Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|pomorska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=140)
-   -   Dobry warszat w 3miescie ogarniajacy DPF (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=288370)

mat3 08-11-2018 20:40

Dobry warszat w 3miescie ogarniajacy DPF
 
Witam. Poszukuje warsztatu na terenie 3mieasta i okolic, ktory dolalby ON do zbiorniczka plynu dpf i wykasowal komunikat "silnik usterka" z komputera. Kogo polecicie?

majtol88 08-11-2018 20:59

Dobry warszat w 3miescie ogarniajacy DPF
 
Wnioskując po twoich wcześniejszych tematach rozumiem ze DPFa nie masz. Miałem identyczna sytuacje, wiec już tłumacze.

Pod tylna kanapa jest wtyczka od zbiorniczka DPF, musisz ja odpiąć. Usterka silnika wyłączy się, ale mozliwe ze zapali się check engine. Jeśli zapali się chec engine musisz jechać na poprawkę. Poprzedni właściciel usuwał filtr w MRMOTORSPORT w Gdańsku wiec do nich się zwróciłem. Usunęli problem w 30min i jest spokój. Ile kasują to nie wiem bo zrobili za darmo mimo ze było po gwarancji na usługę. Wcześniej pytałem w SOFT-CAR CHIPTUNING, tam tez zdiagnozował ze brakuje płynu i usunął błąd.
Pieniędzy za to nie chciał. Za poprawę softu ( błąd po usunięciu wracał ), chciał 300-400zl. Samochód trzeba było zostawić na cały dzień bo by zrobił w międzyczasie, do tego psioczył na Forda. Teksty typu: dziwne ze tylko check engine się pali, przecież to Ford, jest już na wykończeniu (samochód miał ponad 260tys przebiegu). Także średnio polecam. Zadzwoń na Karczemki do MRMOTORSPORT i spytaj jak to wyglada, wiedza jak to zrobić, tylko kwestia ceny.

orzel_man 08-11-2018 22:26

Odp: Dobry warszat w 3miescie ogarniajacy DPF
 
Ostatnio sie trochę interesuje tematem. Wiem ze tune-up uzdrawia auta z dpf. Może tez coś pomogą. Ale nie powiem na 100%

rojass 09-11-2018 15:51

Odp: Dobry warszat w 3miescie ogarniajacy DPF
 
TuneFORCE w Żukczynie - ogarnięte wzorowo i szybko.

mat3 11-11-2018 07:42

Odp: Dobry warszat w 3miescie ogarniajacy DPF
 
Cytat:

Napisał majtol88 (Post 3053102)
Wnioskując po twoich wcześniejszych tematach rozumiem ze DPFa nie masz. Miałem identyczna sytuacje, wiec już tłumacze.

Pod tylna kanapa jest wtyczka od zbiorniczka DPF, musisz ja odpiąć. Usterka silnika wyłączy się, ale mozliwe ze zapali się check engine. Jeśli zapali się chec engine musisz jechać na poprawkę. Poprzedni właściciel usuwał filtr w MRMOTORSPORT w Gdańsku wiec do nich się zwróciłem. Usunęli problem w 30min i jest spokój. Ile kasują to nie wiem bo zrobili za darmo mimo ze było po gwarancji na usługę. Wcześniej pytałem w SOFT-CAR CHIPTUNING, tam tez zdiagnozował ze brakuje płynu i usunął błąd.
Pieniędzy za to nie chciał. Za poprawę softu ( błąd po usunięciu wracał ), chciał 300-400zl. Samochód trzeba było zostawić na cały dzień bo by zrobił w międzyczasie, do tego psioczył na Forda. Teksty typu: dziwne ze tylko check engine się pali, przecież to Ford, jest już na wykończeniu (samochód miał ponad 260tys przebiegu). Także średnio polecam. Zadzwoń na Karczemki do MRMOTORSPORT i spytaj jak to wyglada, wiedza jak to zrobić, tylko kwestia ceny.

Wpialem wtyczke i usterka sie wylaczyla, check engine sie nie zapalil. Czy ta wtyczka moze pozostac caly czas wypieta??

majtol88 11-11-2018 07:45

Odp: Dobry warszat w 3miescie ogarniajacy DPF
 
Jeśli nie masz już DPFa to może byc odpiera. U mnie tak właśnie jest. Jeżdżę z wypięta od roku.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:50.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.