Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sklepy i warsztaty (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=118)
-   -   UWAGA !!! Nierzetelny sprzedawca części (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=163842)

hazb 17-08-2012 17:46

UWAGA !!! Nierzetelny sprzedawca części
 
Cytat:

693260357
ZIELINSKI DARIUSZ
SIENNA 30
GDAŃSK
Dostałem namiar na gościa od silników z Forum.
Powiedziałem jaki wóz, jaki silnik i jaka sytuacja.
Ustaliłem telefonicznie cena na 1250 pln, ponadto mechanik ("RAFANTEK" forumowicz) rozmawiał z gościem telefonicznie i ustalił detale co do dostawy na Warsztat.
(nie-uzbrojony z kolektorami)
Po wysłaniu kasy na konto, 2012.08.06 i wysłaniu potwierdzenia wpłaty SMS'em NIC. Gość pisze(2 dni po księgowaniu) SMS'a, że silnik wart jest o 250 pln więcej niż on ustalił na początku.
Rezygnuje z transakcji i pisze, o zwrot wpłaty.
Gość na to, iż jest zajęty czym innym i wpłaci za 2-3 dni. mijają kolejne dni a 'on' SMS'a iż jest zagranica, i nadal NIE odbiera telefonów.

Chce podać jego namiary, tym co się skuszą na części ABY kupowali za pobraniem, a nie przedpłatą jak w moim przypadku.

Wojtek 19-08-2012 19:32

Odp: OSZUST-Gdańs
 
Proszę dokładnie opisać całą sytuację. Niewiele wynika z tego co napisałeś.

Prosze poprawić post + poprawić tytuł tematu.

Twój temat na edycję poczeka w Poczekalni.

Pozdrawiam
Wojtek.

hazb 21-08-2012 09:02

Odp: UWAGA !!! Nierzetelny sprzedawca części z Gdańska.
 
Kolejny dzień przepychania z 'oszustem'.
dziś jest 20.08'12 dostałem SMS'a, ze jest zagranicą, milego pobyty za wartość tego silnika sadzę ze gdzieś blisko, a dopłata miała być chyba na inclusive.
Jednak jest światełko w 'tunelu' 2-gi sms był o tym że jak wróci odeśle. Niestety nie miał dość kasy na odpisanie czy wraca do kraju i kiedy konkretnie to uczyni, (przelew) powrót nie jest warunkiem koniecznym by rozliczyć swoje , ....mstwo.

Proszę uważajcie na tego SPRZEDAWCE

hazb 21-08-2012 20:47

Odp: UWAGA !!! Nierzetelny sprzedawca części z Gdańska.
 
Kolejny sukces z dnia 21.08'12
Na mój SMS kiedy będzie realizowany zwrot kasy była odpowiedź za trzy (3) dni.
wiec Sprawdzimy wiarygodność Kolejnej 'obiecanki'
Zbyszek

PS
21.08'12 - minął
22.08'12 - minął
23.08'12 - dziś

hazb 24-08-2012 07:18

Odp: UWAGA !!! Nierzetelny sprzedawca części z Gdańska.
 
Witam tych co wsparli 'biznesmena' z Gdańska prowadzącego sprzedaż silników i części samochodowych.
Minęły kolejne 3 (trzy) dni obiecanej spłaty WYŁUDZONEJ KWOTY.

Brak pieniędzy.

Dzień 24.08'12 08:10 AM
'biznesmen' odebrał telefon nadal wojażując za NIEswoje pieniądze i narzekając na koszty połączeń telefonicznych przedłuża pobyt, czyli znalazł kolejnego Sponsora.

Czy to nie klasyfikuje się na Z....eja?

Zbyszek


'biznesmen'

693260357
ZIELINSKI DARIUSZ
SIENNA 30
GDAŃSK

Marek 24-08-2012 07:22

Odp: UWAGA !!! Nierzetelny sprzedawca części z Gdańska.
 
To może na policję idź?

hazb 24-08-2012 07:34

Odp: UWAGA !!! Nierzetelny sprzedawca części z Gdańska.
 
Tak sądzę
jestem teraz w szpitalu po operacji,
mam teraz rekonwalescencje, powinni mnie wypisać na początku września.
Jednak sądzę iż
'ZGŁOSZENIE WYŁUDZENIA INTERNETOWEGO"
powinno dodatkowo utrudnić Gostkowi życie i handel, wszak oprze się to o badanie konta w Banku! Dzwoniłem do "powiatówki" i co-nieco wiem jednak muszę osobiście złożyć zawiadomienie o wyłudzeniu.
Więc 'handlarz' pewnie jeszcze kliku Naciągnie
Zbyszek

Mnich/Hassan 24-08-2012 11:46

Odp: UWAGA !!! Nierzetelny sprzedawca części z Gdańska.
 
Witam. To mój pierwszy post na Waszym forum. Zarejestrowałem sie tutaj dlatego że przypadkowo trafiłem na ten temat wpisując nr tel. Oszusta w Google którego ofiarą również padłem. Chodzi oczywiście o Dariusza Zielińskiego z Gdańska. Dostałem Namiar do gościa na forum BMW. Potrzebowałem maglownice do swojego auta więc zadzwoniłem. Ustaliłem z gościem cenę na 580pln z przesyłką po czym naiwnie mu te pieniądze przelałem. Gość zadzwonił na drugi dzień że się pomylił i cena jest o 140 pln wyższa od ustalonej. Powiedziałem że ma mi oddać kasę i że nie chce tej maglownicy za tą cenę. Facet miał mi przelać kasę na drugi dzień. Szarpie się z gościem od 06.08. a pieniędzy nie widać. Co chwile inna wymówka aż w końcu przestał odbierać telefony ode mnie. Zgłosiłem sprawę na Policję. Dodam że do tej pory nigdy nie zostałem w ten sposób oszukany, zawsze moje internetowe transakcje przebiegały sprawnie bez problemów. Zwykle korzystałem z opcji "za pobraniem" ale niestety nie tym razem. Szukam dalej poszkodowanych przez tego oszusta. Pozdrawiam.

jvc 24-08-2012 12:14

Odp: UWAGA !!! Nierzetelny sprzedawca części z Gdańska.
 
Widać nasze forum jest wysoko pozycjonowane . :)
A co do tematu to widać że chyba jakiś większy wałek z gościa skoro druga osoba identycznie wyrolowana.

Wojtek 24-08-2012 12:18

Odp: UWAGA !!! Nierzetelny sprzedawca części z Gdańska.
 
I pewnie skończy się tak jak zwykle...
Ktoś się wnerwi i tam pojedzie... I sprawa odzyskania kasy , będzie tu miała drugorzędne znaczenie...

Pozdrawiam
Wojtek.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:50.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.