Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Ford Mondeo Mk4 Titanium. Proszę o opinie. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=286941)

gaco12 21-01-2019 21:34

Odp: Ford Mondeo Mk4 Titanium. Proszę o opinie.
 
A nie chciałbys z xenonami ?
Ja jak szukałem mondka to własnie szukałem z xenonami bo nawigacja jest nie przydatna trzeba aktualizowac i słabo chodzi. Taki bajer
Obejrz sobie na youtube działanie tego ekranu dotykowego bardzo mozolonie działa i z tego co sie orientuje to sie psuja.
A z xenonów jestem bardzo zadowolony pieknie w nocy swieca i rozswietlają droge :)
Dodam jak szukałęm auta to ten sprzedawca też miał we wrzesniu mondeo z nawigacja z holandi i w chatchbacku,
pamietam jak dzwoniłęm do niego i pytałem o szczegóły auta w jakim jest stanie i czy było cos malowane to powiedział ze auto ma swoje lata i nie wie czy cos było. Chociaż miał zaznaczone jak w tym ogłoszeniu wszystko to samo.
Ja wtedy zrezygnowałem bo był chamski. i nie pojechałem.
Ale Ty mozesz zobaczyc.

czeslaw555 23-01-2019 07:41

Odp: Ford Mondeo Mk4 Titanium. Proszę o opinie.
 
jest MK4 w podobnym kolorze jak to z NL, w razie co pisać na priv

gzik 23-01-2019 12:58

Odp: Ford Mondeo Mk4 Titanium. Proszę o opinie.
 
Byłem kiedyś u tego sprzedawcy oglądać Lagunę III 2.0T i coś tam jeszcze. Po 20 min powiedział że gdzieś jedzie zabrał mi kluczyki i powiedział że mogę z zewnątrz popatrzeć.:shock:
Taka kurtura tego sprzedawcy.

Nitrouss 23-01-2019 14:31

Odp: Ford Mondeo Mk4 Titanium. Proszę o opinie.
 
Cytat:

Napisał gaco12 (Post 3083861)
A nie chciałbys z xenonami ?
Ja jak szukałem mondka to własnie szukałem z xenonami bo nawigacja jest nie przydatna trzeba aktualizowac i słabo chodzi. Taki bajer
Obejrz sobie na youtube działanie tego ekranu dotykowego bardzo mozolonie działa i z tego co sie orientuje to sie psuja.
A z xenonów jestem bardzo zadowolony pieknie w nocy swieca i rozswietlają droge :)
Dodam jak szukałęm auta to ten sprzedawca też miał we wrzesniu mondeo z nawigacja z holandi i w chatchbacku,
pamietam jak dzwoniłęm do niego i pytałem o szczegóły auta w jakim jest stanie i czy było cos malowane to powiedział ze auto ma swoje lata i nie wie czy cos było. Chociaż miał zaznaczone jak w tym ogłoszeniu wszystko to samo.
Ja wtedy zrezygnowałem bo był chamski. i nie pojechałem.
Ale Ty mozesz zobaczyc.

Oczywiście że chciał bym wersje reflektorów z soczewkami bo jest tam też doświetlanie zakrętów jak już wiesz :) no i auto zupełnie inaczej według mnie wygląda przodem. Ale od września do tej pory z soczewkami nic się nie trafiało jak dla mnie. Szukam kolor ThunderGray, silnik 2.0Pb. Hatchback czy kombi bez różnicy aby nie sedan. Co do Blaupunkta Nx to miałem już okazję mieć styczność podczas oględzin Mk4. Nie pamiętam żeby jakąś trudność mi sprawiał dotyk i działanie aczkolwiek trzeba pamiętać że napewno dotyk nie będzie taki sam jak w naszych smartfonach :) Na obecną chwilę mój budżet to max 27k jeśli auto nie będzie wymagało żadnego wkładu. Z miesiąca na miesiąc budżet się zwiększa ;)
Przykład:
http://www.my-lhd.co.uk/images/voitu...d-mondeo-1.jpg
http://i.imgur.com/3R8ZXqwl.jpg

Bangus 23-01-2019 16:38

Odp: Ford Mondeo Mk4 Titanium. Proszę o opinie.
 
