Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sklepy i warsztaty (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=118)
-   -   Nieautoryzowany serwis Ford "Abscar" - Warszawa, Instalatorów 9 (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=127816)

woojtas88 06-04-2011 13:57

Nieautoryzowany serwis Ford "Abscar" - Warszawa, Instalatorów 9
 
Właśnie wczoraj wróciłem z wymiany klocków, tarcz, olej i filtr oleju. Pełna kultura, jeszcze w takim fajnym serwisie nie byłem, tanio, solidnie, tylko korki mega popołudniu.. :)

Trans 06-04-2011 14:27

Odp: Nieautoryzowany serwis Ford "Abscar" - Warszawa, Instalatorów 9
 
Przy takich naprawach to każdy serwis jest dobry. Gorzej jakby chodziło o coś poważnego jak np. remont silnika czy naprawa instalacji elektrycznej. [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

woojtas88 06-04-2011 15:56

Odp: Nieautoryzowany serwis Ford "Abscar" - Warszawa, Instalatorów 9
 
Nie no jasne, ale chodzi o samo podejście do klienta ;)

Dzagiel 10-04-2011 21:55

Odp: Nieautoryzowany serwis Ford "Abscar" - Warszawa, Instalatorów 9
 
Witam
Niedawno przesiadłem się z Essiego na Mondeo i jako że od ostatniego przeglądu minęło już 20k km czas udać się do warsztatu, Auto było do tej pory serwisowane w ASO, więc planowałem udać się do ASO Lipski a później pomyślałem o Abscar. Przeglądając różne fora wygląda na to, że zdania co do Abscaru są podzielone. Koniec końców nie wiem już gdzie oddać samochód, aby uzyskać klarowną informację co do stanu jego stanu, stąd prośba o pomoc?
Z góry dziękuję.

MaroX 23-04-2011 22:47

Odp: Nieautoryzowany serwis Ford "Abscar" - Warszawa, Instalatorów 9
 
Cytat:

Napisał Dzagiel (Post 1635864)
Witam
Niedawno przesiadłem się z Essiego na Mondeo i jako że od ostatniego przeglądu minęło już 20k km czas udać się do warsztatu, Auto było do tej pory serwisowane w ASO, więc planowałem udać się do ASO Lipski a później pomyślałem o Abscar. Przeglądając różne fora wygląda na to, że zdania co do Abscaru są podzielone. Koniec końców nie wiem już gdzie oddać samochód, aby uzyskać klarowną informację co do stanu jego stanu, stąd prośba o pomoc?
Z góry dziękuję.

Hej,
ABS Car mogę polecić. A opinię będą różne o każdym warsztacie, bo przy kilkuletnim aucie zawsze może się coś sypnąć czego za pierwszym razem wszystkiego nie wyłapią. A jak jeszcze natrafisz na szefa Pana Waldka Chmielewskiego to będzie dobrze.

Na Mondeo Klub Polska jest jeszcze zaufana osoba - Kolega Paolo z Legionowa, na Generał Roi 13, kom. 791 744 660. Też mogę go polecić, byłem u niego na ostatnim przeglądzie ze swoim "czarnuchem". Zjadł zęby na fordach. Dużo osób u niego serwisuje i leczy swoje eMKaczy i wszyscy są zadowoleni.

arbi100 05-04-2013 17:17

Odp: Nieautoryzowany serwis Ford "Abscar" - Warszawa, Instalatorów 9
 
Dzięki MaroX

majabato 06-04-2013 12:25

Odp: Nieautoryzowany serwis Ford "Abscar" - Warszawa, Instalatorów 9
 
Witajcie.
To mój pierwszy post na tym forum, ale od czegoś trzeba zacząć.
W ABSCAR serwisuję swojego focusa (2003r. 1.8TDDI) od 5 lat i nigdy nie poczułem się "źle obsłużony" :-)
Zawsze konsultują niestandardowy zakres napraw, częściej całkowity koszt okazywał się niższy, niż pierwotnie zakładałem. Dla mnie istotne, że praktycznie zawsze montowane były oryginalne części Morocraft oraz pełna f-ra VAT.

Teraz stoję przed zmianą na S-MAX 2.5T i też zamierzam dalej do nich jeździć.

drabin 27-05-2013 11:27

Odp: Nieautoryzowany serwis Ford "Abscar" - Warszawa, Instalatorów 9
 
Witam.

Sprzedałem ostatnio Focusa którego serwisowałem u nich od 4 lat. Kupujący pojechał ze mną do "swojego" warsztatu dokładnie obejrzeć samochodzik (ja sam niczego nie ukrywałem i wszystko co wiedziałem dokładnie opisałem).

Okazało się, że spece z Instalatorów nie wykryli na ostatnim niedawnym przeglądzie, że rolka (dwumasowe coś) od alternatora jest w stanie agonalnym, poduszka pod silnikiem rozwalona.
Dodatkowo gość pokazał mi jak wymienili tylne zawieszenie - przewody hamulcowe poskręcane w baranki ocierające się o wszystko dookoła....
Nie powiem już, że ceny jak rachunki pokazałem to tylko wszyscy gwizdali z podziwu dla ABScara...

Miałem jeszcze historię ze sprzęgłem - po wymianie kompletu z dwumasą zaczęło mi się ślizgać po jakimś miesiącu. Pojechałem do nich i powiedzieli, że się zatarło. No cóż. Zdziwiłem się ale co tam - wymienili sprzęgło na nowe. Niestety poprzednie sam im dostarczyłem więc nie na gwarancji. Stare wziąłem na pamiątkę.
Jakiś czas później byłem w innym warsztacie po mojego ojca i pokazałem sprzęgło tamtemu specjaliście. Zerknął i stwierdził, że mi na odwrót tarcze założyli i to widać po wytarciu. Nie do udowodnienia oczywiście teraz...

Generalnie można do nich jechać jak chce się zrobić podstawowy przegląd z wymianą oleju itp. Poważniejsze rzeczy - omijać...
Chociaż pochwalę ich ze poradzenie sobie z przeciekającym podszybiem przy pasażerze - tu "Zbychu" poległ nawet.

Nie poradzili sobie także z brzęczeniem klimy w moim MK4 teraz - zasugerowałem im, że to maże napinacz. Potwierdzili, że rolka od napinacza. Wymieniłem, zapłaciłem i jak buczało tak buczy. To już ostatni raz do nich pojechałem. Teraz szukam czegoś w Ursusie...

Pozdrawiam.

jonojono 25-03-2014 13:10

Odp: Nieautoryzowany serwis Ford "Abscar" - Warszawa, Instalatorów 9
 
co do ich fachowości to nigdy nie miałem zastrzeżeń, ale są bardzo drodzy

dudecki mk 4 1.8 tdci 15-06-2014 17:18

Odp: Nieautoryzowany serwis Ford "Abscar" - Warszawa, Instalatorów 9
 
ABSCAR oszołomy nie jeżdzić tam


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.