Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Fiesta (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=99)
-   -   [Fiesta 2001-2008] Zaślepka w miejscu osadzenia wycieraczki (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=283242)

90tomash 07-07-2018 18:27

Zaślepka w miejscu osadzenia wycieraczki
 
1 załącznik(i)
Czy można gdzieś kupić taką zaślepke albo jak wykonać takie coś, cieknie mi (zapewne nie tylko mi) woda przez osadzenie wycieraczki i kapie w okolicy jakiś elementów układu hamulcowego. Ewentualnie ktoś rozwiązał ten mankament inaczej? Nie chce mi się rozbierać podszybia do tego. Wyczytałem w necie o jakieś rynience której podobno brakuje po tej stronie i stąd taka sytuacja.

romano11 07-07-2018 18:36

Odp: Zaślepka w miejscu osadzenia wycieraczki
 
Cytat:

Czy można gdzieś kupić taką zaślepke albo jak wykonać takie coś, cieknie mi (zapewne nie tylko mi) woda przez osadzenie wycieraczki i kapie w okolicy jakiś elementów układu hamulcowego.
No tak, a jak uszczelnisz to miejsce, to już na podszybie nie spłynie ani kropelka wody, bo tak jest szczelna ta perforowana krata plastikowa :mrgreen: Chyba szukasz problemów na siłę... :D ale co kto lubi.

90tomash 07-07-2018 21:39

Odp: Zaślepka w miejscu osadzenia wycieraczki
 
Cytat:

Napisał romano11 (Post 3002468)
No tak, a jak uszczelnisz to miejsce, to już na podszybie nie spłynie ani kropelka wody, bo tak jest szczelna ta perforowana krata plastikowa :mrgreen: Chyba szukasz problemów na siłę... :D ale co kto lubi.

Chyba nie rozumiesz... To jakaś wada konstrukcyjna że woda leci na elementy układu hamulcowego... Nie powiesz mi że to jest ok.

romano11 08-07-2018 08:31

Odp: Zaślepka w miejscu osadzenia wycieraczki
 
Cytat:

Chyba nie rozumiesz... To jakaś wada konstrukcyjna że woda leci na elementy układu hamulcowego... Nie powiesz mi że to jest ok.
Doskonale rozumiem, jako posiadacz, użytkownik i opiekun fiesty :mrgreen:
Gdyby woda cieknąca z podszybia dostawała się do kabiny, to zgoda - coś jest nie halo, ale że coś tam kapnie pod maskę i na serwo?

90tomash 08-07-2018 13:29

Odp: Zaślepka w miejscu osadzenia wycieraczki
 
Cytat:

Napisał romano11 (Post 3002602)
Doskonale rozumiem, jako posiadacz, użytkownik i opiekun fiesty :mrgreen:
Gdyby woda cieknąca z podszybia dostawała się do kabiny, to zgoda - coś jest nie halo, ale że coś tam kapnie pod maskę i na serwo?

Ok kolego, to może masz racje, że ja przesadzam.... Wystraszyłem się, że to nie jest dobre że wlatuje tam woda...
Czyli Ty też tak masz ??? Właśnie to jest serwo ?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.