Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Dealerzy, ASO i stacje paliw (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=114)
-   -   ASO na poludniu, które polecacie? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=269021)

recha85 30-08-2017 18:52

ASO na poludniu, które polecacie?
 
Witam, mialem dziś przykrą przygodę z moim focusem, mianowicie kobieta wjechala w moj lewy przód (uszkodzona maska, blotniki, zderzak, reflektory i prawdopodobnie delikatnie przestawiona podłużnica), więc chciałbym o Wasze opinie na temat usług blacharsko-lakierniczych na południu Polski (śląsk, Kraków), samochód jest z 2013r. Przed kolizją był bezwypadkowy i zależy mi aby było to naprawione bezgotówkowo oraz co najważniejsze solidnie, dobrze gdybym na czas naprawy dostał samochód zastępczy. Prosiłbym o możliwie szybkie odpowiedzi, jak wiadomo muszę szybko zgłosić szkodę. Pozdrawiam Wojtek

Usefull 30-08-2017 20:01

Odp: ASO na poludniu, które polecacie?
 
ja naprawiałem w tamtym roku , po szkodzie parkingowej , focusa 2012 , ze swojego AC w ASO w Rzeszowie - RES-Motors - żona akurat tam była u rodziny i tam miała szkodę ( a mieszkam w Kołobrzegu ) , wymiana zderzaka tył na nowy + malowanie klapy tył - panowie troszkę wtopili na klapie po malowaniu bo nie nakleili folii ochronnej po malowaniu - farba troszkę odeszła - ale będąc w tym roku w maju - zgłosiłem tam reklamację na usługę - panowie stanęli na wysokości zadania - wykonali poprawki w lipcu , żona specjalnie pojechała focusem na wakacje - reklamacja uznana - poprawki zrobione , dodatkowo akurat wypadł przegląd ogólny na 100kkm - tam zrobiła - wyszło ok. 200 taniej niż u mnie na północy :619:

powiem tak - dla mnie pełna profeska - jestem zadowolony i polecam ASO

SLIP 31-08-2017 06:06

Odp: ASO na poludniu, które polecacie?
 
Ford multexim w Katowicach, mają duże centrum blacharsko-lakiernicze, lakierowałem u nich kawałek dachu po tym jak mi coś zrobiło małą dziurkę, żadnych zastrzeżeń, bardzo dobra robota, samochód zastępczy...

arturek 31-08-2017 06:45

Odp: ASO na poludniu, które polecacie?
 
Witam

ASO w Krakowie (Ford Partner oraz Euro Car) - mają wspólną blacharnię przy ul. Mysliwskiej

Do blacharni nie miałem zastrzeżeń

- możliwość auta zastępczego
- sami załatwiają wszystkie formalności z ubezpieczycielem

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

w Krakowie
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

pozdrawiam
Arturek

polak2468 07-02-2018 18:58

Odp: ASO na poludniu, które polecacie?
 
Widziałem dobre opinie o EuroCar. A co w przypadku Wikar i NH Motors (Kraków)?

arturek 08-02-2018 05:29

Odp: ASO na poludniu, które polecacie?
 
Witam

Nie słyszałem aby Wikar miał blacharnię w Krakowie

Jeśli chodzi serwis mechaniczny Wikar, to mam jak najgorszą opinię => pisałem na forum

pozdrawiam
Arturek

polak2468 10-02-2018 14:40

Odp: ASO na poludniu, które polecacie?
 
Rozumiem, dzięki za odpowiedź. Głównie chodzi mi o serwis, bowiem na stronie Ford Motocraft można umówić się na przegląd okresowy dla aut 4+ i w moim wypadku wyszukiwarka po odległości proponuje mi Wikar i NH Motors. Czy w takim razie ktoś ma jakieś opinie o NH Motors? ;)

Nexa 12-02-2018 11:34

Odp: ASO na poludniu, które polecacie?
 
Cytat:

Napisał polak2468 (Post 2931962)
Czy w takim razie ktoś ma jakieś opinie o NH Motors?

Nowy dealer od kilku miesięcy - brak doświadczonych pracowników.

polak2468 13-02-2018 18:36

Odp: ASO na poludniu, które polecacie?
 
Zastanawiam się czy tak rzeczywiście musi być, że jak nowy dealer to niedoświadczeni pracownicy. Wcześniej mogli pracować u innego dealera albo w niezależnym warsztacie. Ciekaw jestem czy ktoś ma jakieś doświadczenia z nimi. Reklamują się w radiu, Ford Motocraft w Wikar i w NH Motors daje możliwość na terenie Krakowa wykonać przegląd dla aut 4+ (za 540zł co jest dość korzystne jak na ASO). Z drugiej strony nie chciałbym żeby za tyle zrobili dziadostwo i żebym potem musiał wydać drugie tyle albo i więcej na ponowny przegląd.

akajo 15-04-2018 12:22

Odp: ASO na poludniu, które polecacie?
 
Polecam Auto Motive w Zgłobinie koło Tarnowa. Bardzo kompetentny serwis


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.