Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|małopolska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=125)
-   -   Sprawdzenie luzów zaworowych gdzie ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=197339)

Jachul 20-01-2014 08:42

Sprawdzenie luzów zaworowych gdzie ?
 
Kto robił w Krakowie lub okolicy regulacje luzów zaworowych? Przymierzam się do takiego zabiegu lecz moi znajomi mechanicy raczej niechętnie podchodzą do tego tematu. Proszę o wskazanie jakiegoś dobrego zakładu.

thomas77 21-01-2014 19:37

Odp: Sprawdzenie luzów zaworowych
 
Napisze tu też:
Małopolskie
Niepołomice
Auto-Naprawa
warsztat przydomowy
Grunwaldzka 7
512 825 327
794 211 383
wymiana wałków rozrządu,regulacja zaworów szklankami,wymiana 2 wypalonych zaworów i prowadnic+uszczelniaczy ,doszło ściąganie głowicy i ustawienie rozrządu za sama robotę 420 zł

Ogólnie chłopak zna się na rzeczy, super zrobił aż miło się teraz jeździ lekki mankament nie dotrzymuje terminów (poślizg z finałem robót o kilka dni ) ogólnie warsztat na +5

Adam to mechanik ogólnie już znany na fokus klub małopolska powołaj się na Tomka z fokus klub ze polecił i będziesz zadowolony

Markoo 27-01-2014 21:08

Odp: Sprawdzenie luzów zaworowych
 
A w Krakowie Auto As na Myśliwskiej, ale nie wiem co są warci, byłem tam raz w ramach rozeznania i pozbierania wizytówek, nic mi nie naprawiali :) i z rozmowy wyglądali na kompetentnych, pytałem o regulację twierdzili że robią - tyle i tylko tyle wiem o nich.
Propozycja Thomass wydaje się być bardziej rzeczowa.

Daj znać jak poszło :)

Przemo1903 28-01-2014 06:07

Odp: Sprawdzenie luzów zaworowych
 
Auto As mogę polecić, choć regulacji luzów zaworowych mi nie robili. Znajomy serwisuje tam dwa fordy tzn Focusa i Transita i jest zadowolony. Ceny przystępne, znają się na rzeczy, 2 mechaników pracowało w ASO Ford-a, dotrzymują terminów. W moim Focusie na razie robili tylko łożysko z tyłu, szybko im poszło. W niedalekiej przyszłości będę robił rozrząd w St170 i też na pewno u nich.

raiders75 02-02-2014 11:19

Odp: Sprawdzenie luzów zaworowych
 
tez mialem problem z luzami , przerywal nierowno chodzil, mechanicy nie chcieli sie podjac a jak powiedzieli ze zrobia to za sama robote powiedzieli 600 zł,a za szklanki 800 zł , na forum znalazlem Fortax na łowińskiego pojechalem i pogadalem za robote chcieli 200 zl bo maja jakąś blokade ze nie trzeba lancucha rozbierac , noi zrobilem tam 200 zl robota i chyba 6 szklanek za 270 zł i auto chodzi jak zegarek, wiec polecam nie sciagaja spodni przez głowe ;)
tel 510-857-850 terminy okolo tydzien temu tak bylo 2 miesiace temu

Jachul 01-04-2014 11:34

Odp: Sprawdzenie luzów zaworowych
 
Trochę późno odpowiadam, ale dziękuje wszystkim za podpowiedzi. Myślę, że zdecyduję się na Fortax-a. Zakład ma wiele dobrych opinii na naszym forum. Chciałbym to zrobić może w tym miesiącu.

Kalafior998998 06-08-2019 12:57

Odp: Sprawdzenie luzów zaworowych gdzie ?
 
Ja zrobiłem regulację luzów u Pana Norberta (Auto Spec na Centralnej) za ok 500zł (robocizna + szlifowanie szklanek) i jestem zadowolony.

TheFadedOne 06-08-2019 18:23

Odp: Sprawdzenie luzów zaworowych
 
Cytat:

Napisał Przemo1903 (Post 2147973)
Auto As mogę polecić, choć regulacji luzów zaworowych mi nie robili. Znajomy serwisuje tam dwa fordy tzn Focusa i Transita i jest zadowolony. Ceny przystępne, znają się na rzeczy, 2 mechaników pracowało w ASO Ford-a, dotrzymują terminów. W moim Focusie na razie robili tylko łożysko z tyłu, szybko im poszło. W niedalekiej przyszłości będę robił rozrząd w St170 i też na pewno u nich.

Oni teraz są na Saskiej 23 ?

Przemo1903 09-08-2019 18:33

Odp: Sprawdzenie luzów zaworowych gdzie ?
 
Nie mam pojęcia.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:42.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.