Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Pytania dot. funkcjonowania forum (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=150)
-   -   Jak uratować wątek o felgach do Transita? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=299196)

wojtekjanus 03-08-2019 20:22

Jak uratować wątek o felgach do Transita?
 
Od wielu, wielu lat uzupełniałem wątek o felgach do Transita. [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Jest to o tyle istotny wątek w naszym dziale, że do Transita pasują tylko felgi... dedykowane do Transita. Tylko Transit ma PCD 5 x 160 mm i jednocześnie otwór centralny 65,1 mm. Nie wspominając o nośności tych felg.
Podobny wątek prowadziłem na brytyjskim forum Transita [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
oraz na amerykańskim forum Transita [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Już nie wspomnę, ile pracy przez te wszystkie lata w ten wątek włożyłem...

Ale obecnie powstał problem, bo od TinyPic - bezpłatnego hostingu zdjęć, na którym zamieszczonych jest ponad dwa tysiące moich zdjęć, przyszła wiadomość, że kończą działalność i że ewentualnie mogę przejść do Photobucket - ale już odpłatnie. Kilkanaście dolarów miesięcznie.
Informacja przedstawia się następująco:

TinyPic is shutting down in 2019
TinyPic is shutting down its image hosting service because we can no longer support a free service that derives 100% of its revenue from ever declining on-site ad revenues.
While you may continue to host images from our site until further notice, we encourage you to consider selecting one of the premium plans offered by our sister site, Photobucket.
Thanks for using TinyPic for your hosting needs over the years. We apologize that we can no longer continue providing this service, but Photobucket is a great option going forward.


I teraz powstaje następujący problem:
ponieważ nie mam zamiaru płacić za utrzymywanie zdjęć w sieci, trzeba by je przerzucić z linków TinyPic do załączników naszego Forum. Tak jak to zrobiłem w ostatnim, dzisiejszym poście w wątku o felgach. Mogę to zrobić, choć to ogromna robota - póki czas i linki TinyPic jeszcze działają - ale jeden post pozwala na zamieszczenie tylko pięciu załączników. A w wątku o felgach są czasem posty, które dotyczą kilku felg, a każda zilustrowana kilkoma zdjęciami, więc zdarzają się posty, gdzie jest kilkanaście zdjęć.

Szanowni Moderatorzy - jak wybrnąć z tej patowej sytuacji, czy można uczynić wyjątek dla tego wątku - tak by w jednym poście była większa niż pięć ilość załączników?


Pozdrawiam - W.

TOMAS 04-08-2019 10:39

Odp: Jak uratować wątek o felgach do Transita?
 
Wojtekjanus napisze do Jacka aby się odezwał na PW, może wspólnie coś zaradzicie

arturek 04-08-2019 18:29

Odp: Jak uratować wątek o felgach do Transita?
 
Witam

Wprost zapytaj administratora Jacka czy udostępnił by Tobie trochę przestrzenie na serwerze (na zdjęcia - jako serwer FTP) - nie wiem czy jest na tyle miejsca i czy jest taka możliwość

pozdrawiam
Arturek

TOMAS 04-08-2019 18:45

Odp: Jak uratować wątek o felgach do Transita?
 
Pisałem do Jacka, odezwie się napewno

Jacek 14-08-2019 14:18

Odp: Jak uratować wątek o felgach do Transita?
 
Poszło na pw.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.