Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2014- ] Forscan i inne programy do obsługi (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=260443)

rumunn95 10-03-2017 08:26

Forscan i inne programy do obsługi
 
Kazdy ma smartfona wiec icar3 i forscan lite bedzie dobrym polaczeniem

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

jvc 10-03-2017 09:49

Odp: ikonka silnika, ikonka kluczyka (serwis), brak mocy a po ponownym odpaleniu peta
 
O czymś takim mówisz?
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

rumunn95 10-03-2017 09:52

Odp: ikonka silnika, ikonka kluczyka (serwis), brak mocy a po ponownym odpaleniu peta
 
Tak, mozna kupic taniej .Polecam akurat icar3 bo przeszedlem przez wszystkie do ceny tego urzadzenia i zadne nie dzialalo poprawnie, takze w tych pieniadzach to jedyna opcja ;)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

jvc 10-03-2017 09:58

Odp: ikonka silnika, ikonka kluczyka (serwis), brak mocy a po ponownym odpaleniu peta
 
A można kasować tym błędy? Ktoś w komentarzu o forscanie napisał że nie.

rumunn95 10-03-2017 09:59

Odp: ikonka silnika, ikonka kluczyka (serwis), brak mocy a po ponownym odpaleniu peta
 
Pewnie ze mozna ;) sam uzywam w polaczeniu z nexusem7

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Raschey 11-03-2017 09:44

Odp: ikonka silnika, ikonka kluczyka (serwis), brak mocy a po ponownym odpaleniu peta
 
Cytat:

Napisał jvc (Post 2764872)
A można kasować tym błędy? Ktoś w komentarzu o forscanie napisał że nie.

Można i ja jestem wyposażony w taki zestaw "podróżny". ELM327 iCar3 leży sobie w schowku pod gniazdem. W razie W 5 sekund zajmuje odpalenie Forscan-a Lite, zorientowanie w sytuacji i ewentualnie skasowanie błędów.
Tutaj mała uwaga, trzeba zapłacić za Forscan Lite bo darmową wersją na Androida nie skasujesz błędów.
Ja mam taką wersję z włącznikiem.

jvc 13-03-2017 19:32

Odp: ikonka silnika, ikonka kluczyka (serwis), brak mocy a po ponownym odpaleniu peta
 
To ostanie pytanie i sorry za OT (później przeniosę posty)
Czy przez tą wersję na bluetooth skasujemy te same błędy co po kablu?
Chodzi mi o to że mam kabelek z przełącznikiem magistrali (chyba tak to się fachowo nazywa) i gdybym go nie miał to nie skasował bym wszystkich błędów bo nie wszystkie moduły są wtedy znajdowane.

rumunn95 14-03-2017 08:11

Odp: ikonka silnika, ikonka kluczyka (serwis), brak mocy a po ponownym odpaleniu peta
 
Jezeli bluetooth obsluguje HS i MS CAN to tak

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

kaan1 14-03-2017 17:12

Odp: ikonka silnika, ikonka kluczyka (serwis), brak mocy a po ponownym odpaleniu peta
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] Jak jeździsz z lapkiem (a większoś z nas tak ma :razz:) to bierz zwykły kabel Viakena i pełnego Forscana. Będziesz mógł przynajmniej modyfikować AsBuilt; jest za friko i nie masz ryzyka, że coś transmisja padanie "w powietrzu" przy zapisywaniu czegoś na magistrali

jvc 14-03-2017 17:15

Odp: ikonka silnika, ikonka kluczyka (serwis), brak mocy a po ponownym odpaleniu peta
 
No nie jeżdżę z lapkiem raczej i jestem leniwy bo nie chce mi się często podpinać go.
Tak jest łatwiej ;)
Mówisz o ryzyku np. podczas kasowania błędów?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.