Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Edge (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=194)
-   -   [Edge 2015- ] Przeróbka USA->UE (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=281279)

maxlukas 06-02-2024 16:30

Lustra lusterek - czy Europejskie kompatybilne z USA
 
Cześć, W moim Edge z 2019 roku posiadam lusterka płaskie - klasyczne USA w wersji z BLIND. Uważam że są bardzo niebezpieczne, martwa strefa jest bardzo wielka. Dodatkowo ciężko w trakcie cofania. Planuje wymianę samych luster na asferyczne, niestety mimo kontaktu z kilkoma sklepami i wysłaniu zapytań do sprzedawców na allegro, twierdzą że nie wiedzą czy są kompatybilne z wersją USA. Czy ktoś z Was montował takie i czy były jakieś problemy? Ja pytałem o te:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
ale w odpowiedzi otrzymałem informacje że w katalogu brak danych czy pasują. Z góry dziękuje za pomoc.

karoolpl 07-02-2024 08:33

Odp: Lustra lusterek - czy Europejskie kompatybilne z USA
 
Z tego co wiem, to lustra w edge są identyko usa i eu, prawe w usa też jest asferyczne, ale lewe z kolei jest płaskie i faktycznie lipnie w nim widać

pawcyk12 07-02-2024 17:18

Odp: Lustra lusterek - czy Europejskie kompatybilne z USA
 
też chętnie bym wymienił lewe lusterko na asferyczne . daj znać maxlukas jeśli ci się to uda

Wotta 08-02-2024 08:55

Odp: Przeróbka USA->UE
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Kupiłem kiedyś podobne, samoprzylepne, ale bez ramki.
Mój kolejny samochód z takimi lusterkami tak od wielu lat. Tak się przyzwyczaiłem, że jak prowadzę czyjś samochód bez takich lusterek to jakbym cofał prawie po omacku :)
Polecam do wypróbowania, koszt niewielki, można poszukać i kupić jeszcze taniej, takie bez ramek.

IRO3.5V6 08-02-2024 23:19

Odp: Przeróbka USA->UE
 
Pytanie mam, czy moduł fotela kierowcy pasuje od przedlifta do polifta? Objaw to nie działa mi pamięć fotela i jak go przesuwam to nie jedzie ciągiem tylko kawałek i się zatrzymuje, muszę powtarzać czynność kilkakrotnie. Edge ST. Brak błędów.

lukaszooo 09-02-2024 07:14

Odp: Przeróbka USA->UE
 
Nie pasuje, z tego co pamiętam przedlift ma du5t a lift gu5t i mają inne wtyczki. Mam jakiś modul z fusiona lift może pasuje.
Trzeba sprawdzić czy jest komunikacja z modułem i czy prowadnice fotela nie są zawalone brudem i rdzą.

maxlukas 12-02-2024 19:47

Odp: Lustra lusterek - czy Europejskie kompatybilne z USA
 
Cytat:

Napisał pawcyk12 (Post 3484195)
też chętnie bym wymienił lewe lusterko na asferyczne . daj znać maxlukas jeśli ci się to uda

Lusterko z wersji UE to to samo co w Galaxy nowym. Odrysowałem z moim Edge USA kształt i przymierzyłem do Galaxy. Niestety nie pasuje. W edge jest bardziej prostokątne i szersze... puki co nie widzę rozwiązania tego problemu...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.