Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Kuga (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=171)
-   -   [Kuga 2013-2020] Polecane dywaniki gumowe (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=288120)

DjDario79 23-12-2019 11:06

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] : Dzięki za polecenie tych mat. Faktycznie dają maksymalną ochronę co przy małych dzieciach jest bardzo istotne - chyba w takie właśnie zainwestuję. Do tej pory nie wiedziałem nawet że są takie cuda :)

Bump: A tak przy okazji jeszcze pytanie: czy macie jakąś ochronę na siedzeniach? Nie lubię pokrowców, więc jeżdżę bez niczego, ale może jest jakiś fajny wynalazek by chronić chociaż siedzisko w aucie, jakaś dyskretna, subtelna nakładka czy coś?

fido 24-12-2019 11:18

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Polecam takie [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

DjDario79 05-01-2020 16:41

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Kupiłem polecane tutaj przez @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] maty samochodowe brisk. Krótko: Są świetne i lepszych nigdy nie widziałem. W końcu jest solidne i idealnie dopasowane zabezpieczenie całej powierzchni pod nogami. Uważam, że warte wydania każdej złotówki :)

kaskaderr 05-01-2020 19:15

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Cytat:

Napisał DjDario79 (Post 3209722)
Kupiłem polecane tutaj przez @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] maty samochodowe brisk. Krótko: Są świetne i lepszych nigdy nie widziałem. W końcu jest solidne i idealnie dopasowane zabezpieczenie całej powierzchni pod nogami. Uważam, że warte wydania każdej złotówki :)

Ja tylko niosę pomoc...

trzmi3lu 14-01-2020 07:14

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Cytat:

Napisał kaskaderr (Post 3209800)
Ja tylko niosę pomoc...

Kupiłem i Ja, i powiem, że drogie w ***WYMODEROWANO*** ale są wypaśne, nie żałuje wydanych prawie 400zł. Przy 3 dzieci wypas.

kaskaderr 17-01-2020 23:02

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Miałem sprzedać MAXa...ale zostaje z nami wiec tu też zakupiłem maty BRISK.
Nie musze chyba się rozpisywać nad zaletami....cena adekwatna do jakosci...mogła by być niższa...ale warto.

MikeTNK 15-10-2020 10:34

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Odgrzebuję lekkiego starocia bo sam właśnie chcę się zaopatrzyć i zastanawiam się jak z perspektywy czasu oceniacie maty BRISK ? Gdzieś widziałem komentarz, że są nieco śliskie pod nogą (co dla pasażerów znaczenia może nie ma, ale dla kierowcy to już co innego). Jak z ich trwałością ? Ta "skóra" z plastikowej krowy się nie wyciera szczególnie właśnie pod piętami kierowcy ?

A może jest ktoś kto się zdecydował na takie dywaniki jak w tej aukcji [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
i może się coś o nich wypowiedzieć ?

N7h4k4lr 15-10-2020 18:20

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Petex

MikeTNK 16-10-2020 08:21

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Wywołam może konkretne osoby @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] , @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] , @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] jak Brisk z biegiem czasu

Draculescu 16-10-2020 21:35

Odp: Polecane dywaniki gumowe
 
Mam Brisk od lutego tego roku. Bardzo fajne, nie są śliskie pod nogą, choć miałem na początku takie obawy. Nie chcę innych, Brisk są świetne. Moim zdaniem warto wydać na nie kasę. A jak przewozicie dzieci zwykle na tyłnej kanapie, to nie ma nic lepszego. Wszystko co bedzie wniesione na butach zostanie na wyklaładzinie. A tapicerka na tym nie ucierpi.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.