Witam Panowie. Czy ktoś już oglądał to autko? https://www.otomoto.pl/oferta/ford-m...ID6BCO18.html?

gaco12 23-01-2019 17:25

Odp: Ford Mondeo Mk4 Titanium. Proszę o opinie.
 
Nitrouss ja swojego kupiłem wlasnie w radomiu we wrzesniu i z xenonami kolor ThunderGray w chatchbacku, Tez troche szukałem jak osoba go wystawiła to od razu do niego dzwoniłem i okazał sie bezwypadkowy i przebieg oryginalny. Spodobał mi sie on i kupiłem
i jetem zadowolony.
To jest bardzo ładny kolor on pod róznym kątem sie mieni

Bump: Bangus ktos tym autem sie juz interesował bo było jedno wykupienie na autodna i pisze ze ma 2 uszkodzenia

Mik3 27-01-2019 11:16

Odp: Ford Mondeo Mk4 Titanium. Proszę o opinie.
 
Cytat:

Napisał Nitrouss (Post 3084728)
(...)Szukam kolor ThunderGray (...)

Ten z drugiego zdjęcia to Avalon.

Nitrouss 18-10-2019 22:23

Odp: Ford Mondeo Mk4 Titanium. Proszę o opinie.
 
Witam. Nie chcę tworzyć nowego tematu więc będę pisał tutaj. Auta jeszcze nie kupiłem z racji tego że nie miałem wielkiego parcia aczkolwiek cały czas obserwuję internet :) a w związku z tym zauważyłem pewną rzecz. W większości ogłoszeń mondeo mk4 z gazem właściciele sprzedają auto z max. 2 lub 3 letnia instalacją gazową (nawet był przypadek z roczną instalacją). Czyli przypuśćmy może to być przebieg zrobiony w granicach ok 30-60 tys. km. I stąd moje pytanie. Czyżby właściciele nie wiedzieli o regulacji luzów zaworowych i być może pojawiają się już pierwsze objawy wypalania gniazd zaworowych ? Czy ktoś może też zwrócił na to uwagę? Ogólnie chcę kupić 2.0Pb i w zasadzie wszystko o tym silniku juz wiem i pierwszą rzeczą po zakupie skontroluję luz zaworowy tymbardziej bo będę miał w planach założyć gaz.

Usefull 21-10-2019 21:35

Odp: Ford Mondeo Mk4 Titanium. Proszę o opinie.
 
Cytat:

Napisał Nitrouss (Post 3184502)
być może pojawiają się już pierwsze objawy wypalania gniazd zaworowych

być może tak , być może nie ale coś w tym może być z prawdy - ewentualnie zaczyna żłopać olej na potęgę ?
ci co mają gaz w mondeo zaraz mnie zakrzyczą że się nie znam :D - być może ale ja nie jestem akurat zwolennikiem gazu w mondeo - ja bym szukał na Twoim miejscu TDCI

w sumie coś w tym jest - dla mnie zakładać gaz i po roku lub 2 sprzedawać auto - to wyrzucone w błoto pieniądze - no chyba że w rok zrobił ktoś 100 kkm na gazie i mu się zwróciło - bo tak to wątpię

Nitrouss 10-11-2019 16:00

Odp: Ford Mondeo Mk4 Titanium. Proszę o opinie.
 
Witam Panowie. Prosił bym o pomoc w sprawdzeniu auta. Wczoraj pojawiło się ogłoszenie z takim egzemplarzem jakiego szukam od dłuższego czasu: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Z suchych informacji po vinie który jest dostepny na stronie dowiedzialem sie ze auto było w leasingu u pierwszego wlasciciela. Kraj Holandia a tablice na ogloszeniu niemieckie. Sprzedaz na vat marża. Mimo tego ze to 2007 to cena nie jest zbyt niska jak na Titanium X ? Natomiast zastanawia mnie jeden fakt: Z tego co sie orientuje to reflektory soczewkowe miały chyba tylko automatyczne poziomowanie a tutaj jest ręczna regulacja przy kolumnie kierownicy.

VIN: WF0GXXGBBG7J05241


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.