Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Fotorelacje z napraw (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=163)
-   -   [modyfikacja] Aktywacja alarmu - instrukcja (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=290834)

adams502 14-01-2019 10:12

Aktywacja alarmu - instrukcja
 
8 załącznik(i)
Witam. Moja fiesta mk7 lift 2013r. Mam bsi AV1T-15K600-GH co potrzebuje aby aktywować alarm? Czy jest dodatkowa centrala alarmu czy siedzi ona w bsi? Wiem, że potrzebna jest syrena alarmowa ale chyba każda uniwersalna podpasuje jeżeli podpina się ją pod bsi to pod który pin, przy masce mam zamek bez mikrostyku, więc takowy muszę dołożyć i podpiąć wtyczkę. W załączniku zdjęcie z opcjami jakie mogę włączyć. Pozdrawiam.

Bump:

Bump:

Bump: W załączniku zdjęcie bsi z wtyczkami:
U mnie wolne piny
Zielona wtyczka 19 pin przewód nieb/ziel
Biała wtyczka 6pin przewód nieb/żółty
Szara wtyczka 5pin przewód pomarańczowo/niebieski
Niebieska wtyczka 13pin przewód żółto/nieb

Przekładałem u siebie moduł bsi i ten co kupiłem miał wtyczki stąd wiem jakie kolory kabli. Moja fiesta nie posiada tylko grzanych foteli, kamery cofania, city stop, keyless, czujników ciśnienia w kołach resztę funkcji co oferowała fabryka posiada.

adams502 15-01-2019 07:49

Odp: Aktywacja alarmu
 
3 załącznik(i)
Alarm włączony wybrana opcja Standardowy alarm i tylko ta zmieniona. Efekty zniany:
- działający alarm po otwarciu drzwi, klapy, maski, przekreceniu kluczyka przy zamkniętym centralnym, włączenie alarmu przy wyjęciu radia,
- komunikat na wyświetlaczu przy włączonym zapłonie i otwartej masce (do tej pory takiego przypomnienia nie bylo) aby działało należy dołożyć mikrostyk do zamka maski na zdjeciu element w którym mikrostylu nie ma. Plastik biały czarny ma mikrostyk zdjęcia w zalaczniku w przypadku braku mikrostyk należy zmostkowac obydwa kable w kostce przy zamku.
- po włączeniu alarmu migaja kierunkowskazy i włącza się klakson.

Efekt działania alarmu: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

adams502 15-01-2019 11:56

Odp: Aktywacja alarmu
 
2 załącznik(i)
Mikrostyk wykonany samemu koszt 15zl i 1h pracy, w serwisie niedostępny jako część tylko w komplecie z zamkiem koszt 300zł w częściach używanych 150zł + przesyłka chyba tylko 2szt znalazłem.
Potrzebne są:
- mikrostyk hermetyczny do kupienia w każdym elektronicznym sklepie,
- klej do przyklejenia mikrostyku do tego białego plastiku
- sylikon do uszczelnienia miejsc lutowanych jako wypełnienie tych zaglebien
- wąskie konektorki męskie.
- cienkie wiertlo
- 5cm przewodu 2 żyłowego

kef1 17-12-2019 12:08

Odp: Aktywacja alarmu
 
1 załącznik(i)
Cytat:

Napisał adams502 (Post 3080563)
Mikrostyk wykonany samemu koszt 15zl i 1h pracy, w serwisie niedostępny jako część tylko w komplecie z zamkiem koszt 300zł w częściach używanych 150zł + przesyłka chyba tylko 2szt znalazłem.
Potrzebne są:
- mikrostyk hermetyczny do kupienia w każdym elektronicznym sklepie,
- klej do przyklejenia mikrostyku do tego białego plastiku
- sylikon do uszczelnienia miejsc lutowanych jako wypełnienie tych zaglebien
- wąskie konektorki męskie.
- cienkie wiertlo
- 5cm przewodu 2 żyłowego

Witam, chcę również uruchomić alarm, w związku z tym mam kilka pytań:
-jaki jest symbol, nazwa mikrostyku
-jakie są konektorki w przekroju, bo moja wtyczka ma żeńskie kwadratowe(fota), oraz jak montować konektory w tym białym plastiku(może foto po zdjęciu wtyczki)
-jaki klej zastosować
Z góry dziękuję za odpowiedź.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.