Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|dolnośląska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=124)
-   -   Aktualizacja convers+ (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=229347)

banan01000 17-08-2015 21:13

Aktualizacja convers+
 
Witam jest ktos z okolicy wrocławia opola oleśnicy kto mogłby zaktualizować mi convers+ autko mam z 2012 roku pozdrawiam :) oczywiście nie za darmo :)

tutrus 22-01-2018 13:06

Aktualizacja convers + i Blaupunkt NX
 
Dzień dobry, czy jest ktoś z okolic Dzierżoniów, Świdnica , Wałbrzych, Wrocław, Kłodzko kto mógł by pomóc mi w aktualizacji conversa i spolszczenia Navi. S-Max polift. Pozdrawiam

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

ddzilins 23-01-2018 07:20

Odp: Aktualizacja convers + i Blaupunkt NX
 
Nie wiem jak ze spolszczeniem NAVI ale update Converse We Wrocławiu zrobi Ci @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] .

Polarny 23-01-2018 08:26

Odp: Aktualizacja convers + i Blaupunkt NX
 
Jak to mówią - pełen serwis. Zresztą już na priva wszystko ugadane.

Diezzel 29-01-2018 18:20

Odp: Aktualizacja convers + i Blaupunkt NX
 
Polarny sprawdź PW proszę.
Ewentualnie czy ktoś jeszcze się w okolicach Wrocławia tym zajmuje.
Pzdr

Polarny 30-01-2018 09:20

Odp: Aktualizacja convers + i Blaupunkt NX
 
Kolego przecież piszemy ze sobą od kilku dni dzień w dzień (czasami nawet kilka wiadomości dziennie). Tak więc cierpliwości - piszesz wiadomość i zaraz tutaj. Nie oczekuj, że odpiszę Ci od razu, forum to nie moja praca, lecz hobby w ramach wolnego czasu.

Diezzel 30-01-2018 23:54

Odp: Aktualizacja convers + i Blaupunkt NX
 
Cytat:

Napisał Polarny (Post 2925381)
Kolego przecież piszemy ze sobą od kilku dni dzień w dzień (czasami nawet kilka wiadomości dziennie). Tak więc cierpliwości - piszesz wiadomość i zaraz tutaj. Nie oczekuj, że odpiszę Ci od razu, forum to nie moja praca, lecz hobby w ramach wolnego czasu.

Miałem wolne popołudnia i chciałem temat ogarnąć. A że wadą moją jest brak cierpliwości to inna sprawa. Suma summarum udało się sprawę załatwić i kolegę @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] polecam .
Pzdr

send by T.T.

Polarny 01-02-2018 09:39

Odp: Aktualizacja convers + i Blaupunkt NX
 
Spoko (-:

tutrus 11-02-2018 08:30

Odp: Aktualizacja convers + i Blaupunkt NX
 
Jestem po wizycie u @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] . Super podejście do sprawy, nawet więcej bo kolega rozgrzebał mi pół auta by pokazać mi gdzie mam wtyczkę do ACC 😂. Ze swojej strony dziękuję i polecam jak najbardziej. Qrde zapomniałem tylko dopytać czy da radę zrobić aktualizację skrzyni 😉. Ale to innym razem..... Pozdrawiam

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

wojtek_mlody 19-03-2018 22:37

Re: Odp: Aktualizacja convers + i Blaupunkt NX
 
Cytat:

Napisał Polarny (Post 2926776)
Spoko (-:

I dokładnie tak jest. Update Conversa full profi! Dziękuję!


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.