Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Oryginalne czujniki parkowania się popsuły (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=144987)

Osmola 28-11-2011 18:13

Oryginalne czujniki parkowania się popsuły
 
Od dzisiaj koledzy nie działaja mi czujniki parkowania. Gdy wrzucam wsteczny od tyłu słychać dzwiek "piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii" innego tonu niz normalny, jest dłuższy i miga mi 6 razy kontrolka. Wczoraj gdy wjeżdzałem do garażu wszystko jeszcze normalnie działało. Nie wiem czy to ma do rzeczy ale wczoraj gdy była wichura otworzyły się drzwi od garażu, ale nie udeżały w samochód. Samochod stał tyłem do drzwi i na tył jego wiało. Panie TOMGOL nie chcem sie kłócić tylko proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. I wiem ze jestem tylko szarym użytkownikiem tego forum ale prosze o nie usuwanie postu tylko normalna odpowiedz!!

abibi 28-11-2011 20:07

Odp: Oryginalne czujniki parkowania się popsuły
 
mam dokladnie to samo, chodziły i pewnego dnia dokładnie ten sam dzwiek..

wojta2010 04-12-2011 20:02

Odp: Oryginalne czujniki parkowania się popsuły
 
informuje cie o tym ze jest awaria popatrz dokladnie na czujniki i wyczysc moze dostal sie brud jesli nie pomoze jedyna opcja to ze padl ktorys czyjnik i musisz znalesc ktory

Osmola 05-12-2011 11:40

Odp: Oryginalne czujniki parkowania się popsuły
 
No auto umyłem sprawdzałem kostki z tyłu siedza z przodu nie miałem czasu sprawdzic. Pojadę dzisiaj do kolegi na komputer może obsłuży auto a jak nie to wolą chwila do BIACOMEXU.

cichutki555 05-12-2011 11:55

Odp: Oryginalne czujniki parkowania się popsuły
 
Witam ja również mam podobny problem z tym iż, że nie zawsze się tak dzieje, mianowicie po kilku mrugnięciach i sygnale ciągłym układ wyłącza się i już nie działa ani nie można go włączyć ręcznie przyciskiem, natomiast jak wyłączę silnik oraz zasilanie i ponownie uruchomię silnik parktronik już działa jakby nigdy nic i tak do czasu aż się znowu coś podzieje i się wyłączy :( co parę dni mi się tak dzieje macie jakiś pomysł na to? też może być jakiś czujnik uszkodzony że przeszkadza w prawidłowym działaniu owego układu ? Chętnie widziane odpowiedzi pozdrawiam wszystkich :)

Osmola 05-12-2011 18:58

Odp: Oryginalne czujniki parkowania się popsuły
 
jednak jutro jade do Carrary zobaczymy co z tego wyjdzie. Oby nie jakis moduł.

Osmola 06-12-2011 16:22

Odp: Oryginalne czujniki parkowania się popsuły
 
Byłem dzisiaj u Carrary i IDS powiedzial ze czujnik przedni wewnetrzny jest zepsuty. Po podlaczeniu jak narazie czujniki dzialaja :) Jutro jade na wymiane.

lordbekon 04-02-2012 11:19

Odp: Oryginalne czujniki parkowania się popsuły
 
Cytat:

Napisał Osmola (Post 1748424)
Byłem dzisiaj u Carrary i IDS powiedzial ze czujnik przedni wewnetrzny jest zepsuty. Po podlaczeniu jak narazie czujniki dzialaja :) Jutro jade na wymiane.

Jak tam zakończyła się sprawa z czujnikami, działają ? Co powiedzieli w ASO ?
Mam to samo....

cichutki555 04-02-2012 11:34

Odp: Oryginalne czujniki parkowania się popsuły
 
witam ja musiałem wymienić też przedni wewnętrzny czujnik pojechałem do ASO koszt 175 pln i jak narazie działa pięknie, pozdrawiam

Osmola 04-02-2012 20:55

Odp: Oryginalne czujniki parkowania się popsuły
 
lordbekon następnego dnia wymienili mi czujnik i jest dobrze.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:08.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.