Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Prośba o sprawdzenie Focus MK3 (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=309890)

WiKiH 08-06-2020 23:33

Prośba o sprawdzenie Focus MK3
 
Dzień dobry, jestem nowy na forum, ale już trochę tematów w dziale Focus przeczytałem. Chciałbym poprosić Was o pomoc i poznać więcej informacji o poniższych pojazdach - czy jest możliwość sprawdzenia, czy rzeczywiście pojazdy były regularne serwisowane w ASO (jakieś szkody, etc?) Do PSA dostęp mam, ale do Forda niestety brak :(
Obydwa salony PL

1 sztuka (trochę golas, ale 2014):
VIN: WF0KXXGCBKEY83044
link: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

2 sztuka:
VIN: WF0KXXGCBKCB67739
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Powiedzcie mi, na co warto zwrócić uwagę, gdy pojadę je obejrzeć?
Czy przy tym golasie byłby problem dołożyć tempomat i bluetooth (bardziej mi na BT by zależało, aby mieć możliwość rozmów telefonicznych). Jeśli nie byłoby problemem, to jaki to może być koszt?

Bardzo dziękuję za pomoc.

Usefull 09-06-2020 12:55

Odp: Prośba o sprawdzenie Focus MK3
 
obydwa generalnie golasy , poszukaj coś lepiej wyposażonego

co do rozmów telefonicznych - pełno jest teraz przenośnych zestawów w dobrej cenie - zmieniasz auto - przenosisz zestaw ze sobą ;)
w tej cenie - to szukałbym lepiej wyposażonych mk2 z końcówki produkcji
- mają więcej miejsca w środku niż w mk3

karloss 09-06-2020 19:05

Odp: Prośba o sprawdzenie Focus MK3
 
Tanie mięso psy jedzą. Te samochody na pewno lekko nie miały. Tak jak kolega wyżej napisał lepiej szukać mk2, a dobry egzemplarz z końca produkcji będzie nawet więcej kosztować niż te mk3 z ogłoszeń.

WiKiH 09-06-2020 19:27

Odp: Prośba o sprawdzenie Focus MK3
 
Jestem tego świadomy, że te auta kręciły KM, ale jakby nie patrzeć to za tę cenę, albo kupię MK2 z 200k km z 2009 roku, albo 2014 z tym samym przebiegiem. No albo ściągnięte auto za którym Niemiec do granicy leciał i prosił o zwrot bo się rozmyślił �� climatronic czy czujniki parkowania/navi mnie nie interesują. bardziej chciałbym zapytać na co przy takich przebiegach przy tych silnikach zwracać uwagę? Tam będą wtryski Siemensa czy Boscha?

karloss 09-06-2020 19:46

Odp: Prośba o sprawdzenie Focus MK3
 
Nie generalizuj. Ja trzy lata temu kupiłem Focusa mk2 Z przebiegiem niecałych 60tys. km, dwa lata temu mondeo też z takim przebiegiem. Wszystkie salon pl. Jak widzę takie oferty, gdzie cena zakupu praktycznie przesłania wszystko to co tu komentować. Licz się z tym, że możesz do tego auta dołożyć kilka tysięcy na naprawy. Nie wierz w cuda, że jak robiony w ASO to wszystko będzie cacy.
Sprawdzasz te auta standardowo wycieki, uszkodzenia, szyby itp.

Marek 09-06-2020 20:05

Odp: Prośba o sprawdzenie Focus MK3
 
No to ja jak zwykle pod prąd.
Mk2 jest brzydkie w porównaniu do mk3.
Sam kupiłem poflotowke 2015 rok i 211.000 przebiegu.
W auto przez 8 miesięcy wsadzilem 1000zl wliczając olej, filtry itp.
Dołożyłem tempomat i podłokietnik co daje razem z aktywacją 560zl.
Jedź i oglądaj te mk3.

paoloWawa 10-06-2020 21:25

Odp: Prośba o sprawdzenie Focus MK3
 
Naprawdę Focus Mk3 kosztuje 16tysi? O fuck, nie wiedziałem że one tak brutalnie tracą na wartości...[emoji50]

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

WiKiH 10-06-2020 21:29

Odp: Prośba o sprawdzenie Focus MK3
 
W piątek będę oglądał. Zobaczymy co tam siedzi. @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] , czy jak dokladales ten tempomat to wymieniłeś tylko kierownicę na tę z przyciskami i ktoś ci w ucds aktywował, czy więcej roboty(ciągnięcie dodatkowej wiazki, etc)?

slawek-kali 10-06-2020 21:31

Odp: Prośba o sprawdzenie Focus MK3
 
wytrzaskany golas? a ile ma kosztować!?

Marek 11-06-2020 03:59

Odp: Prośba o sprawdzenie Focus MK3
 
Cytat:

Napisał WiKiH (Post 3257525)
czy jak dokladales ten tempomat to wymieniłeś tylko kierownicę na tę z przyciskami i ktoś ci w ucds aktywował, czy więcej roboty(ciągnięcie dodatkowej wiazki, etc)?

U mnie tylko kiera i aktywacja bo mam fl. U Ciebie o ile dobrze kojarzę jakiś kabełek za 160zl dodatkowo potrzebujesz.

Cytat:

Napisał paoloWawa (Post 3257523)
Naprawdę Focus Mk3 kosztuje 16tysi? O fuck, nie wiedziałem że one tak brutalnie tracą na wartości...

Zależy które tracą... Poflotowe 200+ na blacie nie są drogie. Co innego ecoboosta 1.6 czy 1.5


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.