Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Opinia n/t osob oferujacych pomoc w kupnie auta z DE (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=262523)

mihau134 19-04-2017 19:14

Opinia n/t osob oferujacych pomoc w kupnie auta z DE
 
Witam
Pisze tu do was Koledzy/Koleżanki
Chce zmienić samochód , chciałbym się dowiedzieć czy są może na forum ludzie którzy za odpowiednia sumkę potrafią pomoc pozyskać auto z DE ? Jeśli tak to polecacie je ?

Marek 19-04-2017 19:27

Odp: Opinia n/t osob oferujacych pomoc w kupnie auta z DE
 
Są i polecamy :)

@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] oraz @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

pasiek 19-04-2017 19:43

Odp: Opinia n/t osob oferujacych pomoc w kupnie auta z DE
 
Tak jak kolega wyżej napisał, zresztą na pewno wypowiedzą się Ci co korzystali z pomocy kolegów.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

hasimenes 20-04-2017 08:40

Odp: Opinia n/t osob oferujacych pomoc w kupnie auta z DE
 
Czy tak czy siak czujność zachowaj.Każdy kto chce na tobie zarobić jest potencjalnym oszustem więc sprawdź sam 2 razy zanim podejmiesz decyzję.Pamiętaj że to tylko pośrednicy którzy niestety nie znają historii tych aut.

slawek-kali 20-04-2017 10:33

Odp: Opinia n/t osob oferujacych pomoc w kupnie auta z DE
 
Juz kiedys pisalem.. nie znasz mnie, nie wiesz jak dzialam.
Odpisuje tylko dlatego, ze to juz kolejny post w tonie "oczerniajacym" z twojej strony.

cattani75 20-04-2017 10:55

Odp: Opinia n/t osob oferujacych pomoc w kupnie auta z DE
 
To że @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] chce zarobić pośrednicząc w sprzedaży/kupnie auta, to chyba normalne.
Jakoś wydaje mi się, że dobrze mu z oczu patrzy, chociaż znam go tylko z wpisów na forum. Gdybym miał ściągać auto, to chyba bym mu zaufał. A to, że by na tym zarobił to dla mnie oczywiste. Nie oczekuję działalności charytatywnej. :-) Przynajmniej wydaje mi się, że miałbym poczucie, że działam z kimś, kto nie chce mnie kiwnąć i tylko zarobić. :-)
A jak będę miał okazję sprzedawać auto, to chyba też się udam po poradę do @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] . :-)

hasimenes 20-04-2017 12:39

Odp: Opinia n/t osob oferujacych pomoc w kupnie auta z DE
 
Cytat:

Napisał slawek-kali (Post 2789430)
Juz kiedys pisalem.. nie znasz mnie, nie wiesz jak dzialam.
Odpisuje tylko dlatego, ze to juz kolejny post w tonie "oczerniajacym" z twojej strony.

A kto cie oczernia?To chyba normalne ze jak sie kupuje auto przez posrednika,który może mieć interes żeby coś zataić,to sprawdza się bardziej wnikliwie auto?ja nawet jakbym od sąsiada kupował to i tak pojechałbym na sprawdzenie w ASO.Takie czasy,nie można ufać nikomu.

facio07 20-04-2017 12:48

Odp: Opinia n/t osob oferujacych pomoc w kupnie auta z DE
 
Cytat:

Napisał hasimenes (Post 2789508)
Takie czasy,nie można ufać nikomu.

Równie dobrze można by powiedzieć:"Każdy sądzi po sobie!"
Ja uważam że są jeszcze ludzie którym można zaufać i nie każdy jest zły.Nie jestem już młodzieniaszkiem,ale wierzę że uczciwi ludzie jeszcze do końca nie wymarli.

Dreambox 20-04-2017 13:07

Odp: Opinia n/t osob oferujacych pomoc w kupnie auta z DE
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] jak dasz radę to możesz pojechać nawet do inżynierów forda ba nawet jak masz mechanika w rodzinie czy najlepszego przyjaciela który jest mechanikiem aby sprawdzili auto ale nikt nie da Tobie 100% gwarancji że jest to ta super igła i masz kupować ze spokojem bo nikt nie jest w stanie tak sprawdzić auta. Nikt nie wie co się stanie za 1000 czy 10000 km.
Co do znanych z forum Czesława oraz Sławka to ja to widzę inaczej. Nie działają na tak masową skale jak komisy i inne tego typu instytucje gdzie zawsze nawet jak mają złą opinie to trafi się jeleń co kupi od nich błyszczącego cukiereczka.
Zresztą ASO żadnej marki nie jest jakimś wyznacznikiem że jest ok bo sami też mają na sumieniu.
Panowie Czesław i Sławek pracują na swoje dobre imię i z tego co widzę to pare lat już działają w tym temacie i jakoś złego słowa o nich nie słyszałem.
Więc raczej wstrzymaj się z tekstami typu "potencjalny oszust". Nie znasz nie oceniaj.

ridcully76 20-04-2017 13:47

Odp: Opinia n/t osob oferujacych pomoc w kupnie auta z DE
 
Ja korzystałem z usług Sławka rok temu. Auto jest na forum. Ja jestem zadowolony. Po następne w ciemno uderzam do niego :) Jakbyś miał jakieś pytania to pisz.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.