Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] swiecaca kontrolka esp (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=194113)

everest744 22-11-2013 22:18

swiecaca kontrolka esp
 
Witam od pewnego czasu swieci mi kontrolka esp, podczas wlaczania zapłonu wszystko jest ok kontrolki gasna później po jakims czasie w czasie jazdy zaswieca się esp i ciagle swieci gdzy wylacze zapłon i zapale jeszcze raz problem znika nie dzieje się to często raz na jakiś czas do tego od niedawna w czasie siecenia tej kontrolki zapala sie dodatkowo check enginne i czy może wie ktoś o co z tym chodzi co dalej robic ???

1olek 22-11-2013 23:00

Odp: swiecaca kontrolka esp
 
bez podpiecia pod komputer sie nie dowiesz, ale czy czasem nie miales ustawianej ostatnio zbierznosci lub naprawianego przedniego zawieszenia ?

everest744 23-11-2013 07:09

Odp: swiecaca kontrolka esp
 
Czy była zbierznosc ustawiana tego niewiem ponieważ autko zostało sprowadzone ale calkiem możliwe i przednie zawieszenie chyba było robione tarcze i klocki wymienione na pewno!

1olek 23-11-2013 07:28

Odp: swiecaca kontrolka esp
 
bez podpiecia do kompa nic sie nie dowiesz, mozliwe ze trzeba tylko skalibrowac czujnik skretu kierownicy, a mozliwe ze zyroskop nawala. Prawde komp powie, ale tylko IDS lub WDS.

everest744 23-11-2013 08:15

Odp: swiecaca kontrolka esp
 
dzięki za podpowiedz w najbliższym wolnym czasie udam się na kompa pozdro

yanek-mondeo 23-11-2013 09:17

Odp: swiecaca kontrolka esp
 
podepnę się, świecą mi kontrolki ABS i ESP bylem na kompie i mam blad c1779 podpowiecie co on oznacza i co z nim trzeba zrobić

1olek 23-11-2013 14:34

Odp: swiecaca kontrolka esp
 
Zanim zapytasz wysil sie troche i wpisz chociaz ten numer bledu w opcje szkuaj.

yanek-mondeo 23-11-2013 17:52

Odp: swiecaca kontrolka esp
 
1olek jak nie chcesz pomóc to nie pomagaj a rady typu "wysil się" i " jedź na kompa" zostaw sobie pytam bo potrzebuje pomocy a nie potrzebuje pouczeń

Bump: everest744 poradziłeś sobie z problemem ?

Juzek 23-11-2013 19:39

Odp: swiecaca kontrolka esp
 
Blower switch failure - opisu polskiego brak, ale wygląda na to, że chodzi o włącznik dmuchawy

yanek, posprawdzaj wszystkie czujniki ABS (ich rezystancję) w piastach kół i sprawdź też ich okablowanie

jendrekmak 23-11-2013 21:49

Odp: swiecaca kontrolka esp
 
Cytat:

Napisał yanek-mondeo (Post 2112500)
świecą mi kontrolki ABS i ESP bylem na kompie i mam blad c1779

to znaczy że masz kiepski komputer bo ten błąd nie jest związany z absem. odczytaj ponownie innym komputerem


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.