Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Fiesta (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=99)
-   -   [Fiesta 2008-2012] jak wymontować reflektor (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=111031)

xxxbonesxxxb 30-09-2010 12:08

jak wymontować reflektor
 
witam chce wymienic zarówki na bluevision philipsa odkręcam reflektory z 3 śrób mocujących reflektory są luźne w karoserii ale nie mogę ich wogóle wyciągnąć może już ktoś to robił i podpowie w którą stronę należy wyciągać reflektor żeby wyszedł ???

pozdrowienia dla Fordziaków

Kruszon91 30-09-2010 14:36

Odp: jak wymontować reflektor
 
Ale przez takie rzeczy stracisz gwarancje :) moge Ci powiedzec ale to jutro bo musze zobaczyc do auta bo nie pamietam jak to sie robi, opisz jakie to auto wyposazenie jakie reflektory

JoeMix 30-09-2010 16:34

Odp: jak wymontować reflektor
 
Od kiedy to żarówki są na gwarancji?

Kruszon91 30-09-2010 16:57

Odp: jak wymontować reflektor
 
Nastepny.... Nawet wymiana zarowek samochodu naa gwarancji powinna sie odbywac w ASO i zarowki powinny byc kupione w ASO.

xxxbonesxxxb 30-09-2010 18:07

Odp: jak wymontować reflektor
 
gwarancji się nie traci ... może zaistnieć taka sytuacja że policja zatrzyma cie i każe zmienić zarówke bo jest przepalona.

jeśli mógłbyś to sprawdzić jak się ją wyciąga będę wdzięczny fiesta fx silver 2010r 5 drzwi 1,25 benzyna 82 km lampy zwykłe ciemne nie soczewki

JoeMix 01-10-2010 08:58

Odp: jak wymontować reflektor
 
Cytat:

Napisał Kruszon91 (Post 1515469)
Nawet wymiana zarowek samochodu naa gwarancji powinna sie odbywac w ASO i zarowki powinny byc kupione w ASO

Po warunkiem że będzie to w ramach gwarancji zrobione to tak,,,

Tankuj się tez w ASO bo jak niedobre (kiepskiej jakości) paliwo zalejesz to stracisz gwarancje i będziesz musiał płacić za naprawę,,,

parzych73 07-03-2011 02:40

Odp: jak wymontować reflektor
 
Cytat:

Napisał Kruszon91 (Post 1515390)
Ale przez takie rzeczy stracisz gwarancje

Na co straci gwarnację? Na żarówki, na reflektory cz na cały samochód? :shock:
Cytat:

Napisał Kruszon91 (Post 1515469)
Nawet wymiana zarowek samochodu naa gwarancji powinna sie odbywac w ASO i zarowki powinny byc kupione w ASO.

W ASO Ci takich bajek naopowiadali i uwierzyłeś?

boncio 07-03-2011 20:57

Odp: jak wymontować reflektor
 
Cytat:

Napisał xxxbonesxxxb (Post 1515327)
witam chce wymienic zarówki na bluevision philipsa odkręcam reflektory z 3 śrób mocujących reflektory są luźne w karoserii ale nie mogę ich wogóle wyciągnąć może już ktoś to robił i podpowie w którą stronę należy wyciągać reflektor żeby wyszedł ???

pozdrowienia dla Fordziaków

To Ci koledzy pomogli dyskusją w temacie i na poziomie.
Raz na zawsze kończąc: Skoro w instrukcji jest opisane jak wymienić żarówkę - zdemontować reflektor, to gwarancji się na 100% nie straci.

Reflektor oprócz 3 śrub (ja mam 2 plus plastikową "śrubkę") trzymają jeszcze dodatkowe uchwyty. Jeden o ile pamiętam jest od wewnętrznej strony błotnika. I coś jeszcze trzyma go od środka, przy kratce. Musisz uważać wyjmując go, żeby nie pęknąć zderzaka. Niestety nie pamiętam, bo odkręcałem go rok temu.
U mnie do mijania jest gumowa osłona z tyłu reflektora, a do reszty (długie, kierunek i postojowe) jest zakręcana pokrywka od spodu.
p.s. Nie rób tego gdy plastiki są zimne, bo łatwiej pękają.

Marek 08-03-2011 16:04

Odp: jak wymontować reflektor
 
Dosyć!
Jeszcze jeden post nie na temat i autor otrzyma nagrodę!!

TOMAS 08-03-2011 16:05

Odp: jak wymontować reflektor
 
A ja napiszę krótko i na temat.

Jeśli nie będzie spokoju to temat ląduje w zsypie a awanturnicy dostaną ostrzeżenia.

Już raz sprzątałem ten temat a teraz Bruti, kolejnego razu nie będzie.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.