Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Dealerzy, ASO i stacje paliw (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Tylko nie URSYNCAR (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=6651)

fedl 22-07-2005 22:38

Tylko nie URSYNCAR
 
nie polecam tego serwisu oraz salonu sprzedazy !! traktuja klienta jak kolka olewaja go i takie tam. zeby zaplacic musialem czekac 20 min az kasierka wypije herbate ;/ nic nie mowie o serwisie ktory dowal kola alumioniowe kluczem pneumatycznym z max. moca ;/ a jak sie spytalem czy dociagaja kola kluczem dynanometrycznym to text. panie czasu niemamy :( serwis dno !!

goral 22-07-2005 22:52

Zachecam, do wyrazenia swojej oceny w naszym rankingu ASO (jezeli jeszcze tego nie uczyniles). [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

badger6 23-07-2005 09:06

Też miałem do czynienia z Ursyn Car, co prawda nie z serwisem tylko z salonem ale muszę potwierdzić, dno totalne. Chciałem kupić samochód, wiadomo jaka jest sytuacja na rynku więc nie przyszło mi do głowy, że będą klienta olewać, a jednak. Chciałem się dowiedzieć jaką zniżkę mogę u nich dostać bo moja firma ma zniżki w fordzie, więc pan z salonu powiedział, że musi zadzwonić do centrali i poinformuje mnie jutro, akurat wtedy nie mógł zadzwonić bo był zajęty podpieraniem ściany :evil: . Oczywiście następnego dnia ani jeszcze następnego mnie nie poinformował, okazało się że najpierw niw było go w pracy, potem nie miał czasu a jeszcze potem (jakże by inaczej) zapomniał. Właścwie w tym momencie powinienem zakończyć z nimi wspólpracę ale mieli tą zalętę, że mam ich pod nosem. W końcu zamówiłem samochód ale termin odbioru ciągle się zmieniał, chyba z pięć razy umawiałem się, że do mnie zadzwonią i udzielą informacji, czego oczywiście nie zrobili, zawsze musiałem sam dzwonić. Na dodatek za każdym zazem okazywało się coś innego. Np. samochód był już w Polsce i miałem go odebrać za kilka dni ale okazywało się że pan źle sprawdził i i dopiero wyjeżdża z fabryki, ręce opadają :bluzgi: .
W końcu samochód kupiłem gdzie indziej, gdzie dostałem większą zniżkę, w UC powiedzieli, że tyle mi nie dadzą bo im się samochody dobrze sprzedają. Niestety wtopiłem tysiac PLN zaliczki. Jak już miałem samochód odebrany od innego dealera i pytałem czy oddadzą tę zaliczkę, (w tej sprawie też dzwoniłem z dzisięć razy i zawsze albo szef się zastanawiał albo był na urlopie albo już się zgodził ale jeszcze inny szef musi się zgodzić no albo pan akurat zapomniał o tej sprawie). W koncu kasy nie oddali ale powiedzieli, że samochód dla mnie jest i mogą mi dać jednak taką dużą zniżkę :P

Nieźle się rozpisałem ale nie chciałbym żeby ktoś inny też się naciął, radzę omijać Ursyn Car z daleka :evil:

Zaraz oddaję im opinię, zgadnijcie jaką ;)

Jacek 23-07-2005 09:23

Jesli nie dotrzymali terminu zapisanego w umowie, to zaliczka powinna wrocic do Ciebie bez zadnej dyskusji. I to jeszcze powiekszona o odsetki.
Ja bym nie darowal (pare lat temu tez tak mialem u innego dealera i oddali co do grosza).

fedl 23-07-2005 09:27

ja bralem od nich czesci orginalne, doscyc czesto tylko ostatnio nie mialem forda swojego i malo klientow. ale to tylko przez rok i ostatnio do nich pojechalem a oni ze znizki przepadly i mamy pana gdzies ;/

badger6 23-07-2005 10:07

Cytat:

Napisał Jacek
Jesli nie dotrzymali terminu zapisanego w umowie, to zaliczka powinna wrocic do Ciebie bez zadnej dyskusji. I to jeszcze powiekszona o odsetki.
Ja bym nie darowal (pare lat temu tez tak mialem u innego dealera i oddali co do grosza).


Jacek, w takim przypadku na pewno bym im nie odpuścił, te przesunięcia jeszcze mieściły mieściły się w terminie odbioru, tylko za każdym razem mówili coś innego bo się mylili przy sprawdzaniu w komputerze albo zapominali mnie poinformować o przesunięciach. W każdym razie kiedy stwierdzili, że nie dadzą mi takiej zniżki jak u innego dilera, to pan z salonu powiedział że oddadzą mi zaliczkę bez problemu i żebym brał gdzie taniej bo im się sprzedaż z taką zniżką nie opłaca i tamci muszą być w desperacji. Na piśmie jednak tego nie dostałem a jak przyszło co do czego to się rozmyślili i nie oddali. :573:

jerzu 23-07-2005 11:18

Ja serwisowałem Transita w Ursyn Carze jak był na gwarancji. Gwarancja się skończyła, ja odetchnąłem z ulgą a auto serwisuję u Wasia na Białołęce. Po pierwsze - taniej, po drugie - cały czas stoję przy aucie i patrze mechanikowi na ręce, auto mam zrobione na czas a nie jak w UC - "będzie na 12-tą" oznacza w praktyce "nie pojawiaj się Pan wcześniej niż koło 17-tej".
Co do części sprzedaży - jak kupowałem Transita to robiłem rozeznanie po warszawskich salonach. We wszystkich brano ode mnie telefon i po dwóch, trzech dniach miałem info "auto jest, albo będzie". Z UC czekam na telefon ponad dwa lata :D - może się jeszcze doczekam.

A co do ASO - ostatnio wymieniałem przednią szybę. W AutoPlaza serwis może mnie umówić na koniec... sierpnia. W Lipski B.S. na drugio dzień.

fedl 23-07-2005 13:00

polecam autonobile !! milo, fachowo i na czas.

sarum 23-07-2005 15:23

A jak trafiłeś do Auto Nobile???
Nic nie wspominałeś to dziwne może prawdziwe ;) ???
Ale o Ursyn to prawda kiedyś spróbowałem i zaraz później zmieniłem serwis wiecie na który bo już się wypowiadałem.
Dodam w UC jest 2 mechaników reszta to chyba pomocnicy :(((

fedl 23-07-2005 16:08

ursyncar jest obok mojej pracy i nieraz wspolpracowalismy z nimi, po ostaniej wizycie mam ich w ...., a auto nobile jest obok mojego domu, podjechalem tam i odrazu bylo milo i sympatycznie.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.