Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2014-2018] sync 2 kamera USA - czy kamera posiada oddzielny moduł (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=313404)

setaszi 28-09-2020 13:06

sync 2 kamera USA - czy kamera posiada oddzielny moduł
 
Focus z 2015 lift z USA posiada sync2 plus kamerę tylną, podpowie ktoś czy kamera posiada oddzielny moduł czy podłączona jest bezpośrednio do radia ? Ewentualnie gdzie jest ten moduł zamocowany . Ja z tyłu po prawej nie znalazłem
Mam brak komunikacji z kamerą i oczywiście nie robi

dzwiedziu 28-09-2020 13:17

Odp: sync 2 kamera USA
 
Lift ma "moduł" w bcm.
Sprawdź połączenia w klapie, prawym tylnym słupku i po lewej w nogach pasażera.

setaszi 02-10-2020 08:09

Odp: sync 2 kamera USA - czy kamera posiada oddzielny moduł
 
spalony bezpiecznik wymieniony i bcmi już nie zgłasza braku komunikacji z kamerą ale
kamere mogę włączyć tylko wtedy kiedy zapnę wsteczny i włącze zapłon lub od razu uruchomię silnik. Wyłączenie wstecznego i włączenie ponownie już nie uruchamia kamery aż do wyłączenia zapłonu ekran w sync musi się wygasić i po właczeniu zapłonu z zapiętym wstecznym kamera rusza

Andrzej_K 02-10-2020 12:57

Odp: sync 2 kamera USA - czy kamera posiada oddzielny moduł
 
Cytat:

Napisał setaszi (Post 3285836)
(...)
kamere mogę włączyć tylko wtedy kiedy zapnę wsteczny i włącze zapłon lub od razu uruchomię silnik. Wyłączenie wstecznego i włączenie ponownie już nie uruchamia kamery aż do wyłączenia zapłonu ekran w sync musi się wygasić i po właczeniu zapłonu z zapiętym wstecznym kamera rusza

Kamera ma mieć zasilanie po zapłonie. U Ciebie wygląda na to, że kamera jest zasilana po zapłonie + wsteczny.

dzwiedziu 02-10-2020 20:25

Odp: sync 2 kamera USA - czy kamera posiada oddzielny moduł
 
Kamera oryginalna? Pokaż foto.

setaszi 02-10-2020 21:15

Odp: sync 2 kamera USA - czy kamera posiada oddzielny moduł
 
kamera oryginał nr f1et-19g490-ac uruchamia się tylko zaraz po włączeniu zapłonu z zapietym wstecznym, wyłączenie wstecznego i ponowne włączenie nie aktywuje kamery

Andrzej_K 03-10-2020 06:38

Odp: sync 2 kamera USA - czy kamera posiada oddzielny moduł
 
Cytat:

Napisał setaszi (Post 3286043)
kamera oryginał nr f1et-19g490-ac (...)

Była "fabrycznie" czy dokładana?

tedi_k 03-10-2020 11:51

Odp: sync 2 kamera USA - czy kamera posiada oddzielny moduł
 
Cytat:

Napisał setaszi (Post 3286043)
.... uruchamia się tylko zaraz po włączeniu zapłonu z zapietym wstecznym, wyłączenie wstecznego i ponowne włączenie nie aktywuje kamery

Rozumiem, że chodzi o Sync2/Sync3?
Jeśli tak - to obstawiam, ze ten co "polonizował" ten Sync2/Sync3 nie bardzo wiedział co robi i najpewniej przestawił w konfiguracji Sync2/Sync3 rodzaj skrzyni z automatu na manual... Wtedy tak się to zachowuje jak w opisach...

Andrzej_K 03-10-2020 13:49

Odp: sync 2 kamera USA - czy kamera posiada oddzielny moduł
 
Cytat:

Napisał tedi_k (Post 3286113)
(...) najpewniej przestawił w konfiguracji Sync2/Sync3 rodzaj skrzyni z automatu na manual... Wtedy tak się to zachowuje jak w opisach...

U mnie tak było, ale obrazu w ogóle nie było w żadnej konfiguracji - czy najpierw wsteczny później zapłon czy pierwszy zapłon, a później wsteczny.
Zrobiło się 'normalnie' po przestawieniu na skrzynię manualną.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.