Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Fusion (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=100)
-   -   [Fusion] Zaprogramowanie świateł skandynawskich (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=249407)

kuba1961 18-08-2016 19:52

Zaprogramowanie świateł skandynawskich
 
Czy w Fusion-e z 2006 r można zaprogramować automatyczne uruchamianie się świateł po uruchomieniu silnika. Jest to wersja z automatycznym uruchamianiem się światem o zmierzchu.

pawel182 21-08-2016 11:20

Odp: Zaprogramowanie świateł skandynawskich
 
Światła skandynawskie to nie tylko automatyczne uruchamianie. To troszkę inna instalacja - światła te świecą z mniejszą mocą.

kuba1961 24-08-2016 16:08

Odp: Zaprogramowanie świateł skandynawskich
 
Może źle się wyraziłem. Chodzi mi o automatyczne zapalanie się świateł po uruchomieniu silnika.

besmirch 24-08-2016 22:47

Odp: Zaprogramowanie świateł skandynawskich
 
Cytat:

Napisał kuba1961 (Post 2647635)
Może źle się wyraziłem. Chodzi mi o automatyczne zapalanie się świateł po uruchomieniu silnika.

Wymagana jest dodatkowa instalacja - Sterownik swiatel dziennych (ok 200PLN u elektryka z montarzem). U mnie dziala jestem zadowolony.

Juzek 25-08-2016 08:38

Odp: Zaprogramowanie świateł skandynawskich
 
Jemu nie chodzi o dzienne tylko o skandynawskie - światła mijania świecą pełną mocą tuż po odpaleniu auta

Tapnięte z Szajsunga MkIV

kuba1961 26-08-2016 20:03

Odp: Zaprogramowanie świateł skandynawskich
 
Kiedy miałem Focusa i Mondeo serwis mógł mi włączyć lub wyłączyć samoczynne zapalanie się świateł mijania po uruchomieniu silnika. Czy tak funkcja jest możliwa w Fusione.

charon 08-09-2016 13:52

Odp: Zaprogramowanie świateł skandynawskich
 
Nie ma takiej funkcji.

ced105 19-10-2016 09:32

Odp: Zaprogramowanie świateł skandynawskich
 
ja mam wersję z czujnikiem zmierzchu i deszczu, więc wystarczyło zaślepić ten czujnik, zostawić przełącznik w pozycji AUTO, i same się włączają :)

Kiedyś miałem plan aby zastąpić przeciwmgielne światłami dziennymi i skorzystać z tego czujnika, bo sama funckja w Polsce jest bezużyteczna, ale brak chęci i kasy na takie rzeczy, i zostawiłem tak jak wyżej ;)

Pzdr.

Ced

kuba1961 17-11-2016 20:50

Odp: Zaprogramowanie świateł skandynawskich
 
Zakleiłeś czujnik więc zablokowałeś czujnik wycieraczek. To chyba słabe rozwiązanie.

MaRo88PL 16-07-2022 22:21

Automatyczne światła
 
Panowie, jak to jest z tymi automatycznymi światłami w Fordzie Fusionie - w instrukcji auta prawie nic nie ma na ten temat ...

1) Czy można jakoś regulować czułość czujnika?
2) Czy można ustawić to w trybie auto tzw. "tryb skandynawski"?
3) Czy jest możliwość ustawienia w tym trybie tak, że np cały czas włączone są dzienne, a gdy się ściemni to przechodzi w zwykłe mijania?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.