Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 2006-2015] Nie działająca deską rozdzielcza (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=308507)

Zabol 27-04-2020 11:21

Nie działająca deską rozdzielcza
 
Witam mam problem z deską rozdzielcza wszystkie kontrolki jak i zegary wyłączają się w trakcie jazdy czasami nawet po odpaleniu silnika jużsilnika żaden zegar jak i kontrolki nie świecą. Może ktoś wie co może być przyczyną tego zjawiska . Oczywiście oprócz informacji na desce wszystko działa

wito1978 30-04-2020 14:02

Odp: Nie działająca deską rozdzielcza
 
Cześć. Miałem podobny problem nie działał nic w środku auta i metodą prób i sprawdzania wszystkiego co byłem wstanie sprawdzić bez dostępu do kompa i do teraz nie jestem pewien co było faktyczną przyczyną problemu ale obstawiam podłączenia wszystkich przyłączeń do masy. Są przykręcane do obydwóch podłużnic, po wyjęciu lamp będziesz je widział przy okazji sprawdź wszystkie kostki połączeniowe na wiązkach. U mnie wszystko wróciło do normy i od roku wszystko jest ok, robiłem to na parkingu pod blokiem. Myślę że warto spróbować chyba że nie masz predyspozycji takiego majsterkowanie. Pozdrawiam i życ .ze powodzenia

lucas4891 30-04-2020 21:10

Odp: Nie działająca deską rozdzielcza
 
Cytat:

Napisał Zabol (Post 3245690)
Witam mam problem z deską rozdzielcza wszystkie kontrolki jak i zegary wyłączają się w trakcie jazdy czasami nawet po odpaleniu silnika jużsilnika żaden zegar jak i kontrolki nie świecą. Może ktoś wie co może być przyczyną tego zjawiska . Oczywiście oprócz informacji na desce wszystko działa

To spróbuj z uczuciem jeb... uderzyć w deskę rozdzielcza. Jeśli problem ustąpi momentalnie, to należy wymontowac licznik i posprawdzac taśmy i luty

AstraC 01-05-2020 17:24

Odp: Nie działająca deską rozdzielcza
 
Które zegary? Mi jak miałem duży wyświetlacz czerwony, to skończyło się wymianą, od razu na Convers+.
Mi gasły zegary, radio i chyba klima, ale wszystko pod spodem działało.

Zabol 19-05-2020 18:07

Odp: Nie działająca deską rozdzielcza
 
Wyczysczenie Mas w podłużnicy pod światłem kierowcy pomogło dzięki za pomoc

driver_tomasz 05-08-2020 07:00

Odp: Nie działająca deską rozdzielcza
 
Witam ten sam problem , doprowadza mnie do szału..[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] stoją jak wryte , a to z wtorku [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] a i jak były dni upalne to nic ciemność żadna wskazówka nie wstawała . Licznik był już wyjmowany wcześniej luty poprawiane i nic to nie dało nawet walenie w kokpit tylko uszkodziłem środkowy schowek... Ktoś coś pomoże ?? Przewody , na kostce gdzie szukać ??


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.