Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Ka (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=102)
-   -   [Ka 2016- ] Gdzie piszemy o kaczkach 2017 (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=274206)

Eriberonter 26-12-2017 16:50

Gdzie piszemy o kaczkach 2017
 
sprzedałem starą kaczkę 1997 mam nową ka+ z 2017 gdzie mam pisać --jest już taki dział :shock: pozdr,,,,,,,

PROD 27-12-2017 12:59

Odp: Gdzie piszemy o kaczkach 2017
 
Na rzazie tutaj a później admin doda tag do tego modelu w tym dziale.

Eriberonter 31-12-2017 17:23

Odp: Gdzie piszemy o kaczkach 2017
 
no to czekamy ---pozdrowienia dla admina:DD

KubaFord 01-01-2018 14:30

Odp: Gdzie piszemy o kaczkach 2017
 
Witam
Mysle o zakupie Ka+
85 km skurzana kierownica ew lakier metalik
problem w tym ze w salonach stoja z plastikowa kiera
Tylko dla tego pewnie trzeba bedzie czekac
Chcialbym sie zamknac w 43-44 tys zl. Ciekawe czy beda rabaty
Czy jestescie zorjentowani jak Kaczka sie sprawuje na innych rynkach
u nas sprzedaz chyba slaba
ja wole Forda od Vw up Skodu czy Aygo

Bump: Eribetonter i jak Ci sie jezdzi KaPlus??

jarzak1808 02-01-2018 10:09

Odp: Gdzie piszemy o kaczkach 2017
 
Cześć, od połowy grudnia małżonka (no i ja też) stała się posiadaczką nowej kaczuszki z plusem (oczywiście za moją namową, chciała mały samochodzik do miasta, wstępnie wybrała suzuki celerio).
Początkowo narzekała, że to taki duży samochód :), ale już się przyzwyczaiła i dziękuje, że ten właśnie model jej poleciłem.
Co do samochodu, wersja trend plus z pakietem Driver Assistance. Do tego całe koła zimowe, autoalarm, oczywiście dywaniki gumowe, no i obszycie kierownicy skórą. Warto wydać 150-300 zł, lepiej wygląda i lepiej czuć kierownicę, a wydatek w sumie nieduży.
Troszkę już kilometrów sam zrobiłem, więc mogę się podzielić doświadczeniami. Ogólnie to niedrogie, globalne małe autko odbieram bardzo pozytywnie.

Eriberonter 03-01-2018 17:56

Odp: Gdzie piszemy o kaczkach 2017
 
Cytat:

Napisał KubaFord (Post 2909363)
Witam
Mysle o zakupie Ka+
85 km skurzana kierownica ew lakier metalik
problem w tym ze w salonach stoja z plastikowa kiera
Tylko dla tego pewnie trzeba bedzie czekac
Chcialbym sie zamknac w 43-44 tys zl. Ciekawe czy beda rabaty
Czy jestescie zorjentowani jak Kaczka sie sprawuje na innych rynkach
u nas sprzedaz chyba slaba
ja wole Forda od Vw up Skodu czy Aygo

Bump: Eribetonter i jak Ci sie jezdzi KaPlus??

ja mam 85 koni metalic tempomat kiera ze skóry el..szyby tył i przód czujniki parkowania alufelgi radio sterowane głosem jeżdzi super jest cicha --jak narazie auto super,silnik i skrzynia biegów pracują bajkowo..

KubaFord 03-01-2018 21:41

Odp: Gdzie piszemy o kaczkach 2017
 
A ja dzis bylem na jezdzie probnej
Rozczarowalem sie.
Siedzenia nie wygodne, skrzynia glosna,
Bede celowal w fieste. Nawet ta 1 1 70km. W sumie bujam sie tylko po miescie. Ale wykonanie lepsze.

Bump:

Eriberonter 04-01-2018 14:28

Odp: Gdzie piszemy o kaczkach 2017
 
Cytat:

Napisał KubaFord (Post 2910693)
A ja dzis bylem na jezdzie probnej
Rozczarowalem sie.
Siedzenia nie wygodne, skrzynia glosna,
Bede celowal w fieste. Nawet ta 1 1 70km. W sumie bujam sie tylko po miescie. Ale wykonanie lepsze.

Bump:

Przecież to są te same podzespoły, ta sama firma-fiesta- ka ta sama płyta podłogowa, za dobrą fiestę trza dać z 70 000zł. masz większe wymagania proponuję BMW są ciche i bajecznie wyposażone,,,,,,,

KubaFord 04-01-2018 17:34

Odp: Gdzie piszemy o kaczkach 2017
 
no coz mi podoba sie bardziej fiesta kt pewnie kupie.
Byc moze dostrzegam szczeguly lepszego wykonczenia wyciszenia kt sa dla mnie wazne
A ka+ fajne autko sle poprostu zdrcydowalem ze nie dla mnie
Nie na darmo to osobne modele

Krystos 17-01-2018 17:06

Odp: Gdzie piszemy o kaczkach 2017
 
Na początku roku byłem z rodzicami odwiedzić salony w celu zakupu dla nich miejskiego auta. Bardzo im się spodobał nowy ford ka plus, o którego istnieniu nawet nie wiedziałem. Wcześniej jeździli fordem fusion 1.4 benzyna i szukali podobnego trochę wyższego samochodu, fiesta wydawała się za niska. Ka plus po zmierzeniu okazał się być gabarytami podobny do Fusiona tylko bagażnik ma mniejszy. Rodzice od dwóch tygodni cieszą się nowym autem. Miałem okazję nim pojeździć i powiem, że jest dobrze wyciszony, przyjemny w środku i dobrze wyposażony, silnik ten mocniejszy 1.2 85 koni wydaje być się wystarczający jest duża szansa że będzie bezawaryjny bo jest wolnossący i czterocylindrowy, kultura jego pracy bardzo wysoka a dziś w małych autach to rzadkość. Podstawowy silnik 70 koni ma do setki 16 sekund, odradzam. Auto ma wygodne zawieszenie, nie za miękkie. Wyposażony w zestaw ford sync 1.1 w wersji 5.11 mam podobny w focusie i podpowiem użytkownikom, że przy połączeniu z telefonem z androidem po dłuższym przytrzymaniu klawisza wybierania głosowego system łączy się z asystentem telefonu, można powiedzieć np "wyślij sms" zapyta do kogo i jakiej treści itd. Fajna sprawa więcej informacji można uzyskać czytając o usłudze google now. Fajnie się prezentuje w kolorze Smoke Grey. Jest już sporo testów auta na Youtube.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.