Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2008-2011] Światła mijania i oświetlenie wnętrza włączane po przekręceniu stacyjki (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=271147)

Marian_OP 18-10-2017 13:04

Światła mijania i oświetlenie wnętrza włączane po przekręceniu stacyjki
 
Cześć wszystkim

Przeszukałem wujka Google i niestety nie mogę znaleźć tematu. Chcę zamontować światła dzienne do Forda Focus MK2 lift (jeszcze nie założone). Niestety nie potrafię wyłączyć oświetlenia samochodu które zapala się po przekręceniu stacyjki na pozycję zapłon przy pozycji 0 przełącznika świateł. Czy ktoś wie jak wyłączyć oświetlenie auta tak by przy pozycji 0 wyłącznika świateł nie zapalało się żadne światło.

Lukasz2525 18-10-2017 13:30

Odp: Światła mijania i oświetlenie wnętrza włączane po przekręceniu stacyjki
 
Bezpiecznik wystarczy wyjąć, poszukaj "wyłączenie świateł fabrycznych dziennych/skandynawskich focus mk2".

pablo090 18-10-2017 13:36

Odp: Światła mijania i oświetlenie wnętrza włączane po przekręceniu stacyjki
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Marian_OP 18-10-2017 13:44

Odp: Światła mijania i oświetlenie wnętrza włączane po przekręceniu stacyjki
 
Bump:
Cytat:

Napisał Lukasz2525 (Post 2873213)
Bezpiecznik wystarczy wyjąć, poszukaj "wyłączenie świateł fabrycznych dziennych/skandynawskich focus mk2".

Czy to spowoduje też zgaśnięcie zegarów, klawiszy i świateł pozycyjnych oraz tablicy rejestracyjnej?

pablo090 18-10-2017 13:52

Odp: Światła mijania i oświetlenie wnętrza włączane po przekręceniu stacyjki
 
Cytat:

Napisał Marian_OP (Post 2873219)
Czy to spowoduje też zgaśnięcie zegarów, klawiszy i świateł pozycyjnych oraz tablicy rejestracyjnej?

Zegary nie zgasną, reszta tak

Marian_OP 18-10-2017 13:54

Odp: Światła mijania i oświetlenie wnętrza włączane po przekręceniu stacyjki
 
Cytat:

Napisał pablo090 (Post 2873222)
Zegary nie zgasną, reszta tak

A widzisz... A chciałbym by zegary też gasły w pozycji 0. Tak jak to powinno być... Pozycja 0 - brak oświetlenia, pozycja :światła pozycyjne" - zapalają się zegary i światła pozycyjne oraz tablica rejestracyjna(chyba) :) no i pozycja "światła mijania" zapalają się światła mijania i można dźwignią kierunkowskazu włączyć też drogowe.

pablo090 18-10-2017 13:59

Odp: Światła mijania i oświetlenie wnętrza włączane po przekręceniu stacyjki
 
Tylko że zegary bez podświetlenia są trochę mało czytelne - takie blade, nawet nie wiem jak to opisać. :roll:

Marian_OP 18-10-2017 14:00

Odp: Światła mijania i oświetlenie wnętrza włączane po przekręceniu stacyjki
 
Cytat:

Napisał pablo090 (Post 2873224)
Tylko że zegary bez podświetlenia są trochę mało czytelne - takie blade, nawet nie wiem jak to opisać. :roll:

Nic takiego. Siadam w aucie i przy wyłączonym silniku zegary są doskonale czytelne...

Lukasz2525 18-10-2017 17:12

Odp: Światła mijania i oświetlenie wnętrza włączane po przekręceniu stacyjki
 
Nie jestem pewny, nie mam teraz auta żeby sprawdzić, ale moim zdaniem zegary zawsze są zapalone przy uruchomionym silniku.

Marian_OP 18-10-2017 18:16

Odp: Światła mijania i oświetlenie wnętrza włączane po przekręceniu stacyjki
 
Niestety masz rację. W tym samochodzie jedyny sposób to wyjęcie bezpieczników. Zegary zapala się zawsze po przekreceniu kluczyka w pozycje zapłonu. Nawet jeśli silnik pozostanie zgaszony. Nie ma możliwości wyłączenia tego z poziomu komputera a przynajmniej moi mechanicy nie znaleźli a skurczybyki są nieźli. Dzienne świecą razem z zegarami i tak musi zostać narazie.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.