Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|śląska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=127)
-   -   Przeróbka tylnych świateł Ford Fusion 2014 (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=292149)

marcinn81 12-02-2019 09:54

Przeróbka tylnych świateł Ford Fusion 2014
 
Witam Wszystkich.

Szukam kogoś z okolic Gliwic, Zabrza, Rybnika, Katowic, kto może przerobić tylne lampy (kierunkowskazy) w samochodzie Ford Fusion. Auto jest z 2014 roku, modelowo 2015, 2.0 Ecoboost AWD.

.....ewentualnie czy można kupić światła z wersji EU ale chyba gdzieś czytałem że elektronika z lampy nie pasuje?

marcinn81 13-02-2019 20:12

Odp: Przeróbka tylnych świateł Ford Fusion 2014
 
Temat do zamknięcia.
Sprawę załatwił Łukasz z Krakowa

Daarec 27-03-2019 20:26

Odp: Przeróbka tylnych świateł Ford Fusion 2014
 
Witaj a jak wygląda sprawa z tylnym przeciwmgielnym u kolegi z Krakowa, bo obecnie mam taki wynalazek że mozna włączyć pstryczkiem i świeci lewy dolny odblask... I średnio mi się to podoba

tedi_k 03-04-2019 20:43

Odp: Przeróbka tylnych świateł Ford Fusion 2014
 
Cytat:

Napisał Daarec (Post 3111134)
Witaj a jak wygląda sprawa z tylnym przeciwmgielnym u kolegi z Krakowa, ...

Normalnie. Zrobi. Tyle, ze Łukasz jest strasznie zarobiony.
Zadzwoń do MART Auto w Katowicach na Siemianowickiej (szef Piotr) tel. 518 951 468. Założą Ci z fabrycznym włącznikiem i z lampą w lewej dolnej "łezce" w tylnym zderzaku.

Daarec 04-04-2019 02:26

Odp: Przeróbka tylnych świateł Ford Fusion 2014
 
Mam taki patencik obecnie, ale nie do końca mi się to podoba, zresztą włącznik do świateł już zakupiłem i nalezalo by go wykorzystac

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

tedi_k 04-04-2019 22:34

Odp: Przeróbka tylnych świateł Ford Fusion 2014
 
Cytat:

Napisał Daarec (Post 3114141)
Mam taki patencik obecnie, ale nie do końca mi się to podoba...

Z posta nie wynika co Ci sie nie podoba konkretnie.
Tylne p.mgłowe w Fusionie normalnie robi się na fabrycznym, europejskim przełączniku, tylnej lewej "łezce" zderzaka i odpowiednim kodowaniu komputerem. Nie wiem co się może "nie podobać" jak jest praktycznie "jak z fabryki" - łącznie z kontrolką na zegarach...

Daarec 05-04-2019 02:04

Odp: Przeróbka tylnych świateł Ford Fusion 2014
 
No to przepraszam za mój skrót myślowy, mam amerykański włącznik świateł z jednym przyciskiem do włączania przeciwmgielnych z przodu, a pod nim taki malutki przełącznik który jest wmontowany w obudowę przełącznika od spodu i załącza właśnie tą łezkę, ale oczywiście nie ma kontrolki na zegarach.

Więc taka fuszerka żeby było. Także wydaje mi się że ta łezka świeci bo świeci. I ogólnie myślałem że przeciwmgielne będzie w lewej lampie a nie tej lezce koło wydechu.

Pozdrawiam

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.