Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Dealerzy, ASO i stacje paliw (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Akcja wymiana oleju w ASO dla aut 4+ (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=291369)

Jaro_ZG 24-01-2019 14:22

Akcja wymiana oleju w ASO dla aut 4+
 
Wymienialiście olej w ASO w ramach akcji wymianydla aut powyżej 4 lat. Za 329 zł wymieniają olej, filtr oleju i powietrza (w tym koszty cześci i oleju). Zastanawiam się tylko czy warto nimi w ogóle sobie zawracać głowę. Czytałem na forach że w ASO często olej wysysają od góry a nie spuszczają przez odpływ i że nie wyssają wszystkiego tylko sporo zostaje starego oleju. Dodatkowo nawet nie można im patrzeć na ręce tylko wyganiają do poczekalni. Co o tym myślicie? Ja mam zamiar skorzystać z ASO GERMAZ w Zielonej Górze.

Robert 68 24-01-2019 17:24

Odp: Akcja wymiana oleju w ASO dla aut 4+
 
Cytat:

Napisał Jaro_ZG (Post 3085281)
Co o tym myślicie? Ja mam zamiar skorzystać z ASO GERMAZ w Zielonej Górze.

Odkąd mam ten samochód robię to u nich co roku (właśnie jestem umówiony na 4 lutego) i nie narzekam, samochód możesz sobie obserwować przez okno na pierwszym piętrze (jak Ci tak zależy), które jest obok poczekalni. Ja tam wolę kawę pić :)

Cytat:

Napisał Jaro_ZG (Post 3085281)
Czytałem na forach że w ASO często olej wysysają od góry a nie spuszczają przez odpływ

W ASO Germaz w ZG zawsze olej spuszczali z mojego samochodu.

juri2069 24-01-2019 17:58

Odp: Akcja wymiana oleju w ASO dla aut 4+
 
Olej 120 zł , filtr ze 20 i powietrza z 50 to masz poniżej 200 zł to sam sobie odpowiedz czy warto im dać 130 za wymiane :)

Jaro_ZG 24-01-2019 18:08

Odp: Akcja wymiana oleju w ASO dla aut 4+
 
No do mojego idzie olej Castrol 5W20. koszt ok. 160-170 zł, oryginalny filtr oleju ok. 30 zł, powietrza 50 zł + przesyłka i wychodzi ok 270 zł, więc za wymiane 60 zł. więc może aż tak drogo nie jest, a zawsze to robi wrażenie na kolejnym właścicielu auta że było serwisowane w ASO :-)

jachu36 24-01-2019 18:16

Odp: Akcja wymiana oleju w ASO dla aut 4+
 
300 zł to pewnie w żwykłego mechnika kosztuje wymiana oleju z filtrami.Ja tam bedę sIĘ umawiał na wymianę w ASO.

Jaro_ZG 24-01-2019 18:22

Odp: Akcja wymiana oleju w ASO dla aut 4+
 
Cytat:

Napisał Robert 68 (Post 3085365)
Odkąd mam ten samochód robię to u nich co roku (właśnie jestem umówiony na 4 lutego) i nie narzekam, samochód możesz sobie obserwować przez okno na pierwszym piętrze (jak Ci tak zależy), które jest obok poczekalni. Ja tam wolę kawę pić :)



W ASO Germaz w ZG zawsze olej spuszczali z mojego samochodu.

A filtr kabinowy też u nich wymieniasz? Ile biorą za wymianę?

radekrogo 24-01-2019 18:25

Odp: Akcja wymiana oleju w ASO dla aut 4+
 
Tylko się upewnijcie, ze usługa była naprawdę zrobiona. Nie raz widziałem takie akcje ,żeby zwabić chytrego klienta.Auto wjeżdża i wyjeżdża nie ruszone. Druga strona medalu, to na koniec , Panie a tu żarówka była spalona i wycieraczki tez wymieniliśmy i cyk +500 się robi.

Robert 68 24-01-2019 18:30

Odp: Akcja wymiana oleju w ASO dla aut 4+
 
Cytat:

Napisał Jaro_ZG (Post 3085409)
A filtr kabinowy też u nich wymieniasz? Ile biorą za wymianę?

Tak, co roku w okolicach maja jest akcja klimatyzacja. Tutaj masz ubiegłoroczną [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Cytat:

Napisał radekrogo (Post 3085417)
Panie a tu żarówka była spalona i wycieraczki tez wymieniliśmy i cyk +500 się robi.

Nie ma takiej możliwości aby w ASO wymieniono mi coś bez mojej zgody.

Jaro_ZG 24-01-2019 18:41

Odp: Akcja wymiana oleju w ASO dla aut 4+
 
a dezynfekują jak? ozonem? no i ta cena nie uwzględnia dobicia czynnika a za czynnik pewnie kroją nieźle. Ja zawsze klime w Zielonej Górze robiłem w Auto Klima Bazydło - ma dobre opinie w necie.

A co do wymiany oleju w ASO to właśnie czytałem o przypadkach że często nie spuszczają całości oleju bo wszystko w pośpiechu robią.
Niestety w dzisiejszych czasach lepiej patrzeć mechanikom na ręce a w ASO to ciężko chyba z tym bo wyganiają z hali.

radekrogo 24-01-2019 18:43

Odp: Akcja wymiana oleju w ASO dla aut 4+
 
Cytat:

Napisał Robert 68 (Post 3085422)
Nie ma takiej możliwości aby w ASO wymieniono mi coś bez mojej zgody.

Tobie , akurat , nie ale zawsze próbują ustrzelić łosia.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.