Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|podlaska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=149)
-   -   Polecamy mechaników (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=67109)

vermon7 13-04-2009 07:36

Polecamy mechaników
 
Który najlepszy ?? :)

Ja jak na razie mam zaufanie jedynie do serwisu polmozbytu na 100-lecia, może nie są to specjaliści od fordów, ale widać że na warsztacie różne marki stoją, no i kolejki takie że minimum tydzień trzeba czekać, a to podobno jakiś wyznacznik...

Wesoly88 13-04-2009 08:48

Odp: Polecamy mechaników
 
ja znam dobry warsztat również na 1000-lecia PP tuż obok Shella :) co prawda nie mam tam dużych kolejek... ale chłopaki zawsze mówią co jest na rzeczy i wg. mnie jest to warsztat godny polecenia

a i znam jednego dobrego lakiernika ( można powiedzieć ,że znajomy) który robi na ściankach ale adresu nie pamiętam dobrze aczkolwiek wiem jak tam dojechać :) się dowiem kiedyś to zapodam :)

wgardocki 04-02-2010 14:10

Odp: Polecamy mechaników
 
Jeżeli chodzi o Łomżę i okolice polecam na nowogrodzkiej jest po lewej stronie :P Śmiarowski naprawdę godny polecenia :)

lap.lukasz 24-02-2010 07:47

Odp: Polecamy mechaników
 
a wie ktoś gdzie można tanio wymienić tulejki na stabilizatorze w mondeo mk2 ?

nawi82 09-07-2010 13:59

Kto zna dobrego fachowca na podlasiu od mk3
 
Witam
Zamierzam oddać swoje MK3 tddi do majstra a u mnie w okolicy nie ma dobrego,kazdy tylko przypuszcza i nie ma pewnosci.Znacie kogos dobrego na Podlaskim ewentalnie w Warszawie?
Pozdrawiam

Andrzej 09-07-2010 21:22

Odp: Kto zna dobrego fachowca na podlasiu od mk3
 
to zależy od tego co się spsuło, bo jak nie jedziesz do aso (a tylko tam potrafią zdiagnozować wszystko w jednym miejscu) to musisz wybrać odpowiedniego speca, a to od silnika, a to od zawiedzenia, a to od elektryki itd. więc powiedz co dolega (objawy) a podradzimy jakiegoś speca w danej dziedzinie...

nawi82 10-07-2010 08:54

Odp: Kto zna dobrego fachowca na podlasiu od mk3
 
Mianowicie problem jest taki: rano po zapaleniu dymi na siwo-niebiesko i faluja obroty po około minucie jest OK. Druga rzecz to ze jak jade to czasami zaczyna sie dusić i mruga kontrolka od świec żarowych i zaraz gaśnie, ponownie zapalam i jade chociaż wczoraj musiałem go kilka krotnie probowac odpalic.
Z tego co czytam to na dymienie wymienić świece żarowe a na gaśniecie ten przekażnik pod akumulatorem i pomocniczą pompke paliwa ta przy zbiorniku.
Nie wiem czy to dobra diagnoza??? Po niedzieli idzie do elektryka i po tych wymianach zobaczymy reakcje.Wymiane oczywiscie Wam opisze.
Pozdrawiam

Andrzej 11-07-2010 21:40

Odp: Kto zna dobrego fachowca na podlasiu od mk3
 
to pierwsze, to świece żarowe do wymiany, tak jak piszesz (sam to przerabiałem w swoim)... a drugie, to nie wiem... dobrego elektryka znajdziesz na tysiąclecia, zaraz za shelem, a mondka kumpel robi u mechanika na bystrej, polecał mi go... specjalizacja ogólna :-)

RECONDO 15-07-2010 09:34

Odp: Kto zna dobrego fachowca na podlasiu od mk3
 
Prawdziwy spec w Białymstoku od MK3? WYŁĄCZNIE Docento = ASO Auto Hobby.

moons 12-09-2010 20:25

Odp: Polecamy mechaników
 
Odgrzeję trochę kotleta:) W Hajnówce zapomnij, sami kowale a nie mechanicy niestety. Znam gościa w Bielsku Podlaskim i mogę z czystym sumieniem polecić, zresztą facet ma hajnowskie korzenie:) Warsztat ma na wylocie na Białystok tuż przed samymi Proniewiczami. Trzeba skręcić w lewo zaraz za zdaje się komisem samochodowym.
Pozdrawiam


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.