Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] ustawienie sanek/wozka (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=319128)

atari 06-04-2021 19:43

ustawienie sanek/wozka
 
witam, jakis czas temu przy wymianie magla musialem odkrecic sanki, po tym byla zrobiona zbierznosc itp. jednak mam problem ze znoszeniem auta w prawo. Na prostej drodze kierownica do jazdy na wprost jest ok, ale jak ja puszcze to skreca lekko w prawo i zaczyna znosic. Na zimowych i letnich to samo. Wyczytalem cos o ustawieniu sanek ze to moze byc problem, wie ktos jak to sie robi? Jak oddam do ASO na geometrie to oni to zrobia?

koszka 07-04-2021 15:18

Odp: ustawienie sanek/wozka
 
Jak im powiesz to może zrobią jak będą wiedzieli jak. Generalnie jak robili ci zbieżność to jakie masz wartości kątów pochylenia kół. Zbieżność tyłu też była robiona ? Czy tylko przód?

atari 07-04-2021 17:48

Odp: ustawienie sanek/wozka
 
byla robioona calosc [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Mariusz.S 07-04-2021 19:30

Odp: ustawienie sanek/wozka
 
1 załącznik(i)
Tak musisz ustawić sanki. Niestety nie mam już numeru katalogowego pinów, abyś mógł podejrzeć jak wyglądają. Na załączonym zdjęciu zaznaczyłem punkty montażu pinów.

atari 07-04-2021 19:52

Odp: ustawienie sanek/wozka
 
znalazlem na ulubionym kanale posiadaczy mk4 [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] :P

Bump: dzownilem do ASO i cena za geometrie to 300zl, czy w cenie jest ewentualna korekta ustawienia sanek?

atari 07-04-2021 22:27

Odp: ustawienie sanek/wozka
 
ma ktos mozliwosc spr jak wyglada procedura montazu sanek wg forda?

koszka 08-04-2021 04:34

Odp: ustawienie sanek/wozka
 
Cytat:

Napisał atari (Post 3333666)
znalazlem na ulubionym kanale posiadaczy mk4 [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] :P

Bump: dzownilem do ASO i cena za geometrie to 300zl, czy w cenie jest ewentualna korekta ustawienia sanek?

300 zł chyba ich ostro pogrzało
Każdy zakład ust zbieżność też ci ustawi sanki jak powiesz o co chodzi.

atari 08-04-2021 23:19

Odp: ustawienie sanek/wozka
 
no wlasnie nie kazdy, dzwonielm do 2 w szczeninie i nie maja tego, jeden nawet mowil ze tego sie nie robi

koszka 09-04-2021 04:08

Odp: ustawienie sanek/wozka
 
To szukaj takiego który zrobi. A na początek sprawdź ciśnienie w oponach lub przełóż koła miejscami. Kilka razy wyjmowałem magiel w moim mondeo i żony. Za każdym razem mnie używałem żadnych cudów do ustawiania sanek . Ustawiałem zbieżność i wszystko jest ok.

atari 11-04-2021 16:22

Odp: ustawienie sanek/wozka
 
Na kolach letnich i zimowych to samo. Kierownica sie lekko skreca tak jakby katy byly inne , a przestawienie sanek powinno delkatnie zmienic kat PK


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.