Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|pomorska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=140)
-   -   Kwiecień SPOT !!!! ZAPRASZAMY !!!! (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=125058)

Blazej 09-03-2011 14:34

Kwiecień SPOT !!!! ZAPRASZAMY !!!!
 
Witam wszystkich Fordowiczów ;) Troszeczkę cicho było w ostatnim czasie więc postanowiłem coś ruszyć w tym temacie. Mamy Marzec, pogoda się poprawia, nic nie stoi na przeszkodzie do kolejnego fajnego SPOT-u ( tym razem w lepszych warunkach atmosferycznych oraz w jakimiś fajniejszym miejscu ). Na ostatnim spocie padł fajny pomysł żeby się spotkać gdzieś na pasie, zrobić jakieś małe wyścigi lub inne konkurencje ( teraz pytanie, czy ktoś zna takie miejsce ? nie koniecznie w Gdańsku, nie koniecznie w mieście, może być kawałek za. Gdańska zaspa odpada bo zaczęła się budowa ( po drugie nawierzchnia tam pozostawiała wiele do życzenia ) Jeśli jesteś za takim SPOT-em z różnymi konkurencjami to proszę was dajcie jakieś pomysły, oraz jakieś ciekawe miejsca. I uwaga, jeśli ktoś się zdecyduje na przybycie w 100% to niech dopiero wtedy dodaje swój wpis ponieważ jeżeli będziemy się przykładowo "ścigać" to trzeba wcześniej ustalić kto z kim a nie na ostatnią chwilę prawda ? ( więc chyba nie chcemy wystawiać się do wiatru ? ). SPOT z takimi atrakcjami będzie trwać trochę więcej niż 2 godzinki ? więc myślę nad jakąś sobotą lub w ogóle niedzielą. CZEKAM NA POMYSŁY !! zapraszam

Tigerbart 09-03-2011 23:28

Odp: Kwiecień SPOT !!!! ZAPRASZAMY !!!!
 
Myślę, że to jest dobry temat do omówienia na spocie, który chcę aby się odbył w tą niedzielę (2ga niedziela miesiąca). O spocie marcowym nie będę pisał tu aby nie śmiecić, oraz pragnęwas zaprosić do wątku "regularne spotkania" na te parę dni, a potem wróćmy do tego wątku aby rozwinąć dyskusję o kwietniu. OK?

Blazej 10-03-2011 15:01

Odp: Kwiecień SPOT !!!! ZAPRASZAMY !!!!
 
ok, to odkładamy temat ;)

Blazej 13-03-2011 17:23

Odp: Kwiecień SPOT !!!! ZAPRASZAMY !!!!
 
temat uważam za wznowiony ;)

Blazej 17-03-2011 21:12

Odp: Kwiecień SPOT !!!! ZAPRASZAMY !!!!
 
Nie chcemy SPOT-ować ? :)

corneliusab 18-03-2011 18:30

Odp: Kwiecień SPOT !!!! ZAPRASZAMY !!!!
 
Ja sie pisze, tylko chcialbym znac jakas date :) wtedy bede mogl sie lepiej okreslic.

Pozdrawiam

Blazej 19-03-2011 06:25

Odp: Kwiecień SPOT !!!! ZAPRASZAMY !!!!
 
Z chęcią bym ją podał aczkolwiek tak jak widać nie mogę decydować za "WSZYSTKICH" :)

corneliusab 20-03-2011 21:03

Odp: Kwiecień SPOT !!!! ZAPRASZAMY !!!!
 
Spot to napewno w jakas sobote lub niedziele. Wiem, ze caly kwiecien bede sie krecil miedzy gdanskiem, a paslekiem, tylko jeden weekend bede na slasku tj. 16/17 kwietnia mi wypada, a 30 kwietnia wracam do DE, tak wiec tez wypada. Poza tym trzeba cos ustalic jesli ma sie odbyc, nie wiem, np. druga niedziela miesiaca, jakas godzina i miejsce. Jak tak bedziemy czekac na zdanie wszystkich to nigdy nic nie wypali bo temu nie bedzie to pasowac, innemu jeszcze cos innego, a tak trzeba rzucic dzien, godzine i miejsce, dac ogloszenia wczesniej i komu pasi to sie pojawi, a komu nie to nie, nie da rady wszystkim niestety dogodzic.

Pozdro

Pako KLZE 23-03-2011 18:21

Odp: Kwiecień SPOT !!!! ZAPRASZAMY !!!!
 
Witam :one: , zgadzam się co do wypowiedzi corneliusab pora już powoli ustalić miejsce i datę spotkania bo kwiecień zbliża się wielkimi krokami najlepiej by było w jakąś sobotę :mrgreen:

Blazej 23-03-2011 23:24

Odp: Kwiecień SPOT !!!! ZAPRASZAMY !!!!
 
ok, to kto zna jakieś fajne miejsce gdzie można nie tylko się ustawić i pogadać ale też "zerwać kapcia" i przejechać swobodnie 300-400 metrów?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.