Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|dolnośląska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=124)
-   -   Szukam blacharza/lakiernika we Wroclawiu (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=83622)

sslaw 14-11-2009 22:11

Szukam blacharza/lakiernika we Wroclawiu
 
Witam wszystkich klubowiczów,

Mam problem związany z gradobiciem, mondek jest dosłownie zmasakrowany (dach i klapy), reszta czyli boki - da sie przeżyć, ale lekkie wgniecenia i tak widać.

Może któryś z klubowiczów pomógłby mi polecając jakiegoś, nie koniecznie taniego, ale wykwalifikowanego blacharza we Wrocławiu, lub okolicach?

pozdrawiam,

Sławek

papa 15-11-2009 09:23

Odp: Szukam blacharza/lakiernika we Wroclawiu
 
Witaj.ul.swojczycka nie pamietam numeru jak jedziesz od strony miasta mijasz dawny CPN stacje orlen po prawej stronie za zakretem jest warsztat mechaniczny a zanim blacharz lakiernik prowadzi pan Zbyszek dla nich nie ma rzeczy nie do zrobienia i mają super lakiernika.Kierujesz sie z grunwaldu w Mickiewicza i cały czas prosto.Podjedz zobaczą ocenią doradza.Pozdro

sslaw 15-11-2009 15:08

Odp: Szukam blacharza/lakiernika we Wroclawiu
 
Dzieki za rade, na pewno wpadne na swojczycka.

Moze ktos wie cos jeszcze na temat "Auto Gregor" na ul. buforowej albo "ZibiAuto" na ul. Partynickiej. ?
Z ich str. internetowej wynika, ze maja dobry sprzet, tyle ze nie zawsze to idzie w parze z fachowcem.

Pozdrawiam,

Slawek

paka 19-09-2010 18:56

Odp: Szukam blacharza/lakiernika we Wroclawiu
 
Witam,

Chciałbym odświeżyć temat. Przed zimą czeka mnie trochę do zrobienia. Czy ktoś mógłby polecić dobrego?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam

paka 27-09-2010 20:54

Blacharze - prośba o opinie
 
Witam ponownie,

Niestety poleceń nie było i zrobiłem sobie 2-dniowy objazd wybranych blacharzy we Wrocławiu. Paru ciekawych znalazłem (i w moim przedziale cenowym), ale teraz bardzo chciałbym prosić o ewentualne opinie o nich (może ktoś miał z którymś z nich do czynienia).

Oto i oni:
1. Auto-Gregor, Buforowa 89;
2. Kazimierz Turek, Buforowa 89;
3. Zibi Auto, Partynicka 53;
4. Smółka Serwis, Przemkowska 22;
5. Markus, Przemkowska 17.

Jeśli znacie też innych godnych polecenia to ponawiam prośbę z poniższego postu.

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

Marek 28-09-2010 06:56

Odp: Szukam blacharza/lakiernika we Wroclawiu
 
witam. zapytam dzisiaj kolesia z pracy bo ostatnio mazdę do klepania i malowania oddawał gdzie to robił.z tego co mnie się chwalił to ceny całkiem niezłe.widziałem autko po malowaniu i wyszło im to elegancko.

EDIT:
kolega robił to na ul.trzebnickiej na terenie gazowni.dokładnego adresu nie umiał podać.

paka 28-09-2010 19:41

Odp: Szukam blacharza/lakiernika we Wroclawiu
 
Dziękuję bardzo, poszukam.

Mr M 29-09-2010 19:34

Odp: Szukam blacharza/lakiernika we Wroclawiu
 
mogę polecić Bohusz Auto Serwis na ul. Ślicznej 11. mój ojciec robił u nich kilka rzeczy i na prawdę znają się na rzeczy. swego czasu byli blacharnia i lakiernia pracująca dla Pol-Motors.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

mariuszmajewski 30-09-2010 11:16

Odp: Szukam blacharza/lakiernika we Wroclawiu
 
Ja mogę polecić ten zakład, pełni profesjonaliści: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

kubanita 19-10-2010 15:08

Odp: Szukam blacharza/lakiernika we Wroclawiu
 
Jeśli nadal aktualne, to mogę polecić siebie ;)
Warsztat mamy pod Wrocławiem miejscowość Gajków (18km od grunwaldzkiego w kierunku na Jelcz-Laskowice)
Wycena po wstępnych oględzinach, ale gwarantuje ceny minimum 25% niższe niż we Wrocławiu przy zachowaniu maksimum jakości :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.