Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sklepy i warsztaty (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=118)
-   -   Felgi 18" Y (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=290941)

sebku 16-01-2019 10:58

Felgi 18" Y
 
Gdzie kupię felgi 18" Y, tylko w salonie? Bo mi tu tylko pokazuje [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

maniek860824 16-01-2019 13:13

Odp: Felgi 18" Y
 
Cytat:

Napisał sebku (Post 3081014)
Gdzie kupię felgi 18" Y, tylko w salonie? Bo mi tu tylko pokazuje [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Może takie - [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] :wink:

sebku 16-01-2019 13:30

Odp: Felgi 18" Y
 
To, które są w końcu oryginalne dla s-Maxa FL?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

MAG 16-01-2019 13:38

Odp: Felgi 18" Y
 
Dedykowane do poliftowego S-Max'a są takie jak Ty podałeś.
Chcesz kupić jedną sztukę czy cały komplet? Bo jak komplet to możesz wybrać sobie dowolny wzór...

Na alledrogo czy też na olx kupisz zarówno komplet niemal dowolnego ori wzoru, jak i pojedyncze felgi - nie ma sensu przepłacać w ASO.

sebku 16-01-2019 13:59

Odp: Felgi 18" Y
 
Szukam kompletu, chciałem oryginały ale jak mówisz, że się nie opłaca to szukam dalej... Na aledrogo są już lakierowane. Jak w ogóle ma się twardość felgi do producenta? Jest sens zwracać na to uwagę?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

MAG 16-01-2019 21:49

Odp: Felgi 18" Y
 
Nie to że sie nie opłaca, tylko nie ma sensu (IMHO) kupować tego w ASO

Komplet 18-tek za 6tys zł to jakiś chory pomysł


Na alledrogo jest multum felg, zarówno ori, dobrych i markowych produktów, jak i chińskiego złomu.

Wrzuć sobie w wyszukiwarce rozstaw otworów 5x108 i średnicę 18", to wyjdzie kilkadziesiąt stron - z czego jak zaznaczysz tylko ori fordowskie, i żeby był komplet 4 sztuk, to zostanie ich 3 ...





Tak na szybko ...

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]




Edit - ja tam wolę mieć coś nieoczywistego i szukałbym czegoś z markowych aftermarketowych felg, ale znanych producentów...

takie bardzo mi sie podobają ...

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

weuek 16-01-2019 22:59

Odp: Felgi 18" Y
 
Cytat:

Napisał sebku (Post 3081109)
chciałem oryginały a

Te oryginały to nie pochodzą fabryk forda, tylko zamawiane u producentów takich jak ronal czy borbet (częściej). Ronala nieco trudniej zidentyfikować gdy na feldze jest opona, bo nazwa producenta bywa zakryta oponą (tak miałem na swoich "salonowych"). A borbet robi swoje logo na jednym z ramion (od wewnątrz), a na innym forda.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.