Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Tuning (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=107)
-   -   solid garage - opinie na temat jakości usług. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=257040)

Tomasz1983 16-01-2017 16:47

solid garage - opinie na temat jakości usług.
 
Witam.

Jak w temacie mam pytanie odnośnie jakości usług wykonywanych przez solid garage w Warszawie. Temat zamieściłem w dziale tuning bowiem chodzi mi głównie o tuning auta a konkrtenie jego chipowanie. Na stronie solid garage oferują chiptuning zarówno dla diesli jak i ecoboostów. Z tego co się orientuje na forum najbardziej popularny jest HEKO z Krakowa i Tuneforce z Poznania. Solid garage są z Warszawy i moje pytanie czy warto robić u nich (mieszkając w Warszawie) czy lepiej jednak się wybrać do Poznania bądź Krakowa?

Pozdrawiam,

Tomasz

MQ1 16-01-2017 21:24

Odp: solid garage - opinie na temat jakości usług.
 
W SG nie ma hamowni...
Wgrywaja jakis uniwersalny chip i wio.
Za mojego chcą 700PLN, to już wole dołożyc i jechać do @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] , czekam tylko żeby wypadlo mi coś blizej jego okolicy.

gunter2079 17-01-2017 16:28

Odp: solid garage - opinie na temat jakości usług.
 
Jest tez kratormocy w wawie. Hamownia jest dość istotna bo na bierząco sprawdzaja. Ja byłem w poznaniu i też 700 + dojazd

tap from eldżi

Grzegorz MX 17-01-2017 16:46

Odp: solid garage - opinie na temat jakości usług.
 
kreatormocy polecam, byłem na amputacji filtra cz.s. i naprawie EGR

operacja się udała, pacjent przeżył.

Właściciel normalny, nie nadęty. Doradza, Proszę...., Dziękuję. Rzadko w warsztatach się takie podejście spotyka

Tomasz1983 17-01-2017 17:25

Odp: solid garage - opinie na temat jakości usług.
 
Cytat:

Napisał Grzegorz MX (Post 2729629)
kreatormocy polecam, byłem na amputacji filtra cz.s. i naprawie EGR

operacja się udała, pacjent przeżył.

Właściciel normalny, nie nadęty. Doradza, Proszę...., Dziękuję. Rzadko w warsztatach się takie podejście spotyka



ja o kreatorze słyszałem bardzo złe opinie a ich hamownia to w ogóle podobno wypluwa wyniki o 15% wyższe od faktycznych.

slawomirro 29-01-2017 23:41

Odp: solid garage - opinie na temat jakości usług.
 
Cytat:

Napisał Tomasz1983 (Post 2729658)
ja o kreatorze słyszałem bardzo złe opinie a ich hamownia to w ogóle podobno wypluwa wyniki o 15% wyższe od faktycznych.

Byłem, sprawdzałem swoje auto tam. Fakt, oczekiwałem 105KM, wyszło im 107KM. Tyle, że powtórzyłem ten test. Różnica o 0,3KM.

Tomasz1983 30-01-2017 12:50

Odp: solid garage - opinie na temat jakości usług.
 
chyba zdecyduje się na zmianę mapy 150 na 182 w solid garage. Mowa o aucie focus 1.6 ecoboost - przebieg 100 000 tyś. Czy ktoś robił tam taki "zabieg"?

mattimac 16-05-2018 14:00

Odp: solid garage - opinie na temat jakości usług.
 
Z tego co wiem nie chipuja samochodow ktorych nie znaja.

TuneFORCE 16-05-2018 14:22

Odp: solid garage - opinie na temat jakości usług.
 
Cytat:

Napisał Tomasz1983 (Post 2738910)
chyba zdecyduje się na zmianę mapy 150 na 182 w solid garage. Mowa o aucie focus 1.6 ecoboost - przebieg 100 000 tyś. Czy ktoś robił tam taki "zabieg"?


Szkoda czasu i pieniędzy. Rób od razu moda i tyle bo i tak za dwa miesiące go zrobisz :one:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.