Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Marzenie o dieslu z niskim przebiegiem (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=208003)

moto-zakup 11-07-2014 18:21

Marzenie o dieslu z niskim przebiegiem
 
Przepraszam wszystkich za autoreklamę ale myślę że wybrałem odpowiedni dział dla mojego wątku. Wstawiam to bo sam jestem zaskoczony ...
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

TOMAS 11-07-2014 19:39

Odp: Marzenie o dieslu z niskim przebiegiem
 
E przenosimy i podkleimy :D

moto-zakup 23-07-2014 14:36

Odp: Marzenie o dieslu z niskim przebiegiem
 
Słuchajcie ten Touran wrócił na aukcje w tym komisie - zobaczcie z jakimi zmianami....
Nie to, że z takim przebiegiem to jeszcze zrobili korektę.

RafałB 24-07-2014 11:40

Odp: Marzenie o dieslu z niskim przebiegiem
 
Daj tego linka aktualnego bo ja nic nie wiżu...:(

pgrob 24-07-2014 15:24

Odp: Marzenie o dieslu z niskim przebiegiem
 
Cytat:

Napisał RafałB (Post 2245950)
Daj tego linka aktualnego bo ja nic nie wiżu...:(

link jest w 1 poście - artykuł ma ciąg dalszy

pavvlo1988 28-10-2014 20:41

Odp: Marzenie o dieslu z niskim przebiegiem
 
Masakra jak tu wkoncu kupic auto jak z kazdej strony i na kazdym kroku oszustwa i przekrety, ale prawda jest ze my kupujacy w to wierzymy...

Tomasz122 08-12-2014 14:41

Odp: Marzenie o dieslu z niskim przebiegiem
 
Czyżby pozostawał salon? Dajcie spokój, da się kupić dobre auto z drugiej ręki:]

lotek 08-12-2014 15:09

Odp: Marzenie o dieslu z niskim przebiegiem
 
Niemożliwe, żeby po 315 tyś km był tak ładny w środku. Musieli go odpicować jakoś. Wiadomo, że liczniki kręcili, kręcą i kręcić będą ale powyższy przypadek jest ekstremalny i raczej rzadko spotykany.

Robert 68 08-12-2014 15:19

Odp: Marzenie o dieslu z niskim przebiegiem
 
Cytat:

Napisał Tomasz122 (Post 2313839)
Dajcie spokój, da się kupić dobre auto z drugiej ręki

Oczywiście, że się da ale to kosztuje a Polak szuka okazji.....

DMariusz 09-12-2014 08:21

Odp: Marzenie o dieslu z niskim przebiegiem
 
Ja również marzyłem o ropniaku z niskim przebiegiem, bo nigdy wcześniej nie jeździłem dieslem. Kupiłem 6-cio letnie Mondeo z silnikiek 2.0 TDCI i przebiegiem 93.000 :>
Czy przebieg jest oryginalny pewności nie mam, ale autko było serwisowane regularnie i ma co roku wbite w książeczkę wpisy ASO we Wrocławiu. Łącznie z przebiegiem. Co więcej, przed zakupem poszedłem do tego ASO z numerem VIN i uzyskałem potwierdzenie serwisowaia autka u nich.
Mondeo wziąłem od pierwszego użytkownika (po okresie leasingu wykupil z firmy i pojezdzil nim jeszcze 3 lata). Generalnie był z niego zadowolony, ale trafiła mu się okazyjnie Skoda w wersji RS :>
Nie wiem, co jeszcze mógłbym zrobić, żeby potwierdzić ten przebieg i stan techniczny auta.
Oczywiście można znaleźć sporo taniej sprowadzane z podobnym przebiegiem. I tutaj pojawia się pytanie - dlaczego jest taniej? Kto mi chce zrobić taki prezent?
Więc tak jak napisał @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] powyżej - da się ale to kosztuje. Okazyjne może być auto albo cena, nie oba na raz.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.