Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Fusion - Mondeo USA] Dorobienie i zaprogramowanie kluczyka (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=256464)

lukaszant 06-01-2017 21:45

Dorobienie i zaprogramowanie kluczyka
 
Kupiłem niedawno Mondeo Mk5, ale niestety wersję USA i był dostępny tylko jeden kluczyk. szukam możliwości by zakupić drugi i go zaprogramować. Czy ktoś wie, gdzie to można zrobić? Podobnież wersja kluczyka (oprogramowanie/częstotliwość) europejska się różni od tej amerykańskiej...

tedi_k 06-01-2017 21:55

Odp: Dorobienie i zaprogramowanie kluczyka
 
Cytat:

Napisał lukaszant (Post 2722219)
... Podobnież wersja kluczyka (oprogramowanie/częstotliwość) europejska się różni od tej amerykańskiej...

Europejskie mają częstotliwość 433MHz, amerykańskie 315MHz.
Zaprogramujesz u kolegi @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] w Warszawie, kupisz na u mnie albo gdziekolwiek zechcesz...
Wczoraj był u mnie kolega z Fusionem, który kupił sobie sam 2 sztuki kluczyków na aliexpress - żaden się nie doprogramował do samochodu...

Ja sprzedaję jedynie oryginalne FORD z USA. Mają swoją cenę, ale przynajmniej działają...
Szczegóły na PW.

M-S POWER 06-01-2017 22:20

Odp: Dorobienie i zaprogramowanie kluczyka
 
Jak coś to w Łodzi tez to zrobisz.

tedi_k 06-01-2017 23:37

Odp: Dorobienie i zaprogramowanie kluczyka
 
Cytat:

Napisał M-S POWER (Post 2722261)
...w Łodzi tez to zrobisz.

Fusiony (zazwyczaj - bo czasem jest ustawiony dostęp "czasowy" 10 minut) wymagają do programowania kluczy dostępu dealerskiego do serwerów Forda...
Czyżby kolega posiadał takie możliwości?:027:

M-S POWER 07-01-2017 10:23

Odp: Dorobienie i zaprogramowanie kluczyka
 
Posiadam trochę sprzetu:P np. S..-..0 i f.....1 :) Tadeusz czasami zastanawiam kiedy przestaniesz mnie sprawdzać co posiadam i co potrafię.

Cytat:

Napisał tedi_k (Post 2722328)
Fusiony (zazwyczaj - bo czasem jest ustawiony dostęp "czasowy" 10 minut) wymagają do programowania kluczy dostępu dealerskiego do serwerów Forda...
Czyżby kolega posiadał takie możliwości?:027:


wojtekf93 07-01-2017 11:23

Odp: Dorobienie i zaprogramowanie kluczyka
 
A ten sposób działa, aby zaprogramować 3 kluczyk ?

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

leszek 07-01-2017 12:49

Odp: Dorobienie i zaprogramowanie kluczyka
 
może nie miał baterii lub rozładowana? lub chipa nie było bo na stronie pisze że tylko 1 raz można zaprogramować chipa?
chip można też osobno dokupić więc dziwi mnie że nie działało wiadomo że china ale wszystko jest już z chin [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

tedi_k 07-01-2017 19:13

Odp: Dorobienie i zaprogramowanie kluczyka
 
2 załącznik(i)
Cytat:

Napisał leszek (Post 2722570)
może nie miał baterii lub rozładowana? lub chipa nie było bo na stronie pisze że tylko 1 raz można zaprogramować chipa?
...

Tłumaczyłem, jak kolega był, chińskie badziewie będzie zawsze badziewiem.
Specjalnie w ramach "szybkiego zarobku" i "jak problemy to kłopot" :roll: otworzyłem i sfotografowałem oryginalny kluczyk, który wcześniej pokazałem, że się doprogramowuje.
Po lewej oryginał, po prawej chińskie badziewie.
Może się kolega bawić w zabawę "znajdź w badziewiu procesor immo" albo "znajdź w badziewiu cewkę-antenę wykrywania klucza" itp. itd.

Następnym razem za samo podejście do programowania badziewia kolega zapłaci z góry jak za skuteczne programowanie kluczy. Albo z góry odeślę do ASO.

tedi_k 07-01-2017 19:27

Odp: Dorobienie i zaprogramowanie kluczyka
 
Cytat:

Napisał wojtekf93 (Post 2722519)
A ten sposób działa, aby zaprogramować 3 kluczyk ?
...

Działa, pod warunkiem, że włączony jest tryb doprogramowywania dodatkowych kluczy. Najogólniej skojarzone jest to zwykle z "dostępem czasowym (10 minut)" do IMMO. Ostatnio coraz mniej amerykanów ma ten tryb obsługi IMMO oraz możliwość doprogramowania kluczy. Coraz częściej wymagany jest dostęp dealerski do wykonania operacji programowania. I FMPC001 kolegi @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] może się tu nie sprawdzić... Też mam i wiem co mówię...

leszcz 01-05-2017 18:33

Odp: Dorobienie i zaprogramowanie kluczyka
 
3 załącznik(i)
A dziś taki przypadek . Kluczyki z alie...:027:
dodane do Escape bez problemu...........g:galy


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:51.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.