Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2011-2014] Jak dostać się do PTC? Jak dołożyć PTC? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=239688)

adamz35 18-11-2014 21:33

Jak dostać się do PTC? Jak dołożyć PTC?
 
Witam. Proszę o pomoc jaka nagrzewnica elektryczna pasuje do mojego FF3 bo na allegro są dwa rodzaje i nie wiem które mam kupić.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

z góry dziękuję za pomoc.:)

whiro 19-11-2014 10:15

Odp: Elektryczne ogrzewanie
 
Tyle kasy.? Poczytaj lepiej czy nie będzie pasować rozmiarem z mk2. Różnic nie powinno być wielkich. Ja dawałem do mojego mk2 90 zł z przesyłką. Identyczna jest w volvo i takie były tańsze od tych do focusa. Śmieszne. I zapewniam że model ten sam. Najlepiej poczytać jaki model pasuje do mk3 i szukać po modelu ptc a nie po modelu samochodu.

krystianen 19-11-2014 13:54

Odp: Elektryczne ogrzewanie
 
Sprawdzalem mk2 różni się od mk3

slyboots 19-11-2014 18:40

Odp: Elektryczne ogrzewanie
 
No nie wiem ta nagrzewnica z pierwszego linka jest taka sama jak do Mk2 i do C-max oraz do mondeo i Kugi natomiast ta z drugiej aukcji to nie mam pojecia no chyba że w Mk3 taka występuje ? dziwne. Do c-max z 2004r zamontowałem z Mondeo 2012rok.

deusexe 27-02-2016 15:09

Jak dostać się do PTC? Jak dołożyć PTC?
 
Jak w temacie, chciałbym sprawdzić czy mam nagrzewnicę PTC, ale nie wiem jak się tam dostać. Sądziłem, że jak rozbiorę tapicerkę za schowkiem tam gdzie jest filtr kabinowy będę w domu, ale nie. Nie widzę żadnych śrub przy osłonie plastikowej na ściance po lewej od strony pasażera, nie chciałbym czegoś urwać. Byłbym wdzięczny za jakieś zdjęcia albo filmik jak ktoś już to demontował.

radek70 27-02-2016 15:17

Odp: Jak zdemontować tapicerkę żeby dostać się do PTC?
 
Cytat:

Napisał deusexe (Post 2546077)
chciałbym sprawdzić czy mam nagrzewnicę PTC

Marcin, a Etis nie odpowie Ci szybciej na to pytanie?

jadja 27-02-2016 15:26

Odp: Jak zdemontować tapicerkę żeby dostać się do PTC?
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Bliżej czoła samochodu jest na tej ściance zaslepka. Zdejmujesz i wyciągasz zapinkę. Reszta jest na zatrzaski, które sukcesywnie, delikatnie lecz stanowczo odciągasz w stronę drzwi pasażera - czyli prostopadle.

deusexe 27-02-2016 15:26

Odp: Jak zdemontować tapicerkę żeby dostać się do PTC?
 
No tak źle się wyraziłem, nagrzewnicy nie mam. Chcę sprawdzić czy mam instalację całą; kabelek z kostką wyprowadzony. A nie wiedzieć czemu etis po wpisaniu VINu nie podaje żadnych informacji, ale koledzy z forum mi już rozkodowali vin

radek70 27-02-2016 15:28

Odp: Jak zdemontować tapicerkę żeby dostać się do PTC?
 
Aaa jasne. Ja dokładałem w mk2, nie było nawet kabli.

deusexe 27-02-2016 15:58

Odp: Jak zdemontować tapicerkę żeby dostać się do PTC?
 
1 załącznik(i)
Cytat:

Napisał jadja (Post 2546089)
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Bliżej czoła samochodu jest na tej ściance zaslepka. Zdejmujesz i wyciągasz zapinkę. Reszta jest na zatrzaski, które sukcesywnie, delikatnie lecz stanowczo odciągasz w stronę drzwi pasażera - czyli prostopadle.

Znalazłem taką zaślepkę i pod nią w głębi okrągła zapinka domyślam się. Trochę mocno siedzi...
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:08.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.