Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Focus 2004-2008] Głośniki tył - radio 6000cd (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=297582)

sebek93pl 23-06-2019 19:00

Głośniki tył - radio 6000cd
 
Witam, posiadam radio 6000cd. Niestety w tylnych drzwiach nie ma dźwięku, podejrzewam że nie ma tam głośników. Zamierzam kupić te : [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] . Czy jeżeli fabrycznie nie było tam głośników to kable będą tam doprowadzone ?

sayamag 23-06-2019 19:27

Odp: Głośniki tył - radio 6000cd
 
W Fordach jak nie ma urządzenia to przewodów raczej nie doprowadzają...
Masz maskownicę głośnika w drzwiach ? Jak jest maskownica to nie zaszkodzi zajrzeć do środka.

Antej 23-06-2019 19:44

Odp: Głośniki tył - radio 6000cd
 
Cytat:

Napisał sayamag (Post 3145485)
W Fordach jak nie ma urządzenia to przewodów raczej nie doprowadzają...

Tak na szybko kila przykladow ze sie mylisz
-licznik z komputerem, manetka,czujnik temp. w focusie mk2
-oświetlenie skarpetek w mk2
-tempomat w mk2
-nagrzewnica w mk2
-halogeny w fusion
-instalacja do glosnikow do slupka B w fusion

sayamag 23-06-2019 20:02

Odp: Głośniki tył - radio 6000cd
 
Cytat:

Napisał Antej (Post 3145492)
Tak na szybko kila przykladow ze sie mylisz
-licznik z komputerem, manetka,czujnik temp. w focusie mk2
-oświetlenie skarpetek w mk2
-tempomat w mk2
-nagrzewnica w mk2
-halogeny w fusion
-instalacja do glosnikow do slupka B w fusion



Jak nie masz z tylu elektrycznych szyb to masz przewody z tyłu i kostkę na cztery przyciski w drzwiach kierowcy?
Oczywiście że nie!
Chyba ze samochód jest po dzwonie i pewnych rzeczy się nie montuje ale przewodów się nie wycina...

Przemerus 23-06-2019 20:17

Odp: Głośniki tył - radio 6000cd
 
Oferta wyglada obiecująco. Mam jednak pytanie techniczne. Nie znam sie na elektronice więc prośba o wyrozumiałość. W zestawie do głośników są śruby/wkręty. Montaż głośników na te dwa akcesoria nie spowoduje, że od wibracji głośniki się z czasem "wykręcą"?

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Krzysiek128 24-06-2019 08:50

Odp: Głośniki tył - radio 6000cd
 
Polecam kupić jakieś wygłuszenie, ale to tylko moje zdanie :)
Rozumiem że mówimy o focus mk2, jeśli wersja 3D to poza kawałkiem "gąbki" nie ma tam nic, nie chodzi o lepszy dzwięk, ale sporo szumów dochodzi właśnie z tych miejsc.

U mnie z tego co pamiętam były takie blaszki dodatkowe, w które wkręcało się śruby.
Ale w tej ofercie widzę że coś tam masz. Jeśli tak Cię to martwi, w każdym sklepie z śrubami kupisz nakrętki (o ile się nie mylę nazywają się) samokontrujące, kosztują grosze a nie odkręcają się same.

ratmed24 27-06-2019 14:22

Odp: Głośniki tył - radio 6000cd
 
Cytat:

Napisał sebek93pl (Post 3145479)
Witam, posiadam radio 6000cd. Niestety w tylnych drzwiach nie ma dźwięku, podejrzewam że nie ma tam głośników. Zamierzam kupić te : [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] . Czy jeżeli fabrycznie nie było tam głośników to kable będą tam doprowadzone ?

Po pierwsze to zdemontuj boczek (to 5 min roboty) i zobacz co tam masz, jak się okaże, że wiązkę masz to wg mnie najlepiej wstawić ori głośniki ale te lepsze sony (niebieska membrana) o takie np
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] :)

slawomirro 28-06-2019 15:09

Odp: Głośniki tył - radio 6000cd
 
Cytat:

Napisał sebek93pl (Post 3145479)
Witam, posiadam radio 6000cd. Niestety w tylnych drzwiach nie ma dźwięku, podejrzewam że nie ma tam głośników. Zamierzam kupić te : [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] . ?

Głośniki mają napis "nom. power 100W". Radio 6000CD da moc 17W na głośnik. Mam wrażenie, że te głośniki nie zagrają porządnie z takim radiem, chyba że jeszcze zainwestujesz w wzmacniacz.

Przemerus 28-06-2019 16:10

Odp: Głośniki tył - radio 6000cd
 
Wychodzi na to że lepiej oryginały kupić. Choć z drugiej strony nie ma pewności że i te nowe używane się nie spalą :) od dylemat :)

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.