znaleźć coś innego co zrobi tyle samo km co mój obecny Mondeo
A robię ponad 30.tys rocznie więc wybór ciężki.
Podejrzewam że będę intensywniej się przyglądał na początku roku przyszłego bo wtedy będę miał więcej kasy.

Marcian 12-09-2019 07:47

Odp: Mondeo MK4 - czy to nie jest czasem auto kogoś z forumowiczów ?
 
Cytat:

Napisał Kamiya (Post 3172914)
Dzięki za uwagi. Na razie i tak poza budżetem chyba będzie.
W sumie mam problem z wyborem czy szukać Mondeo MK4 benzyna 2.0 145KM pod LPG czy 2.0 TDCi. Czy po prostu znaleźć coś innego co zrobi tyle samo km co mój obecny Mondeo
A robię ponad 30.tys rocznie więc wybór ciężki.
Podejrzewam że będę intensywniej się przyglądał na początku roku przyszłego bo wtedy będę miał więcej kasy.

Przy tym przebiegu rocznym uderzałbym w zadbane 2.0 TDCI

zygert 12-09-2019 09:40

Odp: Mondeo MK4 - czy to nie jest czasem auto kogoś z forumowiczów ?
 
Cytat:

Napisał Kamiya (Post 3172914)
... szukać Mondeo MK4 benzyna 2.0 145KM pod LPG czy 2.0 TDCi.

Bierz zadbanego diesla, z lpg loteria na jakiego montera sie trafi. Chyba ze oszczednosc to priorytet.

Kamiya 13-09-2019 20:32

Odp: Mondeo MK4 - czy to nie jest czasem auto kogoś z forumowiczów ?
 
Cytat:

Napisał zygert (Post 3173068)
Bierz zadbanego diesla, z lpg loteria na jakiego montera sie trafi. Chyba ze oszczednosc to priorytet.

W obecnym zrobiłem 200 tys na LPG - źle nie jest a warsztat jakiś mam ogarnięty. Diesla nigdy nie miałem więc podchodzę z pewną taką nieśmiałością :wink:
Zobaczymy na autko podejrzewam że zbiorę się w budżecie koło 35-40 ale dopiero na koniec roku. Więc pewnie wtedy będę intensywnie szukał.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.