Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|małopolska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=125)
-   -   Tanie noclegi w Krakowie (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=304459)

Marek 28-12-2019 21:02

Tanie noclegi w Krakowie
 
Siemka,
W styczniu lub lutym moja firma będzie wykonywać pracę w Krakowie.
Czy możecie polecić coś normalnego do wynajęcia?
Nie chodzi mi tu o tanie noclegi pracownicze ale o jakiś pensjonat itp..
Nie przyjedzie stado Januszów pijakow tylko trzech normalnych ludzi.

Z góry dzięki za pomoc.

gregor75 29-12-2019 12:06

Odp: Tanie noclegi w Krakowie
 
Hotel System - bez luksusów ale wszystko ok , za rozsądną cenę .
Jednak dojazd do hotelu z centrum to mega korki .

Marek 29-12-2019 12:32

Odp: Tanie noclegi w Krakowie
 
Dziękuję
Dojazd nie przeszkadza gdyż pracę będą prowadzone głównie nocą.
W

licznik 01-01-2020 13:17

Odp: Tanie noclegi w Krakowie
 
w jakim rejonie Krakowa te pracę.?

Marek 01-01-2020 13:20

Odp: Tanie noclegi w Krakowie
 
Mamy tam 13 lokalizacji więc rejon bez znaczenia.

kobrys 03-01-2020 11:23

Odp: Tanie noclegi w Krakowie
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] - ja cotydzień gdzieś śpię w Krakowie jedną noc i mam 3 lokalizacje do polecenia:
- ParkHotel Economic w Modlnicy ([Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...])
- Margerita w Modniczce ([Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...])
- Vinci Airport w Zabierzowie ([Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...])

To są miejsca, które znam i byłem w każdym z nich przynajmniej 20 razy - zawsze czysto, spokojnie i da się dobrze wypocząć.
W każdym z nich możesz zamówić dobre śniadanie chociaż to w Vinci najlepsze mi się wydaje (mimo, że wszędzie raczej to samo).
Każdy z nich rezerwuj najlepiej przez Booking.com albo dzwoń do nich, że chcesz cenę z Bookingu bo potrafią być ceny -40% (nigdy za nocleg ze śniadaniem nie zapłaciłem więcej jak 130zł/noc/1os).
W każdym z nich spotykałem ekipy pracowników/monterów, którzy przyjeżdżali na wypoczynek po robocie.

- Jeden raz też byłem w domu z pełnofunkcjonalnymi pokojami i jedną wielką kuchnią by było więcej niż OK - Aparthotel Styl [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Zdecydowanie odradzam natomiast SystemHotel wcześniej wspomniany - byłem raz i było strasznie duszno, hałas oraz niestety świeża krew z łóżka obok nawet nie była posprzątana...

Marek 03-01-2020 14:30

Odp: Tanie noclegi w Krakowie
 
Super!
Dziękuję za namiary.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.