Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|dolnośląska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=124)
-   -   Naprawa automatycznej skrzyni biegow (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=309910)

labusd 09-06-2020 16:48

Naprawa automatycznej skrzyni biegow
 
Witam,

Szukam mechanika ktorego polecacie aby zdiagnozowac i wykonac ewentualnej naprawy skrzyni automatycznej w Smaxie. Na googlach znalazlem kilka firm ale zanim wybiore pomyslalem ze poradze sie Was na forum. Ewentualnie ktorej nie polecacie i dlaczego.

Pozdrwiam

mroz1sty 12-06-2020 10:39

Odp: Naprawa automatycznej skrzyni biegow
 
Cytat:

Napisał labusd (Post 3257218)
Witam,

Szukam mechanika ktorego polecacie aby zdiagnozowac i wykonac ewentualnej naprawy skrzyni automatycznej w Smaxie. Na googlach znalazlem kilka firm ale zanim wybiore pomyslalem ze poradze sie Was na forum. Ewentualnie ktorej nie polecacie i dlaczego.

Pozdrwiam

Cześć to jest gość który robił mi skrzynie w mondeo mk4 oraz w kilku innych samochodach, wiem że Sobótka jest kawałek od ciebie ale warto i bedziesz zadwolony:

Mechanika Pojazdowa. M. Markulak
Słoneczna 3, 55-050 Strzegomiany
telefon 605 135 688

Powiedz że jesteś od Dawida z Mondeo mk4.

Będziesz zadowolony z roboty i cenowo:)

Longer713 18-06-2020 16:20

Odp: Naprawa automatycznej skrzyni biegow
 
Z polecenia kolegi wyżej wybrałem się 35km w jedną stronę do tego warsztatu. Także wymieniałem u siebie olej w 6 biegowym Durashift (Aisin TF-81SC/AWF-21).

Bardzo miłe pierwsze wrażenie, nie czujesz się tam jako niechciany gość, auto od razu w górę, pozwoliłem sobie pooglądać spód auta i nikt mnie nie przeganiał, mechanik bardzo kontaktowy i miły, szef również równy facet. Wymiana trwała może 30-40min, weszło chyba niecałe 4l (zamówili omyłkowo ori olej do Powershifta więc na szybko poszedł orlenowski Hipol ATF IID. Zalecili kolejną wymianę (również statycznie) za jakieś 5000km a potem już co 50-60tyś.

Kolejny mega plus jak dla mnie to brak kombinatorstwa z rozliczeniem, od razy pytanie paragon czy faktura, można płacić i gotówka i kartą. Cenowo też miłe zaskoczenie, spodziewałem się zapłacić 2x tyle :one:

Jedynie jadąc na nawigację trzeba uważać żeby trafić jednak do Strzegomian a nie Sobótki bo pomimo wklepania adresu z kodem najpierw wyprowadziło mnie do Sobótki g:galy

W samym Wrocławiu wiele razy polecano mi ASB Długołęka (od prywatnych osób jak i samych warsztatów które oddelegowują im robotę) ale napewno nie będzie tak tanio i przyjemnie jak w Strzegomianach.. tutaj nawet nikt nie wciskał mi w ciemno dynamicznej wymiany.

Speedo 18-06-2020 16:44

Odp: Naprawa automatycznej skrzyni biegow
 
to lepiej nie zapomnij o tych 5000km a może przyspiesz do 500 ;) bo ten hipol atf 2d to straszny żur ;) jakby mnie spotkało takie "miłe zaskoczenie" to bym chyba był lekko rozczarowany... ;)

Longer713 18-06-2020 18:41

Odp: Naprawa automatycznej skrzyni biegow
 
No akcja na szybko, co zrobić.. ale fakt, przyjadę zlać to szybciej g:galy


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.