Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sklepy i warsztaty (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=118)
-   -   ATL Auto Serwis FORD WROCŁAW - Dawniej Pan TOMEK od FORD-ów "TOMANEK" (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=213034)

Tomanek 13-10-2014 10:18

...
 
1 załącznik(i)
...

Orzelek 28-12-2014 17:01

Odp: ATL Auto Serwis FORD WROCŁAW - Dawniej Pan TOMEK od FORD-ów "TOMANEK" tel. 50402
 
Przestrzegam przed serwisem w Smolcu, w którym pracuje ostatnio naciągacz imieniem "pan Tomek".

Niestety w ciągu kilku ostatnich "przyjemności" z tym panem okazywało się, że koszty naprawy po wykonaniu naprawy wzrastały o 20-30%, a przykładowo zatankowanie 10 litrów benzyny kosztowało 100zł...
Zleciłem również naprawę kilku rzeczy, po czym okazało się po zapłaceniu, że kilku z nich w ogóle nie tknął...

Na rachunku (oczywiście nieoficjalnym, a na odręcznie pisanej karteczce) koszty robocizny niby niskie, aczkolwiek ceny części (używanych ze szrotów) zbrodnicze. Pytany w trakcie wykonywania napraw o szczegóły cen części, każdorazowo zbywa i każe czekać do końca naprawy.

MIREKTERAZPOLSKA 28-12-2014 17:13

Odp: ATL Auto Serwis FORD WROCŁAW - Dawniej Pan TOMEK od FORD-ów "TOMANEK" tel. 50402
 
Ceny ustala się na początku.

Work1985@O2.pl 15-02-2018 19:31

Odp: ATL Auto Serwis FORD WROCŁAW - Dawniej Pan TOMEK od FORD-ów "TOMANEK" tel. 50402
 
Witam radzę omijać te warsztat z daleka.Mianowicie oddałem mojego forda Galaxy 1.6 ecoboost ponieważ nagle zaczął kopcić na bialo i nie palić na jeden gar.zanim jednak zawiozłem auto zdiagnozowalem błędy na komputerze o których ich powiadomień.tj wypadanie zapłonu cyl3 nieszczelność wtryskiwacza cyl3 za niskie ciśnienie paliwa na rampie.odpowiedz zobaczymy co sie da zrobic i czy sie bedzie dalo naprawic.Gdy zadzwoniłem następnego dnia po diagnozę mało nie spadłem z krzesla panie silnik do wymiany.pytam jak padły pierścienie jakąś tam bajeczka no nie ma kompresji pytam o wyniki kompresji chwilą chwilą już mówię no więc sprawność to 60 60 65 70 procent hmmm pytam o ciśnienia jakie są on nie my mamy procentowo.no i gadanie że lepiej kupić używke bo nie opłaca się naprawić itp itd więc mówię ok przyjadą po auto podstawie do siebie na parking i kupie pewnie jakiś silnik.zanim pojechałem po auto sprawdziłem ceny silników ok 7 tysięcy mówię dużo.ale zacząłem szukać firm które zajmują się remontami tych silników i znalazłam kompleksowa naprawa ok 6 tysięcy.no chyba że tłoki rozwalilo to wzrośnie o koszt tłokow.ok jadę po auto oczywiście rachunek do zapłaty 670 zł wymiana świec i 1cewki masakra.Spotykam Pana Tomka i od razu bajeczka że na pewno pierścienie poszły że nie opłaca się robić że dzwonił do znajomych z Krakowa że nie ma nigdzie pierścieni że nie produkują.ze lepiej uzyska A oni wymienia.pytam A jakie były ciśnienia przy pomiarach i tu klops odpowiedź Nie mierzyłem jak to przecież mi powiedziano że było sprawdzane.i nagła zmiana tematu że te silniki padają że jak był na szkoleniach to 200 tyś i silnik na złom.mowoe ok zabieram auto na parking albo do drugiego mechanika A tu A po co do mechanika na pewno na 100 procent pierścienie trzeba silnik uzywany bo nie opłaca się robić bo jeden cylinder to koszt 7 tysięcy jak kiedyś babie robił.zabralem auto zawiozłem do 2 mechanika w między czasie szukałem silnika w razie gdyby się potwierdziło że faktycznie nie opłaca się robić.po 4 godzinach telefon sprężania są ok po 12 bar.ale szukają dalej.po 2 godzinach telefon można po auto przyjechać naprawione koszt 700 zł wymienione świece i wtrysk.gdy przyjechałem do warsztatu po auto i powiedziałem że te świece nawet kilometra nie przejechały mina mechaników była bezcenna:) oczywiście świece nie wyglądały na to że były nowe.Mam nadzieję że właściciele warsztatu przeczytają ten tekst bo wiem że tu zaglądają. Omijajcie ten warsztat Atl ze smolca.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.